Плодове и чай с мед - 3 част /следновогодишна/

  • 19 803
  • 345
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 362
Пишете ме и мен от утре започвам  отново  Confused Свалих от раждането от 88 кг на 68 и сега пак отново след празниците съм на стратова позиция от 75  Blush ,поне 15 ще трябва да свалям  Confused Започвам от утре като поне 20 дни трябва да изкарам  Confused

Успех на всички  Hug

# 301
  • Мнения: 6 958
Пишете ме и мен от утре започвам  отново  Confused Свалих от раждането от 88 кг на 68 и сега пак отново след празниците съм на стратова позиция от 75  Blush ,поне 15 ще трябва да свалям  Confused Започвам от утре като поне 20 дни трябва да изкарам  Confused

Успех на всички  Hug


Здравей Дея Simple Smile Добре дошла отново - виждала съм твои публикации преди и знам че си го правила и друг път... Така, че съм сигурна че ще изпълниш целта, която си си поставила. Успех ти желая   bouquet

# 302
  • Мнения: 4 362
miranda_rs,много благодаря,дано имам успех,че вече наближава пролетта и лятото и е време да вляза във форма,а покрай вас мисля че успеха е гарантиран като гледам как си помагате и подкрепяте  Hug

# 303
  • Мнения: 577
мами пишете и мен от утре smile3503 голяма шишка сьм станала,и ве4е не мога да се тьрпя.бях 59 кг.преди 3 години,сега сьм 82.2,без дори да усетя как напьлнях. newsm45 никога не сьм била на диета и имам един вьпрос кьм вас,има ли зна4ение какви и колко плодове се ядьт,и може ли да се пие кафе?благодаря предварително и успех на вси4ки плодови мами  bouquet

# 304
  • Мнения: 4 362
ani metcalf, аз също винаги съм била 59 кг на ръст 173  Rolling Eyes
Значи по принцип се хапва до 1 кг плодове на ден,плодовете- аз лично предпочитам ябълка или най вече грейпфурта  Rolling Eyes Виж тук А кафе си пия,макар че в орг. диета не е така,но аз я прав япо по различен начин- по цял ден минерална вода + грейпфурти ,кафе и става номера,но така изгладявам понякога ,че........  Twisted Evil

# 305
  • Мнения: 6 958
 welcome ani metcalf добре дошла. Еййй супер стее значи  Kissing Heart Миличка виждаш режима на първа страница, но аз си правя ''каквото си знам'' и съм си екстра... Чай не пия  Blush Пия максимално 2 кафета и максимално 1 чай на ден, мед не ям... Плодове каквито искаш... до към килограм на ден... Аз лично започвам с един вид и си карам така целия ден... Ако ми стане лошо (обикновено заради прекомерно пушене  Sick) си вземам много мъничко мед и съм бомба... И не си ''шишка'' - ти ако си значи аз съм тиранозавър или бронтозавър   smile3521 или там което е най-тежкото и най-огромното от всички...   261uu

 newsm35 Днес ми напълнихте душата всички да знаете   love001 особено новодошлите. Преди няколко дена се бях отчаяла, мислех си че само аз, kemi и klarisina останахме в отбора и направо се бях отчаяла... Но сега всички сте на линия - утре е понеделник плодчета... Гадните кила да се готвят - Ще ги разкараме заедно веднъж и за винаги  family

 Kissing Heart

# 306
  • Мнения: 4 362
miranda_rs,страхотно тонизиращо ми действаш  Hug
Аз карам също като теб-един ден ябълки,друг грейпфурти,трети -киви и така  Grinning Аз също май глада го залъгвам с цигарки  Blush
Ти колко дни изкара вече и какъв е успеха ти до сега?/извини ме не съм чела назад/
Да знаете отърване няма от мен докато не ги сваля тези 15 кг-ма  Mr. Green

# 307
  • Мнения: 6 958
miranda_rs,страхотно тонизиращо ми действаш  Hug
Аз карам също като теб-един ден ябълки,друг грейпфурти,трети -киви и така  Grinning Аз също май глада го залъгвам с цигарки  Blush
Ти колко дни изкара вече и какъв е успеха ти до сега?/извини ме не съм чела назад/
Да знаете отърване няма от мен докато не ги сваля тези 15 кг-ма  Mr. Green


Мерси миличка   love001 Как ти/ви действам незнам, ама яко ме е ''избила шайбата'' - ако не си помагаме самички и не си вярваме във възможностите, ще успеем дааааа ама на ''кукуво лято''  ooooh! ooooh! ooooh!
smile3533

Принципно съм на домати и ябълки, понякога на мандарини... Кафета до 2'чки на ден - черно и чисто... Цигари има няма 7-8 ги докарвам  Sick Утре ми е 21 ден, продължавам до 30, но не със захранване, а по схемата и начина до момента... Аут са 12-13 кг. Имам още ехеееееее бая да ти кажа... От ТеЖкОтОвАрЕн  не се става лесно ЛеКоТоВаРен   bombs Еххххх де само от мечти човек да постигаше целите сиииии или ей сега феята да ни изпълни по едно желание  babydust7 няма да има равни на нас... Ама нали знайте какво ще ви кажа уважаеми - Нема лабаво и това си е... Айде  Kissing Heart

Хайдеее заредете плодовете  newsm35, пораздвижете се лекичко nuts newsm39 jump running и да започваме, че финала е далечееее далечеееее далечееее и бая работа ни чака  ooooh! ooooh! ooooh!

Оффф голямо писане му падна днеска, тууууу  ooooh! ooooh! ooooh! Дано на някой не му е писнало  newsm53

 lovekiss

# 308
 newsm12Аз мисля от утре да мина на моята си диета от която бях ослабнала преди-по 3-4 филййки хлаб БОНУС на ден и ме засища и не мисля за ядене   bouquet

# 309
  • Мнения: 6 958
newsm12Аз мисля от утре да мина на моята си диета от която бях ослабнала преди-по 3-4 филййки хлаб БОНУС на ден и ме засища и не мисля за ядене   bouquet

Миличка, хубаво си си решила  Hug Аз винаги съм казвала ''Човек не трябва да се мъчи, а да се чувства изпълнен с желание''   bouquet Имаш само 3 килца ли, колко каза  newsm78 не е нужно да се измъчваш, заради тях... Прави това, което е най-добре за теб... Всеки познава себе си - желанията, възможностите и нуждата си... Така, че ще успееш и по този начин   bouquet Намини по някое време и кажи все пак как върви   bouquet

# 310
  • Мнения: 4 362
miranda_rs,няма се отказваш  Crossing Arms ,ех ако те догоня,тоест да направя и аз 20 дни  cry ама нещо не си вярвам,дано пък успея  Rolling Eyes
Как издържаш?Какво правиш когато много ти се прияде?Ужас аз мога от храната да се откажа,но ще ми е трудно да го направя с Кока колата   cry .Иначе не знам какво обаче доста ме стимулира  Mr. Green

# 311
  • Мнения: 1 384
Хехе, каква страхотна групичка се събрахме  bigdance2
Мис КаприЗ ,ani metcalf   welcome Дано ви да постигнете желаните резултати   bouquet Ако не друго имате нашата 100% подкрепа, защото битката няма да е лека  Peace

# 312
  • Мнения: 4 362
Май е време за нова темичка  Rolling Eyes ,нека някой отвори  Grinning
crazy_tikva ,благодаря ти  Grinning ,не знам защо ,но за първи път от дълго време съм въоръжена с търпение и знам какво искам и как да го постигна относно кг-мите  Peace ,дано имам успех,че ей на февруари някъде към средата ще ходим на ски,идва и пролетта,от сега трябват меркиии  Mr. Green

# 313
  • Мнения: 577
благодаря за топлото посрешане и бьрзите отговори  bouquet от утре сьм на линия и се моля да издьржа,4е като с знам каква сьм smile3511 Banghead Praynigи утре ве4ер 6те ви пиша с ябьлка в рька smile3521

# 314
  • Мнения: 188
здравейте,
аз от утре започвам захранване

свалих 5 кг. искаше ми се да са повече, но и на тези съм доволна.
 
остават ми само още 3кг. в повече, днес дори си влезнах в старите ми дънки и блузи - много съм щастлива  Grinning

сега целта ми ще е да ги запазя  Praynig ще пробвам с ограничено хапване и луна диета  Praynig и йога

ще правя тази диета чак като излязат черешите и то пак за 10 дни, дано тогава да ги унищожа и да стигна мечтаните за мен 58кг.  ooooh! не си спомням кога последно бях 58..... за моите 176см. бяха просто перфектни  Crazy

успех момичета и не се предавайте
с всеки грам, килограм се приближавате към желаната фигура  /аз поне така се мотивирам/   трай бабо за хубост  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт