Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна!

  • 85 418
  • 2 903
  •   1
Отговори
# 2 880
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Добро първоаприлско!

Кло, ще успееш ли с нова тема или...? Нямам аз достъп до комп и не мога.

И аз не спах много, ама мисля разни схеми, та...Сега кафе, закуска. У свеки сме. Следобед ще тръгваме към нашите.

# 2 881
  • София
  • Мнения: 10 366
Кайсийчо, предполагам, че стените са изстинали. Не е бил отопляван месеци, трябват ден-два поне

Познайте кой се оплете в кабела на лаптопа и го изплющя на пода? Работи уж, ама много драматично се пльосна и издрънча. Head Band

# 2 882
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Бър, дано да няма щети...

Кайсийка, не можеше ли майка ти да дойде и да пусне климатика ден, два климатика?

Лейла, ТУ все с това излизане сам или с приятели ще го запомня...няма промяна. Говорете...

# 2 883
  • Мнения: 8 891
Добро утро,мацки! Ай дано април ни е по-хубав и спокоен от предишния!Болестите да са останали в март.
   Тили , Жизел се казва магазинът, този в Плиските е най-зареден и голям.Ама говорим за доматите и краставиците.
   Абе ако ти остане некво време и желание, ще се радваШ да ме запознаеШ, честно!
   Кайсия,  и у дома е така - навън по двора сме по къс ръкав, вътре съм с жилетка, климатика на 30 гр , на мен ми е студено. ММ отворил прозореца, щото отвън идвало топло.
   Щеркинса днес има два , последните , изпити за магистратурата и край.Следва дипломна и защита. Понякога ми става мъчно за нея, много е натоварена - почна работа ,прекрати майчинство, работи от вкъщи, гледа едновременно с това дете, което два дни е здраво,после у дома, ремонт правят... Но пък сега им е времето, млади са.
    Бър, кофти. Аз като спрях преди 6 години цигарите си купих лаптоп .Вместо за цигари, слагах в един буркан, и така си плащах вноската. Много си държа на него и не давам да ми се пипа без да питат. Същото и с колата - много си я обичкам, и си я пазя и почти не я давам.Само на сина ми,ама той много я пази. Щото сам си купи и поддържа неговата и знае .

# 2 884
  • София
  • Мнения: 18 730
Добро утро.
В 4,в 7 се будих и 8,40 станах.

# 2 885
  • Мнения: 18 572
На мен и този път ми е мега топло в нас. Ходя по потник и боса. Joy Първата сутрин се събудих със запушен нос и пресъхнало гърло от топлото. Работят само лирите в банята и тоалетната.

# 2 886
  • Мнения: 12 066
Попи, и ти ли пристигна?  Добре дошла!
Аз съм на второто кафе. Метнах един хлебец в пекарната, манджа за днес има. За утре ще я мисля.
Забравила съм зарядното и мишката на лап топа, та ще трябва, да излизам. Може ли, да съм толкова завеяна?

# 2 887
  • Мнения: 18 572
Още в сряда, Сиросче. Утре - наобратно. Пестя отпуска за лятото.

# 2 888
  • Мнения: 2 264
Добро Утро.
Само вие можете да ме разберете. МН вдигна нощеска 39,3, до 4 съм стояла, докато не започна да спада и той се успокои най-накрая. Сега се чудя какво да му готвя, или да го държа на диета докато се оправи.

# 2 889
  • Мнения: 18 572
Вай, защо на диета? Ако не е със стомашни истории, не го дръж гладен. Нещо леко, но питателно. Пилешка супа примерно.

# 2 890
  • Мнения: 10 910
Добрютру!

В новия месец Simple Smile

Ваичка, ако му се яде, супа с богат костен бульон, пилешка примерно. Ориз/макарони варени в бульон, ябълково пюре, препечена филийка.

Ако не му се яде, чайове, бульон, ако ще го пие.

# 2 891
  • София
  • Мнения: 9 605
Здравейте!

Всичка, съчувствам за болният мъж. По-голяма мъка от това няма.

Аз правих кекс. За пръв път с брашно от лимец. На вид не е добър малко на първоаприлска шега мяза, но пък е много вкусен. Е, поне според баща ми и мен. Детето не го хареса.


Предните две нощи Пантата не кашляше, само денем кашляше. Тази нощ обаче много кашля. Сега се чудя това да ме притеснява ли. В четвъртък бяхме на лекар. Дробовете бяха чисти.

Аз съм с телефон тези дни. Няма да се опитвам да пускам нова тема, че през тел. не се справям с копирането, особено на дълги текстове като тези от първия пост.

# 2 892
  • тук и там
  • Мнения: 11 614
Супичка му направи Вай.Съгласна съм с Попи и Ули. Най-добре-пилешка.  То тялото само си казва какво иска-ако няма апетит, да не яде. Ако има-супичка-хем течно, хем питателно и топло.Има от  всичко по малко  в нея-вх, мазнини и протеин .

Мисти, предложи майка ми да пусне климатика, ама аз -отказах. Викам -ние сме свикнали на студ, за нас е топло в БГ..Е топло е наистина , ама навън...Grinning

# 2 893
  • Мнения: 2 264
Хич нямам опит с такива неща аз. Ние по принцип не боледуваме.
Тресеше го, дразни го гърлото и покашля, за капак и повръща по едно време. Надявам се да е било еднократно само.
Сега спи и по пипане няма температура, ама знам ли как е. Ще го оставя поне да се наспи.
Че на всичкото отгоре и само аналгин и парацетамол имаме, той и не може да пие много много лекарства.

# 2 894
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Добро утро, другарки.
Днес имам музика на живо, много резервации и се надявам да си изкараме добре. Най- хубавото обаче, че и първо на вас казвам, че успяхме да затворим една супер изгодна за нас сделка и... продадохме заведението! Ще работя още 2 седмици, после адиос. Имаме други идеи, ще го мислим. Та, на 1 април миналата година отворихме. Почти на същата дата затваряме. Хем се радвам, защото излизаме с чудна печалба за една година от продажбата, хем ми е тъжно, защото ми е мило.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт