Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна!

  • 85 418
  • 2 903
  •   1
Отговори
# 2 865
  • Варна
  • Мнения: 2 037
Здравейте, общество любимо! Simple Smile

Кажете сега , коя да започвам тази нощ - лява или дясна?
Скрит текст:
Smiley

Сега такива избори обичам да правя. Като бях по- млада имах вяра, идеали, младежки плам и ентусиазъм. Искрено се надявах и подкрепях разни идеи, хора, каузи. Бях дори в младежкото движение на определена партия. Минали работи.

Понатоварих се днес. Сега поне следват книжката, водата и дзена. Simple Smile

Желая ви приятна вечер и здраве!

# 2 866
  • sf
  • Мнения: 10 195
Политиката на фирмата е всеки април да вдигат заплатите. Тази година е 18%.

# 2 867
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
дясната. заглавието е в тон с настроението ми

# 2 868
  • Мнения: 12 066
Флорен, чудни чорапки 😀
И двете заглавия, не са моите. Хващай едната и те така
Дами, по - сериозно с тия мъже. Децата са и техни. Да се оправят. Не бил ял, не бил спал. Хайде холан.  И аз не съм, но никой не ме пита.

# 2 869
  • France
  • Мнения: 12 935
Лайла, стягай го!!! Какви са тези щуротевини.

# 2 870
  • София
  • Мнения: 5 828
Преди години и моят се правеше на Лорд командира на нощната стража. Simple Smile Като партиец по време на социализъм. За него правата, за мен отговорностите. Все да покаже колко е по-по-най. Е, отидох командировка 1 седмица. В чужбина. И дребното се разболя. Звъни по телефон, а аз нищо не мога да направя.
Ей, оправи се гадината. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Извика тъщата да помага. Simple Smile

# 2 871
  • Варна
  • Мнения: 2 037
дясната. заглавието е в тон с настроението ми

Знаех, че мога да разчитам тук за помощ. Пък ти си добър приятел. Simple Smile

Четох, че за да се чете Олга Токарчук, че и да и се разбира творчеството е хубаво човек да я чете малко употребил субстанция. Май и тя пише под влиянието на халюцигени - най- често гъби. Simple Smile

Флорен, чудни чорапки 😀
...

Нали. Децата ме обличат. Грижат се за външния ми вид, пък аз не предирям особено. Smiley

# 2 872
  • Мнения: 7 307
Аз имам един несполучлив опит с Токарчук (явно е трябвало да наблегна на субстанциите Simple Smile), та бих избрала другата. Изглежда ми интересна.

# 2 873
  • Мнения: 1 915
И двете нищо не ми говорят. За мой срам, и Олга Токарчук не ми е говорила... заслужава ли си, да наваксам ли?

Иначе - лявата. И на мене ми харесаха чорапитеееее...
Наспорт!

# 2 874
  • София
  • Мнения: 5 828
Кажете сега , коя да започвам тази нощ - лява или дясна?
Скрит текст:
Smiley

С Олга Токарчук не се спогаждам много, а "Снежно цвете и тайното ветрило" ми е любима книга, та изборът ми е лявата.

# 2 875
  • Мнения: 2 170
Има ли будни? Нося кафе.

Отново  се кокоря и не съм мигнала и това не е първоаприлска шега. ПиснА ми!
Днес може да лъжете на воля, но само днес! Не превръщайте лъжата в спорт и не живейте под мотото "лЪжа за здраве". Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 876
  • София
  • Мнения: 10 366
Карамелчик, заспа ли после? Това безсънието е голяма гадост.
ДУ!

# 2 877
  • Мнения: 5 752
Същата работа и у нас! И с безсънието ,и с правата на богопомазания, заради У хромозомата. Да не говорим за очакванията му към детето, мисли си явно, че е поне петгодишна!

Последна редакция: сб, 01 апр 2023, 10:18 от Sissy

# 2 878
  • France
  • Мнения: 12 935
Що пък Слав да не ме събуди в 6!?

# 2 879
  • тук и там
  • Мнения: 11 614
Добро утро! Кафепия. Ще ме изтраете тези дни с мрънкането ми, винаги е така като се прибирам- за няколко дни само, докато се адаптирам.И в Белгия като се прибера мрънкам така няколко дни-заради времето обикновено. Та много студено в къщи(БГ). От това се оплаквам. Вън времето е приятно, ама у нас голям бахър.Наплющяла съм климатика на 30 градуса,  а едва ли докарва в къщи 19..Включила съм една духалка в хола, в спалнята  съм наметната с два юргана..Не знам що така. В Белгия -вън студ, у нас парното на 21,4 съм го сложила и е много комфортно нявсякъде е къщата. Тук-обратното, във всака стая духалки, климатици и не мога да стопля, а вън е топло. Като зелка ходя навлечена.Та не е моето време това, мисля само лятото да се прибирам вече. На жеги издържам и ми е идеално.
Видях нашите -за малко. Баща ми някак се прегърбил и отслабнал. Иначе за сега е добре. Купили електрическа тротинетка на децата. Много се ядосвам с тях, защото не са финансово цъфнали и вързали,баща ми е на пенсия,  но винаги купуват скъпи подаръци на децата-телефони, таблети,тротинетки и др. подобни.
Другият четвъртък имам час за фризьор, до тогава ще си ходя като гръмнал бойлер в главата..
Не съм излизала вчера в града, днес вече ще се поразходя..Ъ, ще ходя пак до А1, щото съм шматка..
За нова карта нали, щото си смених вчера картата с българската уж, ама се оказа че тази карта дето съм я сложила в телефона си ...не е моята.Confused.На кой е-не знам, ама моята не е.. Уф бе, може ли наистина да съм такава шматка!?

Хубав ден на всички, другарки!

Последна редакция: сб, 01 апр 2023, 09:25 от Кайсия

Общи условия

Активация на акаунт