Отговори
# 45
  • Мнения: 1 186
Напоследък ходя рядко на театър, два-три пъти годишно. Предпочитам хумористични постановки, но с удоволствие гледам и други жанрове.
Бих гледала "Разврътникът".

# 46
  • София
  • Мнения: 485
Ходя на театър поне веднъж месечно, предпочитам комедии и моноспектакли, но не отказвам и други жанрове. Бих гледала с удоволствие "Тирамису".

# 47
  • София
  • Мнения: 3 026
За съжеление рядко 2-3 пъти годишно.
С удоволствие бих гледала „Невинно малко убийство“

# 48
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Скоро не съм ходила.
Бих гледала "Развратникът"

# 49
  • Мнения: 1 938
Винаги когато имаме време и желание за определена постановка. Обикновено поне веднъж седмично сме на театър. Бих искала да видя Мариян Вълев в "Лулу".

# 50
  • Мнения: 2 730
Ходя на театър няколко пъти на сезон. Бих гледала с удоволствие Тирамису.
Харесвам разтоварващи, хумористични постановки

# 51
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
с детето ходехме на театър всяка седмица. съобразявах постановките с възрастта му и с моето нежелание за прекалена разкрепостеност на сцената.
предпочитанията ни бяха за комедии и класически произведения, също и музикални.
лятото планирам да продължим.
"невинно малко убийство" звучи забавно Simple Smile

# 52
  • Мнения: 244
Обожавам да ходя на театър и предишните години нямаше седмица, в която да не отида поне веднъж. Напоследък успявам по-рядко, за съжаление. Препрочитам драматичните постановки. С удоволствие бих гледала "Невинно малко убийство". Blush

# 53
  • София
  • Мнения: 3 114
На театър успявам да отида между 3 и 5 пъти на сезон. Харесвам както класически, така и съвременни пиеси. От една хубава постановка очаквам да ме накара да се замисля, да ми покаже житейски и морални дилеми от различен ъгъл, да ме впечатли с актьорска игра и оригинални режисьорски решения. Интелигентният хумор е винаги чудесно допълнение. Когато децата ми бяха малки, с огромно удоволствие ги водех на куклен театър, а също и на игрални представления за малко по-големи деца.

От програмата на театър "София" бих гледала "Пер Гюнт" , "Развратникът", "Феята от захарницата".

# 54
  • София
  • Мнения: 1 621
Преди Ковид ходих веднъж на 2-3 месеца. По време на Ковид спрях. От половин година възобнових ходенето на театър, може би по-рядко на 4-6 месеца.
Предпочитам комедии.
Бих гледала: „Невинно малко убийство“

# 55
  • Мнения: 31 208
Ходя на театър почти всеки месец.
Искам да гледам Тирамису.
Предпочитам комедийния жанр.

# 56
  • Мнения: 15 033
Преди ходех всяка седмица,  сега, когато мога, напоследък по-често на постановки, подходящи за деца. И аз предпочитам комедии.

# 57
  • Мнения: 1 926
Ходя на театър веднъж на 2-3 месеца. Предпочитам хумористични постановки, бих гледала „Невинно малко убийство“.

# 58
  • София
  • Мнения: 14 708
Ходим на театър рядко, за съжаление. Обичам комедийни и криминални пиеси. Бих гледала с удоволствие "Феята от захарницата".

# 59
  • Мнения: 7 287
За съжаление все по-рядко успявам да ходя на театър. Харесвам всякакъв жанр,  нямам конкретни предпочитания .

Общи условия

Активация на акаунт