Отговори
# 120
  • Мнения: 1 026
Ходя на театър 2-4 пъти в годината, за съжаление рядко.
Харесвам комедийни и драматични постановки.
С удоволствие бих гледала "Невинно малко убийство",” Tирамису”  или "Игри в задния двор".

# 121
  • Мнения: 71
Ходя на театър поне 5 пъти месечно. Бих посетил “Невинно малко убийство”.

# 122
  • Мнения: 24 357
За съжаление ходя на театър по-рядко отколкото ми се иска
Бих гледала постановките, в които участва Дария Симеонова

# 123
  • София/Търново
  • Мнения: 813
Ходим на етапи. С детето, или с колежки. Вземем ли билети по две постановки на седмица. Като се наситим - почивка. И така. Бихме гледали всичко!

# 124
  • Мнения: 53
Редувам театър с оперета/мюзикъл поне веднъж в месеца. Предпочитам комедии. С удоволствие бих гледала „Невинно малко убийство“.

# 125
  • Мнения: 1 904
Театър София е любим за мен и дъщеря ми. Последната постановка, която гледахме, е "Лулу". С удоволствие ще гледаме "Развратникът".

# 126
  • Мнения: 590
Ходя на театър поне веднъж в месеца.
Харесвам комедии и драми.
Искам да посетя "Лулу", тъй като съм гледала другите постановки на театър София.

# 127
  • София
  • Мнения: 1 249
Ходя на театър 2-3 пъти в годината. Със сигурност искам по-често. Обичам да гледам комедия.

# 128
  • Мнения: 149
Обичам да ходя на театър.  Ходя през месец-два, но ми се иска по-често.  Харесвам комедии. Имам списък с набелязани постановки и се надявам да успея да гледам всичко този сезон.

Бих гледала  „Невинно малко убийство“ или "Феята от захарницата". Дъщеря ми много харесва Ванилия.

# 129
  • SF
  • Мнения: 21 240
Категорично предпочитам комедия, но обичам и класиките в театралното изкуство. Много обичам да ходя на театър! Голямо удоволствие ми доставя.

# 130
  • София
  • Мнения: 372
За съжаление все по-рядко ходя на театър. Преди ходех поне веднъж месечно, а сега 1-2 пъти годишно.
Бих гледала всички постановки,  но ако трябва да избера една - може би бих избрала "Развратникът"

# 131
  • Мнения: 753
Ходя на театър няколко пъти годишно. Бих искала да гледам "Невинно малко убийство" или " Игри в задния двор"

# 132
  • Мнения: 344
Напоследък ходя много рядко на театър и последните, които съм гледала са комедии и мюзикъли. С удоволствие бих гледала някоя комедия или разтоварваща постановка.

# 133
  • Мнения: 1 569


Изтеглени са късметлиите, които печелят двойна покана за постановка по избор на театър "София". Това са:

sweetkids_mama
Soul Free
Lambertina
zazu1
ZedTeeEm


Честито! 🎭

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 17.03.2023 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в игратa на театър "София" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, както и координати за получаване на наградата:
- три имена
- валиден имейл адрес


Благодарим на всички за участието в играта!

Общи условия

Активация на акаунт