🌴 Survivor US/UK/AU 🌴

  • 27 737
  • 582
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 586
Ep.15
Скрит текст:
За мен позитив от гласуването беше, че Рий не изпорти (отново) по нейната логика вота, цепейки се от колектива, гласувайки да речем за Марк, с което спаси Рей. Щеше да прецака (поредния) заплануван блайндсайд за нищо.

Скрит текст:
То тя като игра идол, нищо не рискуваше и нямаше причина, особено след като и Кърби я подкрепи. Аз за самата Кърби се чудех, дали няма да си смени вота, но правилно не го направи. Ако беше, Реймънд отпадаше, Алекс и Фераз имат идоли и най-вероятно тя, или Ри, щяха да заминат скоро след това.

# 541
  • София
  • Мнения: 7 826
Жесток епизод, жалко че ми се развали изненадата като ми изскочи подкаст с отпадналия преди да изгледам епизода. А точно този щеше да ме държи в напрежение докрая.
Кърби май ще стреля пак по Фераз, дано да не успее.

# 542
  • Мнения: X
И на мен така ми се спойлна един епизод като ми излезе видео с отпаднал участник в YouTube, оттогава гледам във фликсто.

Кърби е доста силна социално според мен. Умее да създава солидни отношения с хората, знае всеки играч къде стои и усеща много правилно накъде духа вятърът вече на два племенни съвета - първо с Чарлс, след това на последния. Ясно е, че другите засега я ползват като щит и ако се целят, ще се целят в Рий, като неин най-близък.

# 543
  • София
  • Мнения: 7 826
Бизи, и аз го гледам във фликстор откакто ми го препоръча, но напоследък често ми дава, че сървъра е зает и по цял ден не ме допуска.
За това разрових за други варианти и открих, че в Ютуб ги качват, за това и ми излезе този подкаст като препоръка.

# 544
  • Мнения: 586
Между другото, епизод 15 не са го качили в канала в Youtube, който ползваме и затова и аз гледах във flixtor. Качвам Talking Tribal week 5, ако някой иска да гледа:

https://www.youtube.com/watch?v=1bGhSsQRi3g

# 545
  • Мнения: X
Това е лошото на фликстор, че често не е достъпен и иска вип абонамент. Аз вчера гледах епизода в линка, предоставен от OutcastBG на предната страница. Там понякога качват след час-два.

Talking Tribal напоследък пропускам заради Криси, много ми е лигава и нямам нерви да я слушам как не знае кой е Бостън Роб, да й обясняват.

# 546
  • Мнения: 711
И на мен ми се разваля кефа заради нея, толкова е неадекватна и ми е антипатична,  сигурно е и защото не съм гледала нейния сезон (2 австралийски не съм, явно е от някой от тях), но може ли да не знае какво се прави, когато има равенство в гласуването....
Абсолютно съгласна съм с мнението на Джордж - прецакаха се МАМ с решението да се обърнат срещу Ферас. Промото за следващата седмица изглежда интересно Simple Smile

# 547
  • Мнения: 586
Да, аз още в началото казах, че Криси не пасва до Шанън и Джордж. Просто стои като кръпка и няма химия с тях. Двамата са си огромна класа, което няма нужда да го казвам. Интересно ми е, чисто фенски (а не кой е фаворит за победа), кои са фаворитите на гледащите сезона. Аз бих ги класирал така:

1. Айлийн - много ми допада като поведение и игра. Видимо е много умна и подготвена, но освен това физически е добре и не се поддава на параноя. Чудесно партнира на Фераз.

2. Фераз - от големите играчи, най-много ме радва. Доста активен е в играта и постоянно мисли ходове. Освен това мина през много и беше, както на върха, така и на дъното. Имаше и култови моменти, като когато си направи "Жена от кокос", която после пожертва за племето. Добавям и че не ме е подразнил с поведение, като други от фаворитите.

3. Ри - тук ми беше по-трудно. Знам, че не е топ стратег, но ми е симпатична. Много силна е в игрите, социално също е ок и хората я харесват. Напомня ми леко на Брук от 2016 и Ол-Старс.

# 548
  • Мнения: X
На Криси в началото бях готова да дам the benefit of the doubt, защото й беше първо участие като водещ, но тя вместо да се окопити и надгради, не може да се включва много по същество и адекватно и само се лигави, а Джордж и Шанън да не я изключват се виждат принудни да й влизат в тона.

Моят фаворит - и в началото, и сега - остава Фераз. Да, имаше няколко колебливи момента на съветите, където каза малко повече, имаше своите моменти на параноя (идола на Кели), но е много активен и мислещ. Сформира алианс, пази своите. Не се колебае да играе рисковано (с Кити и Каролин), когато може да извлече полза. Не на последно място е забавен тв персонаж.

# 549
  • София
  • Мнения: 7 826
Моят фаворит от ден първи е Фераз, много са готини цялата коалиция- Айлийн, Рей + Алекс.

# 550
  • Мнения: 711
При мен:
- номер 1 фаворит ми е Айлин. Много умна, много добре чете ситуациите, не мога да преценя социално дали е също толкова добре. Дано да се усети, че трябва по-рано да "пуска" на съревнованията, защото съвсем скоро другите ще се усетят, че вместо да таргетират Рей, тя е много по-логичния избор.

- да речем за номер 2 и при мен Фераз, писали сте защо, съвпадат и при мен доводите.

- за номер 3, даже си мислех да е 2, ама много бози натвори - Марк. Просто ми е симпатичен от епизод 1, не знам защо, харесва ми и чувството му за хумор, макар да му се издразних, че предпочете В и В пред МАМ.

Ри, Джейдън и Валерия искам да си ходят възможно най-скоро Simple Smile Надали ще стане, макар че Риана няма вече идол (като е загубена), силна е много в игрите и другите би трябвало съвсем скоро да ѝ вдигнат мерника. Това се чудех, че не дадоха - значи миналия път показаха как Каролин реве, че за малко не загуби Кити, а след това много исках да видя разговора между Риана и Кити след предпоследния съвет. Не може да не е заснето, уж един час, а такива неща не излъчват Sad Като казах съвет:
Скрит текст:
Много ме яд, че Идън не влезе в журито, а такива като Джейдън, Риана, Реймънд ще бъдат, ако не ги добутат другите до финала, де. Преди не беше ли първият човек след обединението отпада и оттам нататък влизат в журито? Изненадах се, че Идън си тръгна.
П.П. Докога пишем в спойлери, колко дни след епизода?

# 551
  • Мнения: X
Traitors US
Както се очакваше, ясен/-а беше следващата/ -ият заточен/-а. Тришел отново с плюс точки - дано спечели, стискам й палци.

Сървайвър ЮС
Гледах първия епизод, но не ми хареса. Май ще пропусна сезона.

# 552
  • Мнения: 586
The Traitors US:

Скрит текст:
В интерес на истината леко се изненадах, че изгониха Питър. След това странно Фейдра избра да убие Джон, което не помогна върху подозренията към нея. Аз бих убил Сандра в този етап, вместо него. Просто тя е много по-опасна социално и е по-вероятно да събере хора около себе си. Не знам защо никой не се цели в нея и все така я подценяват.

Тришел продължава да ме радва и искам тя и/или CT да спечелят. Кейт също имаше ок идея да се целят в Сандра, но не знам, защо не го изговориха с Фейдра и не опитаха да привлекат още двама души. Накрая изглеждаше сякаш на самата Фейдра и е все тая, защото видя че няма да спечели.

На финала се очертава битка Сандра-Кейт, в която първата е фаворит. Кейт няма да я убие, защото я пази за щит, което е рисково. Вече, ако изберат още един предател, ще е трудно за верните, но няма да е много честно, предвид, че той трябва да издържи само ден.

Survivor US:

Скрит текст:
Ок беше премиерата и даже в сравнение с 45, изпъкна. Там сезонът се разви относително добре и ще видим как ще е тук. Дължината на епизода помогна да се запознаем с повече от участниците и има няколко души, които дадоха силна заявка. Дилемата при пътуването ми хареса, но отново ще си кажа, че не съм ок със загубата на гласове, особено в малките племена. При загубилото племе Джес и Джелински бяха очевадни мишени. Тя едва стои и даже не помни кое къде оставя. Той се отказа в играта за принадлежности, изигра лошо дилемата, призна си за това пред племето и не се справи на пъзела. В положителен план отчитам Мария, Кензи, която ми прилича на актрисата Британи Сноу Laughing и може би Тифани.

# 553
  • Мнения: X
Survivor AU
Скрит текст:
Ех, Кърби все не може да се въздържи да не направи някакъв голям ход, за съжаление.
Много гадно Айлиин беше блайндсайдната.

# 554
  • София
  • Мнения: 7 826
Survivor AU

Скрит текст:
Как пък някой не се врътна и да издаде за Айлин, за да успеят да я спасят.
Много ме е яд, пак са малцинство.
Отдавна не е имало такъв злодей като Кърби, нямам търпение да я видя в журито.

Общи условия

Активация на акаунт