Тренировки в домашни условия - 119

  • 53 259
  • 729
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 546
Добър петък, момичета Heart
Много ми е мило да Ви чета всички. Радвам се на силата и волята ни да се грижим за себе си, за да сме здрави и силни, независимо от всички препятствия на ежедневието, които (за благозвучие Grinning) често наричаме "предизвикателства". И още повече се радвам на вдъхновението и подкрепата, които си оказваме тук Kissing Heart

Днес при мен - ден 9 от Епик Ендгейм - "флуидна" тренировка за цяло тяло. Много ми хареса, когато правих програмата за първи път, и съм си я сложила в Repeat list, като през последната година съм я правила поне още 3 пъти.
Днес я правихме с ММ и беше особено весело, голям зор му се видя Joy
А всъщност това е много приятна тренировка само с чифт дъмбели - нарочно по-леки, за да се държи темпо и да се включи кардио елемент. Е, колко да са леки - две по 10 за Каролинка, а за мен - две по 7. Правила съм я и с десетки в упражненията за долна част и седмици - за горна. Има staple, състоящ се от преливащи едно в друго клек-раменна преса-гребане-румънска тяга. Ето тук най-много се забавлявах с любимия, при това имах възможността да го направя цели 8 пъти Grinning
Ще приключа седмицата с 4 силови тренировки, 1 табата, 2 пъти плуване и 1 йога практика 45 минути.
Вместо добавки след Ендгейм правя по 12-15 минути стречинг след всяка тренировка. От това имам нужда и се чувствам великолепно.
Хапването не е изрядно, но бива и тази сутрин кантарът показа под 54 кг - най-после!!
Прекрасен уикенд, мили момичета Kissing Heart

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Деа и на мене миналото лято ми беше харесала тази тренировка кикбоксовата.А за корема мисля,че именно защото са като допълнение след основната тренирвка 10 ми са достатъчно да се подпали корема.А тази е страхотна поне за мене.Има си от всичко .

# 47
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
Ветрена, поздравления за курса по сомелиерство. Страхотно звучи.
Колкото до кантара - сигурна съм, че дали са 52 или 54 все изглеждаш прекрасно.
Ще приключа седмицата с 4 силови тренировки, 1 табата, 2 пъти плуване и 1 йога практика 45 минути.
........
Хапването не е изрядно, но бива и тази сутрин кантарът показа под 54 кг - най-после!!
Това си е сериозно трениране. Ти си толкова постоянна в тренировките, че килограм два повече или по-малко, едва ли се виждат с просто око, но пък понеже знам какво е чувството, сигурна съм , че мърдането на кантара също носи удоволствие. 

Утре приключвам 4-тата седмица на Iron и съм изключително доволна, че успявам да направя всички 5 тренировки по календара. Досега имам само две размествания на дни, но като цяло спазвам поредността. Супер добре ми се отразява тази програма, въпреки че никога не оставам само с 30-те минути , а винаги добавям още 30 и така се получат 5 тренировки от по 60 минути, което досега не съм успявала.

# 48
  • Мнения: 236
Аз продължавам с Iron и йога, гребане 2-3 пъти. Хаотично като цяло, Iron е константата. Килограмите са си стандартните зимни - с 2 повече от летните. Това, което забелявам, за съжаление, е много целулит... Не знам дали е от годините и нечисто хранене или от това, че за първи път от доста години не бягам ... Зимата при нас тази година е доста студена и снежна, не ми се бяга на пътека... Но ще трябва да взема сериозни мерки ... 🤷‍♀️

# 49
  • Мнения: 989
Здравейте!

Голяма тишина е настанала в хубавата ни тема...и аз ще я наруша Simple Smile.

Днес завърших седмица 6 от Епик Ендгейм. Каква седмица само?! Всички тренировки бяха просто уникални, а и доста трудни, а аз съм доволна от това, че се справих с тях. Единствено финишърът на днешният ХИИТ ден 30, а именно 100 бърпита, не направих изцяло. Доволна съм и от 50-те броя, до които бях достигнала, когато таймерът отбеляза край на тренировката.

Пожелавам ви спокойни почивни дни!

# 50
  • Мнения: 1 605
Здравейте и от мен!
Аз още съм тук така че това е добре-не съм се отказала 😂

Правя си упражнения с Пам, мисля от другата седмица да позасиля вече.

Хубав уикенд на всички!

# 51
  • Мнения: 318
Здравейте,следя темата редовно,но пиша рядко.
Днес приключих IRON на Caroline Girvan,виждам че е доста популярна тук и има защо.
Това е първата нейна програма,която правя и съм много доволна.
Упражнения,които преди ми беше доста трудно да правя,днес се справям по-добре,издържам повече като време,а и смятам че техниката ми се подобрява.
Определено когато правех горна част ми беше много по-лесно,за долна част на някои упражнения доста почивах,а за корем за съжаление (както си и знаех) съм доста зле...Но както и да е,доволна съм,въпреки че като цяло тренировките на Caroline са за хора доста над моето ниво.През повечето време бях с наполовина (на моменти и 1/3) на нейните тежести,само за горна част когато тя използваше 4 кг и аз тренирах със същите.
Мисля понеделник и вторник да почивам,а след това да започна 24 Days of Christmas,пак на Caroline.Тя е с по-кратки тренировки и когато имам време ще добавям кардио,от което определено имам нужда.
Simple Smile

# 52
  • Мнения: 90
Здравейте, момичета! От известно време ви чета, а днес реших и да се включа.😃.
От септември месец съм по-редовна с тренировки вкъщи. В момента правя програмата на Heather 12 week challange 1.0, за втори път, като между двата пъти имаше голяма пауза от мързел 😂  Днес правих

+


и 15 мин кростренажор.
Без някаква структурирана програма като тази губя мотивация и въобще не тренирам, защото се лутам из ютуб и се чудя 1 час какво да си пусна. След 3 седмици като приключа тази, мисля да започна на Хедър последната програма, мисля че се водеше Metabolic Conditioning. Чета много от вас и за Caroline, с която голяма част от вас тренират, може би след Хедър ще се престраша и за нея, сега си мисля че ми е прекалено висока топка 😁 Откакто тренирам съм качила 2,3 кг, но честно казано избягвам да се меря, действа ми депресиращо, може и да е мускул, но пък не съм и в калориен дефицит със сигурност (а имам нужда😂 57 кг съм на 162-3). Важното е, че се чувствам по- добре  в кожата си откакто тренирам по-редовно.
Хубава вечер🤗🌃

# 53
  • Мнения: 4 745
Привет хора....аз направих една пауза една две седмици заради много работа и най-вече мързел 🤣 Доста добре ми се отрази ...не се оплаквам ...Гаражният ми фитнес&спа са почти готови(купих си и пътека)  ,доволна съм 💪❤️

# 54
  • Бостън
  • Мнения: 13 504
Гаражният фитнес § спа е прекрасен, НФБ! Крайно време е да въведеш групови тренировки и сауна сесии и да почнеш да каниш любимите си съфорумки Wink Да не забравиш и чаша детокс чай!

Аз се гътнах от грип миналата седмица и 5 дни изкарах на легло. На 6-тия станах и щерката реши, че и тя ще тренира с мен, та направих една половинчата тренировка. По средата дойде синковецът и се ядоса, че не е поканен, та следващият ден тренирах с него. Изобщо - весело е!

PS Днес карах кънки на пързалката на едно частно мъжко училище до нас... какво да ви кажа, хора, някои олимпийски шампиони нямат такива условия за трениране, експлетив!

Скрит текст:







37/99 IRON Series 30 Min Quad Workout - Dumbbell Leg Day | 6 + Гребане 22 мин
38/99 IRON Series 30 Min Shoulders & Triceps Workout - Dumbbells | 7
39/99 IRON Series 30 Min Glutes & Hamstrings Workout - Hip Thrusts / RDL | 8
40/99 Rowing 22 min
41/99 IRON Series 30 Min Full Body Dumbbell Cardio Workout | 9 + Гребане 22 мин
42/99 Кънки на лед 90 мин
43/99 IRON Series 30 Min Back & Biceps Workout - Rows, Curls | 10
44/99 IRON Series 30 Min Dumbbell Leg Workout - Calves Included | 11
45/99 IRON Series 30 Min Posterior Chain Workout - Glutes, Hamstrings, Back | 13 + Интервално ходене 55 мин
46/99 IRON Series 30 Min Upper Body Chest and Triceps Workout | 12
47/99 IRON Series 30 Min Dumbbell Leg Workout - Calves Included | 11
48/99 IRON Series 30 Min Unilateral Training Full Body Workout | 14 + Интервално ходене 66 мин
49/99 Гребане 33 мин
50/99 Кънки на лед 90 мин

PS Много ме радва това, че от късите тренировки на Iron не огладнявам толкова, колкото обикновено от силови тренировки. Излишно е да казвам, че не правя нейния работен обем де!  Ако успея да вкарам и 50-60 мин от екстра кардио 5х седмично мисля, че ще имам прилични резултати предвеликденски. Но си иска много планиране (закарай чадото на математика, прибери сестра му от футбол, вкарай 30 мин тренировка, вземи дребното от математика и докато яде преди баскетбола вкарай 20 мин гребане... убеди и двамата да идат на пързалката, за да можеш и ти да покараш 60-90 мин. В идеалният случай тази работа (тренировката) трябва да се свърши между 5 - 6:30 ам, но реалността рядко съвпада с идеала)

Последна редакция: пн, 27 фев 2023, 15:39 от Agent Provocateur

# 55
  • Мнения: 10 012
И аз имах по-слаба откъм тренировки седмица - само един Фитбокс в група във вторник, после два дни яко работа и дълъг уикенд във Виена, където го ударих през просото с храната, но беше великолепно и уникално вкусно. Yum

НоуФрейм, страхотен домашен фитнес, завидях!
Агент, идеята с кардиото 5х седмично е идеална. И аз натам клоня.

На 7 май ще тичам WIngs for Life, след него е местния половин маратон, за него ще се готвя.
Тежка съм като топка за боулинг, имам спешни 6кг мазно за сваляне, и затягам колана след кулинарната и алкохолна оргия от уикенда. Кантарът показа нови висини тази сутрин, но ги отдавам на водна задръжка, ехм....
Утре сутринта ще се измеря, премеря със шивашки метър, и започвам въглехидратна ротация, че не остана.
За два месеца трябва да ги сваля.

# 56
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Привет, дами!
Днес отчитам ден 1 от Fuel https://youtu.be/R2W1EhJrvj4
Реших да започна именно тази програма, защото четох в описанието, че съчетава силови упражнения и кардио. Имам нужда тъкмо от това, за да смъкна малко. Тренировката се състои от сетове, включващи 4 упражнения от по 30 сек
(3 силови и 1 динамично). Всеки сет се изпълнява по два пъти с 30 сек почивка. Накрая има и финишър от динамичните упражнения от всеки сет. Каролин ползва 2*15 кг, аз 2*5 кг и усещам, че краката ми треперят Simple Smile
Преди около две седмици завърших Strong boost edition  на Сидни. Хареса ми. С подходящи тежести биха се получили добри тренировки. Тя също вкарваше кардио в тренировките. След Strong  не съм тренирала, защото цялото семейство ни налегнаха разни вируси - първо стомашен, сега гърло и висока температура ( едното дете още е болно).
Дано занапред успявам да съм редовна. Лека седмица на всички!

# 57
  • Мнения: 1 546
НФБ, фантастично убежище си имаш, честито Heart Eyes
Агент, много ме разсмиваш с твоя график... почти съм забравила какво е да се опитваш да откраднеш време за себе си между хилядите задачи на работеща майка на малолетни Heart
Дез, както винаги твърде самовзискателна Kissing Heart Много жени биха убили за твоето "мазно".

И аз се поолях уикенда - прошка си давахме с най-близките и по стара българска традиция я поляхме с калифорнийски вина Grinning, които голямата щерка донесе от едно изложение. И хапване бях направила разнообразно, но нищо тежко, та поражения (почти) няма, но кеф - на корем и на сърце - в изобилие Blush

Приключих миналата седмица с четири силови тренировки, два пъти плуване, две 30-минутни йога практики и една компилация йога-хийт на Хедър, с която замених интензивното неделно Каролинско кардио. Нещо не ми се подскачаше вчера. И аз искам да вкарам повече кардио, но напоследък наистина работата ми идва вповече и добре, че рано сутрин тренирам, иначе нямаше да мога въобще.
Днес започнахме 4-та седмица на Епик Ендгейм. До четвъртък ще направим силовите тренировки, както и едно плуване. От петък сме на дълъг вино-спа уикенд във Видинско. Там най-много пилатес-йога тренировките на Хедър да правя, идеални са за почивни дни.
Прекрасна седмица, мили момичета Kissing Heart

# 58
  • Мнения: 4 745
Благодаря момичета,не мога да му се нарадвам и аз ,беше няколко години work in progress ,но успяхме  ....
За днес 20 -30 Мин интервално ходене  на пътеката ,най -вече назад и настрани +15 мин гребане и 20 Мин стреч на Сиднито .

Едит: Добавям и инцидентно цяло тяло Айрън -милото като се качих беше почнал да тренира и аз се присъединих.

Последна редакция: пн, 27 фев 2023, 10:20 от No_frame bitch

# 59
  • Перник
  • Мнения: 4 863
НФБ, завиждам ти (не съвсем благородно Wink ) за гаражния фитнес&спа. Отдавна си мечтая за нещо такова и май още доста ще си го мечтая, че все има по-важни неща. Но ти се наслаждавай със здраве!

Guinness, и аз започнах FUEL. Днес правих ден 3 https://www.youtube.com/watch?v=E-5Ye6JCmos и на края ми трепереха дебелите крака, а тежестите ми са в пъти по-малки от на Каролин.

Общи условия

Активация на акаунт