Тренировки в домашни условия - 119

  • 53 254
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 558
Добро утро. Започнах деня с IRON 5 Simple Smile
Задържахме се здрави цели 5 дни и хайде на ново сополи, кашлици и тн Simple Smile баси колко е сложно да имаш деца Joy
Весел празник на всички.

# 31
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
... баси колко е сложно да имаш деца Joy
Grinning Grinning Grinning тъй тъй!

А довечера отново съм на винена вълна - празнична! С голямата щерка завършваме второ ниво на курса "Любител сомелиер". Сериозна работа! Вече не просто пием с кеф - пием компетентно някакси, с разбиране Joy И с още повече кеф Joy
WOW! Eто това е курс, който много искам и от който много се пазя Wink Наздраве, Ветрена!

Трябва да успея да си вкарам тренировката за крака днес преди да почна да пия. Романтиката - ако останат време и сили и падне температурата на милото.

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 16:01 от Agent Provocateur

# 32
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
И аз в кюпа на болните! И докато първия вирус не успя да ме паркира в леглото и да спра тренировките, този направо ме довърши и още си го карам. Ще се оцелее, де. Но една седмица не съм видяла ни тежст, ни плуване, ни танци. Една планина само и то защото бях запазила хижа. Голяма гадост карах с висока температура няколко дни и кашлица, която още продъжава.

# 33
  • Мнения: 2 558
... баси колко е сложно да имаш деца Joy
Grinning Grinning Grinning тъй тъй!

А довечера отново съм на винена вълна - празнична! С голямата щерка завършваме второ ниво на курса "Любител сомелиер". Сериозна работа! Вече не просто пием с кеф - пием компетентно някакси, с разбиране Joy И с още повече кеф Joy
WOW! Eто това е курс, който много искам и от който много се пазя Wink Наздраве, Ветрена!

Трябва да успея да си вкарам тренировката за крака днес преди да почна да пия. Романтиката - ако останат време и сили и падне температурата на милото.

Всъщност на мен ми е страшен кеф да имам дете. Много е яко. Но всички останали глупости около тая история с това да си жив са крайно дразнещи - работа, ясла, пари и сметки. Тъпа история:)

Тренировкие отчитам утре.

# 34
  • Мнения: 10 012
Vetrena, да са ви честити дипломите, и да си ги ползвате познанията с удоволствие! Wine Glass

Добре започнах седмицата, с любимата тренировка за задна верига в понеделник.
Вторник- традиционно рамо + бицепс, но в зала. Веднага след нея влязох на кардио в група - Фит бокс за проба. С бокса нищо общо няма, но аз поне знаех какво правя.
Днес глутеуси с плиометрия, но бях в зелената зона през повечето време. Пулсът ми в покой е 146.


Ако не бях изморена, щях да тичам, и да си направя моя, но ще я оставя за петък.

Още не съм тичала тази седмица. Може би утре.

Бързо оздравяване на Непо и на Малкия Дух. Flowers Apple

# 35
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Тук сте много хард с тренировките, браво!
Аз си го давам лабаво с моите дето ми отнемат по 30- тина минути на ден общо, но все още съм постоянна. Все пак съм доволна от резултата, това е важното.  Не съм " машина" , но пак съм доволна от тялото си.
За курса за сомелиер - супер! Аз имам диплома технолог на напитките и затова ми падна на сърце темата/ освен тренировките. Отдавна не работя по професията си, но пък практикувам с кеф от време на време.Grinning

# 36
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Мелина_3, и аз съм с 30-тина минутни тренировки, споко Simple Smile Искам повече, но нямам време.
И, да се оплача, станала съм 59 кг. Disappointed Relieved А искам да съм 57. Уж тренирам всеки ден, тичам всеки уикенд, и в сняг, и в студ, не ям повече или по-различно от преди, но кантарът е безмилостен Frowning1

И за да не е само мрънкане - днешната ми тренировка https://www.youtube.com/watch?v=9qqnYOcSpY8&list=PL2ov72VWpiOpz0 … BBpCxDLvc&index=2

# 37
  • Мнения: 10 012
Светле, храната трябва да се пипне много сериозно след определена възраст.
Аз съм от тези които трябва да се хранят чисто, иначе положението става трагично. Не всеки е изтеглил късата клечка от метаболитната лотария като мен, но ще си нося кръста цял живот.

Ще си пиша храната след тренировките тук. Тренировъчните дневници отдавна умряха.

# 38
  • Мнения: 2 558
Здравейте, успях да сместа в обедната почивка ден 6 от IRON, сутринта трябваше да въртя спининг байк, обаче ...спах Wink

Краката ми треперят след тренировката. Хем с доста леки тежести я правих, по 3.5 кг на ръка.

# 39
  • Мнения: 989
Здравейте!

Не съм писала в темата от една седмица, но не съм прекъсвала тренировките и вървя по поредността на Епик Ендгейм. Много обичам да тренирам по програма, а не аз да подбирам тренировките си...така винаги знам кога какво съм правила и ми е много лесно. В момента нямам време да правя предложените добавки, но не пропускам да си набавям крачки - около 10 000/ден.
Тренировките от изминалите няколко дни са много хубави и добре натоварват зоните, към които са насочени.
Понеделник - предно бедро и прасци:
Скрит текст:

Освен предно бедро и прасец, косвено се работи и за задно бедро и глутеус. Работен интервал от 1 мин., почивка - 30сек. Финишърът - 100 calf raise wall sits. Работих с 2*8кг, а Карълайн с 2*12.5.
Вторник - горна част на тялото:
Скрит текст:

Структурата е в суперсетове, всеки състоящ се от две упражнения без почивка между тях - 50-50-20. Финишърът е упражнение за корем. Аз работих с 10кг, 8кг и 5кг.
Сряда - глутеус и коремно ядро:
Скрит текст:

Тази тренировка ми става една от любимите, направих я с голямо удоволствие. Работи се за глутеус и задно бедро, косвено за коремното ядро. Интересен подход прилага тук Карълайн, а именно работата на основния мускул, към който е насочена тренировката, е в повтарящ се гигантски сет от 5 упражнения. Финишърът е хип тръст от земя с ластик. Аз работих с 1*18 и 2*10кг.
Четвъртък - цяло тяло:
Скрит текст:

Тук е заложила на комплекси с продължителност от 2 минути и 2 упражнения. Работих с 2*8 и 2*4кг, но наистина беше много натоварващо. Финишърът отново е 2 упражнения за корем. В тези тренировки обикновено темпото е по-бързо и както съм споменавала вече, аз усещам и кардио елемент в тях, пулсът ми е висок.

SvetlaK, мерките как са? Ако ги поддържаш или намаляват, а дрехите ти са хлабави или ти стоят, както преди, кантарът не е меродавен.

Поздрави от мен!

# 40
  • Перник
  • Мнения: 4 863
dea76 , сантиметри не меря. Дрехите са както преди, нищо не ми е отесняло все още Grinning Но не съм качила мускул, мазнини са си. Кантарът може да не е меродавен, но огледалото е. 10 000 крачки правя всеки ден, но на работа съм 8 часа седнала пред компютъра, но още малко и ще почна дворния фитнес и нещата ще се нормализират Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, пиша по предпоследните страници на предната тема, че нещо ви изпуснах.

Бяхме пет дни на ски в Копаоник, много го обичам пустия курорт.
От януари мъжото се разплува - три пъти седмично плува, аз редувам групови (табати, Core, bodypump, водна гимнастика) и на обяд Румито за дупито - там съм вече на края.
Трябва да ви кажа, че за табатите например не отстъпвам на почти никоя два пъти по-млада от мен в залата Simple Smile Много удовлетворяващо.
Иска ми се да почна и някакъв фитнес да правя чат пат.., обаче кво и как точно да правя.. трябва да измисля нещо. Едно време Ипо(
Скрит текст:
кратисПападимитракоС)
ми беше инструктор, обаче си беше част от фитнеса. Даже още си пазя една антицелулитна диетка от него, май съм ви казвала.

Agent Provocateur, покрай това дето казваш за йогата - малко е като - "ама те пък какво толкова работят" - когато се коментира чужда работа (много популярно в моята работа, всеки разбира от работата на другия.
Та така и за йогата - преди да се пробва е тъпо да се коментира. Аз имам опит само с въздушна, много беше яко, сега мога да ходя с мултиспорта, но тази до нас е с малко люлки и не съм се амбицирала да дебна място

Анна-Мария, това с умората нещо напоследък често го чувам около себе си. И на мен последните две седмици ми е по-уморено, сутрин едва ставам, а рядко ми се случва даже и да снузвам.

No frame bitch, честит ти тренажор, с кеф и здраве да си го ползваш.

Vetrena, готино обещание сте си направили, да си го осъществявате успешно.

*Bubble*, аз имам, какво те интересува?

# 42
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Здравейте.  Върл фен съм на Каролинчето, но последният месец не мога да се организирам да отделям  повече от 20-30 минути на ден. Обичам да следвам програми. Може ли да ме посъветвате някоя програма , но която да е 20тина минути на ден. Не съм начинаеща. Кардиото го докарвам с 2 пъти седмично африкански танци или зумба. Благодаря

# 43
  • София
  • Мнения: 2 686
madame, в коледното и предизвикателство са по 20-25 минути тренировките:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhu1QCKrfgPVKViubrzd6hP3ziAs60qfD
 Аз с него я почнах, тук ми го препоръчаха.

# 44
  • Мнения: 989
Добро утро!

Наминавам, за да споделя ето тази Кикбокс кардио тренировка:
Скрит текст:

За момента това е най-любимата ми тренировка от всички кардио и ХИИТ тренировки, които съм правила...непременно ще се връщам към нея. Времето мина неусетно и наистина се забавлявах, докато я правех.
Веднага след нея направих добавката за корем:
Скрит текст:

Стори ми се трудна и на две от упражненията почивах по средата на работния интервал. Мисля да я направя пак, но преди основната тренировка (за да тествам дали ще се справя без почивка).

Хубави почивни дни!

Общи условия

Активация на акаунт