Мъж Телец - 20

  • 13 492
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 155
Дами, я кажете какво имате против мъжете козирози? Нямам лични наблюдения върху този вид рогати 🤔

# 61
  • Мнения: 7 465
Земните зодии  ,така и не ми импонираха на моят огън и емоционалност. Ми, за мен са скучни хора , и в леглото и в ежедневието. Прекалено материални, правещи си сметката до стотинка. Такива мъже, не могат да ме спечелят. Отгоре на всичко, ревниви и някои и много задушаващи.
А моят козирог беше и психопат, от който, година едвам се отървах. Обсебващо ревнив.
Абе много лош опит и с двете добичета.

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 04:19 от happy doc

# 62
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Дами, я кажете какво имате против мъжете козирози? Нямам лични наблюдения върху този вид рогати 🤔
Например в тази тема и предишните 2 Stuck Out Tongue Winking Eye https://www.bg-mamma.com/?topic=1258072

Обобщено - и аз не се разбирам с тези 2 земни зодии. Много са ми постни откъм всичко, особено Козирога. А съм с асц Козирог и Венера в Дева и пак няма с какво да ме грабнат.

# 63
  • София
  • Мнения: 38 604
Ами и аз, цял живот налитам на едното или другото. 😁 За съжаление, ми харесват.
Като общо, така отгоре отгоре, Козирог са по-поносими, спокойни. Ревниви са яко. На мен Телците ми влияят ужасно зле с техните емоции.

# 64
  • Мнения: 18 327
В офиса ми има един Козирог. На пръв поглед - много благовъзпитан, елегантен, любезен младеж с безукорни обноски. Grinning Разбиранията му за жените и връзките обаче са мега цинични.
Изключително пестелив (да го кажа любезно). Joy
Не казвам, че Телците не могат да бъдат цинични, съвсем не. Joy Но Козирогът ги надминава. Само че той се прикрива, когато иска да направи добро впечатление.

# 65
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Аз съм от тяхната стихия, но в по- мек вариант 😄. Една тиха и спокойна Девичка. Имам опит с Козирог, но с Телец още не съм се сблъсквала.

# 66
  • Мнения: 155
О, нееее, Джулая! Изобщо вече не искам да анализирам кой какво направил, как го направил и типично по телешки - защо по дяволите НЕ го е направил. Интересно ми е от астрологична гледна точка, предвид факта, че козирозите би трябвало да са по-енергични и амбициозни личности, а не като телетата - основното им забавление в живота е да измерват ергономичността на диваните и спалните (буквално и преносно). 😉
На мен лично всички други мъжки зодии ми се струват душички мамини сладки 😂😂😂....дори и ужким "ужасните" скорпиончета. Просто с Телците живеем на различни планети, а тези добичета ми се лепят като ваденки!

Лорелада, ах, колко деликатно прозвуча това "изключително пестелив" . 😂  Ама то може би защото призът "циция" отива при телюшкинитееее 😂

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 09:41 от BelaDelSiera

# 67
  • Мнения: 18 327
Познатите ми Телци са щедри, не знам вие какви познавате. Grinning
Не, сетих се за един състудент, който също беше много внимателен с парите (както казах, да сме деликатни). Но има и широкопръсти Телци (приятел с асцендент Лъв, доста е ексцентричен в харченията) и такива, които себе си лишават, но към любимите си хора са много щедри. Дори бих нарекла последното поведение типично за Телец.

# 68
  • Мнения: 3 841
“телетата - основното им забавление в живота е да измерват ергономичността на диваните и спалните (буквално и преносно). “ - точно в десятката!😂😂😂

Моят телец също е доста щедър + адски наблюдателен !:)

# 69
  • Мнения: 155
Добре де, когато имат адекватен финансов статут и наистина за хората на които държат, са щедри - признавам! Обаче, беден телец - трагикомедия е просто. И ако други мъже, биха се отдръпнали поради срам от невъзможността да обгрижат някоя жена, то телето срам няма! 😂

Елеа 😉

# 70
  • Мнения: 18 327
Бившият е беден, но пак намира пари да поглези дъщеря си с някой подарък. И на море я води. Към мен не е бил скръндзав (в рамките на възможностите си). Никакви бонбонки, донесени със сметката, не би си помислил да изяде, както даваш пример по-горе. Приеми, че си попадала на Телци със скръндзави асценденти. Може би Козирог? Sunglasses

# 71
  • Мнения: 81
Щом си жена дева скачаи смело но преди да скочиш си махни маската зад  която се криеш иначе после ще патиш

# 72
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Интересно казано 😄
В началото всеки има маски май.
uote author=manq4e_cbr link=topic=1519080.msg46008249#msg46008249 date=1676378861]
Щом си жена дева скачаи смело но преди да скочиш си махни маската зад  която се криеш иначе после ще патиш
[/quote]

# 73
  • Мнения: 155
Лорелада, не им знам асцедентите, защото контакта и с двамата скръндзави телета беше кратък и свързан единствено с работа.
Но, имам и жена позната телкиня и тя отива в категория "пестелива".
Някак си винаги гледат да не се минат....

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 18:51 от BelaDelSiera

# 74
  • Мнения: 7 465
Същото мнение имам и за Козирозите.

Общи условия

Активация на акаунт