Мъж Телец - 20

  • 12 511
  • 202
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 841
Ама защо не му поиска обяснение! Поне щеше да ти олекне, не че резултатът щеше да е друг. Но ти имаш нужда да се опълчиш, за да приключиш!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 559
ermalianna ,зачитам те вече няколко пъти,възможно ли е да пишеш малко по-разбираемо ?! Извинявам се за директността.
На казуса ти- дано не те потърси,за да не те омае със сладки приказки /казвам го от опит естествено/.Стискай зъби.Успех.

# 47
  • Мнения: 18 298
Аз само се чудя как може някой да си мисли, че е официалният партньор на друг човек, с когото не са правили секс. Тази загадка само ме озадачава.
Иначе другото ми се струва ясно.

# 48
  • Мнения: 144
Лорелада, ами влюбена е. То затова.
Аз когато бях влюбена, трети том на Дон Кихот можех да издам, барабар с Шехерезада. То не бяха вятърни мелници, то не бяха Дулсинеиии. то не бяха Аладиновци и вълшебните им лампи. А, иначе ужким съм логично и рационално същество! 😂😂😂

Нормални неща от живота, особено при по-чувствителни хора. Важното е жената по-бързо да излезне от този филм.

# 49
  • Мнения: 3 841
Аз само се чудя как може някой да си мисли, че е официалният партньор на друг човек, с когото не са правили секс. Тази загадка само ме озадачава.
Иначе другото ми се струва ясно.
То не че и сексът е гаранция да си официален😆

# 50
  • Мнения: 144
Факт, ама без него пък 'ич. 😂

# 51
  • Мнения: 3 841
Колко време бяха “заедно”?

# 52
  • Мнения: 18 298
Необходимо, но недостатъчно условие. Joy
Следващия път като се влюби, да не се дърпа елегантно при опитите му да я вкара в леглото (защото в предната тема това писа, че е правила) и нещата ще тръгнат по-добре. Аз също не съм фенка на бързането, но две години платонична любов биха писнали на всекиго, особено на мъж Телец.

# 53
  • Мнения: 3 841
2 години без секс????🙄То никоя зодия няма да го изтърпи!🤷♀

# 54
  • София
  • Мнения: 38 499
Ако се срещате всяка седмица, и два месеца са много.

# 55
  • Мнения: 144
То е ясно, че след такъв тип отношения е изключително важно човек да съумее да си направи равносметка какъв е неговият принос за лошият развой на събитията. Дори самият факт, че е допуснал да се влюби в токсичен партньор е достатъчен. Иначе неблагоприятните ситуации и "връзки" ще се повтарят до откат.
Но това може да се случи, чак когато се превъзмогнат несподелените  чувства, защото  на този етап, чувството на вина още повече ще соли раните.

Последна редакция: нд, 12 фев 2023, 18:21 от BelaDelSiera

# 56
  • Някъде на юг
  • Мнения: 73
Вмъквам се с директен въпрос...сори. Кое по- малкото зло мъж Телец или Козирог ? 😄

# 57
  • Мнения: 7 411
Еднакво зло са и двамата.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 623
Вмъквам се с директен въпрос...сори. Кое по- малкото зло мъж Телец или Козирог ? 😄

Хвани единия, удари другия. Все пак ще кажа Телец.

# 59
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Вмъквам се с директен въпрос...сори. Кое по- малкото зло мъж Телец или Козирог ? 😄
Сакън, недей. Joy

Но щом се чудиш - значи нито единият, нито другият не са ти на сърце. А ти си зодия?

Общи условия

Активация на акаунт