Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 9

  • 40 114
  • 683
  •   1
Отговори
# 660
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Красота! 😻

# 661
  • Мнения: 892
Страхотни са, но вие си имате вежди, които са си чудни сами по себе си

# 662
  • Мнения: 410
Аа, аз чупка по принцип трудно да имам на веждите, много са различни една от друга в естествената им форма, пък като ги скубя на нищо се правя. За това и реших да се подложа на процедурата, поне да имам форма някаква 😀 и да кажа за тези, които се притесняват от усещанията - да, до праг си е, но аз имам ужасна чувствителност на веждите (сълзи текат при скубане), та пигментацията ми беше като леко драскане и на места гъдел. Щях да заспя.

# 663
  • Мнения: 4 527
Глухарче, чудна си! Имаш прекрасни очи Purple Heart

# 664
  • Мнения: 410
Глухарче, чудна си! Имаш прекрасни очи Purple Heart
Много благодаря! ♥ интересно ми е и устните как ще станат, аз искам предимно заради белези от херпеси, пък и да свежнат малко устните. Иначе като размер са топ, даже днес на работа ме питаха дали нямам хиалурон, че и съм ги лъгала даже 😂

# 665
  • Мнения: 4 527
Това е, защото с новите вежди си подчертала очите и цялото лице се освежава.
Пу-пу, прекрасна си!

# 666
  • Мнения: 7 151
Малко ще се стеснят с времето, което ще е по- хубаво.
Очите са магнетични.

# 667
  • Мнения: 410
Малко ще се стеснят с времето, което ще е по- хубаво.
Очите са магнетични.
да, да и цвета ще стане по-естествен. Ще прикача снимки като оздравеят и след ретуш Hug

# 668
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Изобщо няма да съжаляваш за устните. Толкова съм доволна от моите, че се надявам никога да не избледнеят. То няма и година още, но цветът не е мръднал. Не нося нищо освен балсам, а ми беше много досадно да подновявам червило през деня и накрая на деня нямах търпение да го изтрия. 😊😊  Сега сутрин слагам един ББ крем малко руж и спирала и това е.

# 669
  • Мнения: 2 070
Моите устни нямат равномерен цвят, и преди ретуш и месец след него. Очертанието ми е супер, леко уголемява устните,  но ми е като преливащо навътре, а не съм гризала кожички да кажеш.
Споменах ѝ преди ретуша, но тя каза, че и от кожата зависи.

Искам филър. Сега чакам да мине малко време, щото четох, че ако пигментацията е преди филър си трябват няколко месеца да минат.

Та в тая връзка може да ми препоръчате лекар в Пловдив за леко уголемяване.
Следя д-р Хатър иначе, казва че и в Пловдив консултира.

# 670
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Моята ми обясни като ми правеше устните, че преливането е с цел да не седи като изядено червило. На мен лично ми стои много по-добре така, но ако на теб не ти харесва, кажи й да ти сложи повече пигмент.

Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 22:05 от Pupitka

# 671
  • Мнения: 4 527
Пупитка, и ти си чудна! Purple Heart
Устните ти много ми харесват! Не са напомпани като наденици, цветът е много хубав! Поздравления за автора им. А... и ти имаш прекрасни очи Flowers Hibiscus

# 672
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 094
Не, не са напомпани, нямам нищо в тях, ама бая се подуха след манипулацията и видях как бих изглеждала с филър. 😂 Благодаря! 💕

# 673
  • Мнения: 552
Не, не са напомпани, нямам нищо в тях, ама бая се подуха след манипулацията и видях как бих изглеждала с филър. 😂 Благодаря! 💕
И толкова да ти отива червен цвят пу пу 🤗
аз съм като клоун. Толкова да не ми отива червило. Завиждам Simple Smile

# 674
  • София
  • Мнения: 200

Веждите ми веднага след ретуш. Втората процедура микроблейдинг направих 2 месеца след първата. В началото и на опашките имах доста “липсващ” пигмент. Сега очаквам да се обелят и цветът да стане по-светъл и естествен

Общи условия

Активация на акаунт