Добър гастроентеролог в гр. София – 2

  • 9 485
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 210
Защото прояви пренебрежение към ярка симптоматика и невежество относно новите открития в медицината. Негов колега от друга наша болница направо се смя с глас на становището му и каза "ами да, колегите все още не са запознати". Аз разбрах за какво става въпрос от лекари в чужбина. Ако човек е съвсем гол и бос в здравно отношение или казусът му е плосък, може и да остане доволен. Със сигурност има много такива, имаше тълпа пред кабинета. Аз не бих се върнала, пари на вятъра.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 554
Здравейте, може ли да препоръчате в гр. София гастроентеролог, който работи и с деца.

# 32
  • Мнения: 2 072
Проф. Огнян Бранков, той е детски хирург и специалист в гастрото. Преглежда в Токуда,  отговаря на въпроси и тук, във форума.

https://m.bg-mamma.com/?topic=1193874

Ако не може да ви отговори, ще ви насочи къде да отидете.

# 33
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Няма гастроентеролог, който работи И с деца. Детската гастроентртология е отделна специалност, т.е. работят САМО с деца. Проверете в Нео Клиник.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 554
Благодаря Ви.

# 35
  • Мнения: 2
Здравейте,някой може ли да ми даде координатите на д-р гастроентеролог Никола Станчев от Александровска болница? ще бъда много благодарна ако ги има и ми пише на лично съобщение хубав ден!Или да ми препоръча друг добър,работещ със здравната каса и да мога да си запиша час през Супер док.

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 08:23 от Добринка Веселинова 756076

# 36
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте! Опитвам се да стигна до проф. Матева или д-р Алексиев от Иван Рилски. Доколкото разбрах, проф. Матева се е пенсионирала. Ако някой знае да преглежда някъде те, или д-р Алексиев, моля да ми пише. Трябва ми хепатогастроентеролог, препоръчаха ми тях.
Предварително благодаря!

# 37
  • София
  • Мнения: 261
И Красимир Антонов също е гастроентеролог-хепатитолог от Иван Рилски.

Общи условия

Активация на акаунт