Добър гастроентеролог в гр. София – 2

  • 9 484
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 752
А къде преглежда?🤗

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 10 310
Записвам се да ви следя, напоследък съм с постоянно подут корем, за жалост не намирам списък с добри гастроентеролози в София.

От 5г. съм пациент на Радин Цонев в Токуда, но ми се иска да чуя и друго мнение.

# 18
  • Мнения: 13
Здравейте може ли да ми дадете мнение за  Д-р Али Рункьов

# 19
  • София
  • Мнения: 1 312
Правила съм колоноскопия в Здравето при д р Н. Кацаров, но искам да сменя, затова записах про д р Цонев от  Втора Гр. б -ца . Може ли да споделите за доктора и условията, дали има добра апаратура?

# 20
  • Мнения: 964
Правила съм колоноскопия в Здравето при д р Н. Кацаров, но искам да сменя, затова записах про д р Цонев от  Втора Гр. б -ца . Може ли да споделите за доктора и условията, дали има добра апаратура?

Защо искате да го смените, питам е и аз се бях запътила за последващ преглед

# 21
  • София
  • Мнения: 1 312
Искам второ мнение, а При Н. Кацаров има часове за февруари 24г.Искам и диск от колоноскопията и реално да знам какво е положението ми защото в епикризата е малко пресилено заради изписване на салофалк. Но колко точно не се знае

# 22
  • Мнения: 297
Въздържах се да споделям мнение за доктор Кацаров от Здравето, но на моя мъж прави гастроскопия преди 3 г., под упойка.
Мъжът ми от много отдавна има проблеми със стомаха ли е, с какво - не знаем. Правили са му и друг път, преди Кацаров - в болница Лозенец, преди около 6 г. (д-р Митков). Откри му хиатална херния и дивертикул. Даже извика шефа на хирургията за консултация за операция, но решиха да се следи и да не се оперира. Мъжът ми занесе всички документи при д-р Кацаров, но това, което ни учуди е, че след изследването той не каза нищо нито за дивертикула, нито за хернията. Когато го попитахме за тях, той каза, че такова нещо не е видял.
Тази година по спешност го приеха в хирургията в Исул, пак не го оперираха, но му направиха отново изследвания - и гастроскопия и рентген. Потвърдиха, че си има и дивертикул и херния. И от Исул казаха да се следи. При него проблемът е, че започва да се оригва, без да му е подут корема, получава сърцебиене, излиза от ритъм и всъщност не се знае кое е първопричината.
Както и да е, стана много дълго, но ние с мъжа ми се чудихме дали д-р Кацаров въобще му е правил изследване или само го е  приспал? Не допускам, разбира се, вероятно е гледал нещо друго и не е обърнал внимание на хернията и дивертикула. Не знам. Просто споделих мнение от първа ръка. Препоръча ни го лекарка, много близка приятелка, която е категорична, че е много добър лекар.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 269
Защо не потърсите някой от лекарите във ВМА? Правих си там колоноскопия и гастроскопия преди 3 години. Ходила съм и при Кацаров във Здравето, изобщо не съм доволна от отношението му. Гледах и как изкарват упоените хора от кабинета за изследвания в коридора да чакат, на столчета, при останалите чакащи за преглед при други лекари. При условие, че вкарват по пътека, която е 3 дни. За мен това не е допустимо. Във ВМА поне лежах, аз след упойкато спях целия ден, бях адски замаяна.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 312
Аз имах полип и чаках хистология, но доктора каза, че не е правено - не било нужно. А имам зад гърба си онколог операцив и смятам, че е задължително. Но, може и да греша- не съм доктор. Доста позитивен е д р Кацаров поне привлича с това. А има  и много положителни отзиви .Но, в моя случай не се получи.

Последна редакция: пт, 01 дек 2023, 21:49 от мм

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте, много хубави думи за Др Пепелджийски.

Аз търся някого, който работи по НЗОК, случайно някой да има мнение?

# 26
  • София
  • Мнения: 271
Здравейте! Бихте ли препоръчали гастроентеролог във ВМА? Имам някои оплаквания; искам също да си направя последващи гастро- и колоноскопия. Как става прегледът там, предварително ли се записва час или отиваш и чакаш ред в поликлиниката? В сайта нищо не намирам

# 27
  • Мнения: 10 210
A защо там? И от проф. Кацаров, и от д-р Попова впечатленията ми са негативни.

# 28
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
A защо там? И от проф. Кацаров, и от д-р Попова впечатленията ми са негативни.
Защо?
Професор Кацаров е голямо име, беше широкоскроен и открит човек. Защо Вашиият опит е лош?

# 29
  • Мнения: 5 867
Аз съм много доволна от него.

Общи условия

Активация на акаунт