Плам, пламти! Котел, бълбукай! Адска смес, мехури пукай! Януарска спортна и успешна!

  • 91 573
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 30
  • sf
  • Мнения: 10 153
За много години, момичета! Да сме здрави, другото е лесно!
Напразнувах се, малко пенсионерско беше, ама бива. Чакам си метрото, голямо удобство!

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 10:54 от donsita

# 31
  • Мнения: 2 170
Отрониха се още 365 зърна и от броеницата на отреденото за мен, за вас...В Новото утро да пристъпим  с нови надежди и вяра! Често ми пожелават - да ти се случи това, което искаш. С годините разбрах, че това не е най-доброто пожелание. Сбъднатите ми желания все са били разрушителни. Затова ще пожелая друго. Нека в Новата година, Бог ни дари здраве, градивни събития и верни хора в пътя ни! Било каквото било, изпратихме го! В зората на Новата година искам да пожелая на всички - Здрави да сте!
Не забравяйте, домът е там където сме обичани. Където и да сте, градете дом със сърцето си и в него. Не губете пътя си. Дори когато е труден. В букет от прошка, добрина, грижа, щедрост и отдаденост, съберете всеки ден от годината. Огъня в себе си поддържайте винаги разпален. Нека има чифт ръце, които да се греят заедно с вас на искрите му. И има ли, пазете ги! Весела и щастлива 2023, приятели! Бъдете такива, както го жадува сърцето ви. Отстоявайте онова, което е добро за вас.  Продължавайте да сеете жестове на внимание, които да стоплят нечие сърце. И да не забравяте, че където и да сте, с каквото и да е заета същността ви, вие сте онова крачещо чудо в деня на някого, което съумява да даде надежда. Heart
Миличка, Кло, толкова те обичам Heart  Благодаря, че отново ни събра под общ покрив. Благодаря и на вас любими мои, че бяхте част от моята броеница. Heart

# 32
  • Мнения: 6 299
Главата ми си е на мястото 🙈.Даже се събудих както обикновено преди 8,и подхванах ОИ-то,а Шефа врещи-Вънка,вънка!

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Kissing Heart  Аз съм по заучените фрази...


Не беше НГ, която искам, ама...има и такива. Живот! Simple Smile
Вечер като вечер...ще наваксаме...някой ден.

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 09:41 от mystic woman

# 34
  • Мнения: 5 707
Ооопс,

Мисти, а кафе?!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Веднага Wink


Харесвам ги, ама баш на НГ не мога да си ги причиня...хеле Софка. Съпроводът на кавал на Теодоси бе върха, ама оная кат заграчи и смених на мига!

Последна редакция: нд, 01 яну 2023, 10:06 от mystic woman

# 36
  • Мнения: 12 129
То утро като утро ли е, януари уж, а слънцето грее, все едно е минал току що Великден, а не Коледа.

За много години, общество любимо!
Хапнахме баничка, забравих за късметите в нея, но сега ще поправя тази неправда и ще сложа на децата. Те спят естествено. В 10 часа е нормално да не са станали още.

# 37
  • Мнения: 2 784
Добро утро и честита нова година! Нямам дар словото на Карамела, попаднахна това наричане много ми хареса и го споделям с вас:
НОВОГОДИШНО НАРИЧАНЕ
Да свети вечер твойта къща!
Зрава челяд нека те прегръща!
До теб другари винаги да има!
Да пуши в твоя дом комина!
Да има на софрата сладка пита!
Добрите вести често да долитат!
Да има здраве, дни щастливи!
Да бъдат плодородни твойте ниви!
Да идва и в ума ти вдъхновение!
В душата ти мирът да е спасение!
В очите ти прозрение да свети!
В сърцето - да искрят конфети!
Да ходиш все по вярната пътека!
Със съвест чиста да заспиваш леко!
За грешките щит здрав да имаш!
Решения добри с успех да взимаш!
Да бъде пред мечтите ти широко!
Напред върви, цели се нависоко!
И нека тъй подготвен тази зима
с късмет да срещнеш Новата Година!
Биляна Дар
Да бъде за всяка една от вас вещици любими!
Аз почти не съм спала, но засега съм кукуряк. Прибрах се в 3. Младежа още не се е завърнал - имало храна за доизяждане, а и да помогнат на младежа, който им осигури терена да изчисти и приведат апартамента в изряден и приличен вид.
Веселинкова, честит имен ден! Всяко зло да те забрави! Честито и на всички други именици в темата - от здраве и добруване да се не оттървете!
Кло, благодаря от все сърце, че ни осигуряваш това уютно кътче, че оформяш темите с любов, дебнеш всяка една рецепта и я поставяш в кулинарната ни тетрадка и отделяш толкова много от времето си, независимо от здравословното си състояние и ангажиментите които имаш! Heart

# 38
  • sf
  • Мнения: 10 153
Добро утро! Наспах се, разходих кучо и пия кафе с Хорейшио.
Няма аварии от снощния тийнкупон вкъщи, освен малко чаши за миене.
Днес ще мързелувам, от утре ще се захващам с каквото и да било.

# 39
  • София
  • Мнения: 18 703
И аз сега ставам.
Нямам очаквания аз от новата година.
Да сме здрави, ясно е каквото поднесе ще  се справим.

# 40
# 41
  • Мнения: 15 356
Добро утро и ЧНГ!
Ние се прибрахме сутринта, беше много весело, чак не можах да се наям от смехове и танци. Следобед отиваме на имен ден.
Веселинкова, честит имен ден кукланке! Да си здрава, обичана и щастлива! Ако има други именници също!

# 42
  • София
  • Мнения: 9 551
Честити да са именяците днес!

Снощи точно ви честитих НГ и със замах, като за артистичен финал на пожеланията ми, строших една чиния. Счупеното носело щастие. Дано така да е за всички ни!

Мисте, как е тийна днес?

Аз трябва да се боядисвам, че вчера не стигнах до тази свещена дейност. А не ми се занимава, но вече няма за кога да отлагам.

# 43
  • Мнения: 10 887
Добрютру!

Живи и здрави да са имениците в темата и близките ви празнуващи днес.

# 44
  • Мнения: 6 299
Ули,хич не вярвам да е утро за теб 🤭
Пандето като каза боядисване,май и аз трябва да започна 🙄. Много бързо взех да побелявам,преди само инцидентно някой бял косъм се виждаше,а сега навсякъде.
Веселинкова,здрава да си,и повече веселяци да има около теб!

Общи условия

Активация на акаунт