Плам, пламти! Котел, бълбукай! Адска смес, мехури пукай! Януарска спортна и успешна!

  • 91 576
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 243
Уникална е Софка, и ние я слушаме. Гласище.

# 16
  • France
  • Мнения: 12 575
Май никога не съм я слушала тази Софка.

# 17
  • Мнения: 12 129
За Софи Маринова иде реч. Тя е древна почти колкото Сашка Васева.

# 18
  • France
  • Мнения: 12 575
Да, сетих се.

За много години! Да ни е честита тази 2023.

# 19
  • Мнения: 3 774
За много години, момичета! Да сме живи и здрави и новата година да ни донесе много щастливи моменти, любов и успехи!

Кло, миличка, благодаря за новата темичка навръх нова година!

Аз чалга не слушам, но Софи Маринова харесвам, както и Азис. По-точно харесвам гласовете им. Не гласове, ами гласища. Могат да те разплачат, могат да те накарат да пееш с тях и да танцуваш. Абе, талантища, а аз понеже не съм талантлива в ни една област, дълбоко уважам талантите.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 552
Честита Нова година!

Кло, благодаря за темата!

# 21
  • Мнения: 7 243
Новогодишният ми късмет на фона на “любимата” ми покривка Joy

Само някой да не ме снима с чекмеджетата, пачките и кюлчетата, че отече работата Simple Smile

# 22
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Честита кова година,момичета!
Най-вече здраве за вас и семействата ви пожелавам и мир.Другото ще се нареди!
И все пак малко или много повече пари,спокойствие и зачитане.

# 23
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
За много години, вещерско общество!
Пожелавам тривиалното - здраве! Дано тази година е по-добра от старата, с по-малко загуби и неволи! И пари за всичко останало!
И ние гледахме Софка. И пяхме, и пихме, и поплаках/ме. Тези песни ме върнаха толкова назад. В годините след промените, когато всеки вярваше в новото и по-доброто. Тогава толкова много първи неща се появиха. И добри, и лоши. Тези песни ги свързвам с младите ми години, с живота ни в България.
Два пъти посрещахме Новата година. Каква Нова година ще е без "На многая лета" и Дунавското хоро Simple Smile. Не спазихме испанската традиция да се ядат 12 гроздови зърна, само шампанско отворихме.
Баницата с късметите я правя на 01 януари. Така или иначе никога не ядем вечерта, всичко си седи.

Честит Васильовден!  Със здраве да си носят имената днешните именици!  Веселинкова, честита да си!

# 24
  • Мнения: 3 795
На многая и благая лета! Бъдете благословени, обичани, ценени и успешни през новата 2023 година! Бог да е с вас и да ви дарява със здраве и мир в дома! Да бъде!

# 25
  • Мнения: 12 014
Софка и Азис са гласища, безмерни таланти, днес ще ме прощват обаче.  В компанията на Васил Петров съм и на чаша вино. Домочадието легна.

Мили другарки, днес е ден за надежда. И днес е лукс и днес е безсмислена, но днес е позволена.

🍷

# 26
  • София
  • Мнения: 18 704
Сиросче ❤️

# 27
  • Мнения: 7 243
Мили другарки, днес е ден за надежда. И днес е лукс и днес е безсмислена, но днес е позволена.

🍷
Ще ме разплачеш, ей Heart

# 28
  • Мнения: 18 473
Прибрахме се с дребната. ММ остана. Съседите тропат сиртаки Joy До преди малко се драха на Бохемска рапсодия и Love me tender. Що направиха такъв рязък завой, не разбрах. Дано да не е преход към другите големи таланти - Софито и Азис.

Не познах. Минаха на Nothing else matters. Joy Ще стане за фон на книжката ми, докато ми се приспи.

# 29
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Но добре, че я има надеждата. Слабичка, почти невидима на моменти, но тя си е там. И ни дава сили да продължим. Понякога само тя крепи човека. Макар и с разума си да осъзнава, че няма надежда, човек винаги я таи  в себе си. И се моли за чудо. И въпреки лошото продължава напред.

Общи условия

Активация на акаунт