Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 5

  • 46 998
  • 791
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 753
Аз имам много. Скубя мустак и едно петно на брадата. С останалите косми съжителствам. Опасявам се, че понеже имам и хормонален проблем обръсна ли ги ще бодат на контра докоснато като брада. Положението ми е достатъчно конплексиращо и ме е страх да не си ги влоша тотално. И без това ме зяпат често , остана и на пипане да дера

# 751
  • Мнения: X
Всеки съди по себе си и според хормоналните си особености. Едно време докато не бяха така популярни лазерната и фотоепилацията и при ползване на самобръсначка моите косми ставаха дебели и гъсти. Когато махам космите с кола маска, са значително по-тънки, деликатни и нарядко. Сега като махам обаче с фотоепилатора, ги бръсна и почти изчезнаха. Тези, които все пак излизат, са все пак тънки. За мустака ходя на лазерни процедури и междувременно пак бръсна. Индивидуално е сякаш.

# 752
  • До морето...
  • Мнения: 267
Индивидуално е,спор няма.Просто не пречи и с тример да пробва дамата ,щом се притеснява толкова като мен.Аз имам окосмяване от двете страни на брадата и малко под нея,около бакенбардите също,мустак също.Но до толкова ми омръзна от тях,че се реших на фотоепилатор и сега ме е яд,че съм го мислила толкова време.
Допълвам:моите боцкаха много като брада,кожата където имах окосмяване от премахването беше станала груба и с едни ситни пъпчици на места.И ме беше срам доста и мен .Откакто ползвам фотоепилатора се нормализира проблема.
Просто споделям моя опит с това.Знам колко четях из форума и аз се питах да рискувам ли или не.🙂

# 753
  • Мнения: 5 550
Честно казано, дори не се замислих за бръсненето на лицето, имах мустак, както и окосмяване по брадата и под брадата, махах с кола маска и кожата ми беше груба и релефна, с враснали косми, знаете как е. Откакто купих фотоепилатора, просто се преродих, бръсна, святкам и окото ми не мигва. Кожата ми е гладка, чиста, космите почти изчезнаха.

# 754
  • Мнения: 23 096
Тример е по-добре, защото не търка кожата и няма да се възпали евентуално.Иначе няма разлика с бръснене.

# 755
  • Мнения: 1 022
Не бих бръснала, особено лице! Ще кажа моят опит с подмишниците. Всяка неделя, епилирам с обикновен епилатор. Всеки понеделник святкам с фото епилатора. Така 7-8 процедури и ефекта е много добър. Останали са около 5% нещастни косъмчета. Мисля да минавам на поддържащи процедури веднъж месечно. Даже мисля да взема фотото на Лидъл, който пускат другата седмица и да продължавам с него. До сега ползвах Брауна на дъщеря ми, но вече е в чужбина, заедно с нея.Disappointed Relieved

# 756
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 120
Аз подозирам, че фотото не ми влияе на лицето, понеже е рус мъх, а не черни косми. Основно ме дразни на слънце като се погледна. Ще пробвам тази електроепилация на есен, че ми писна от кола маска. Намерих тук едно студио. Благодаря! 😊

# 757
  • Мнения: 23 096
Pupitka, това е мн. болезнено и не знам как се процедира при мъх и голяма площ.Може да има някаква нова техника.

# 758
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 120
Аз искам на горна устна и брадичка. Останалата част е ок. Болезнено или не.. Трай бабо. 😂 По-натам ще го пробвам, че сега тук започват жегите и няма да рискувам.

# 759
  • Мнения: 176
Здравейте!
Обмислям покупка на фотоепилатор от Алито, като ще се ползва за бикини зона/интим и подмишници.
Въпросът ми е, някоя от вас има ли уред закупен от братският китайски народ ако да- доволни ли сте, евентуално ако може и линк.
Благодаря 😌😌

# 760
  • варна
  • Мнения: 1 228
Не бих се доверила на Алито за такава покупка

# 761
  • Мнения: 5 550
По-скоро си вземете от Лидл, отколкото от Али.

# 762
  • Мнения: 12
Здравейте дами !
И аз съм тук и ви чета.Моля за инфо.Процедурата с фото епилацията болезнена ли е ...за малки деца подходяща ли е ?  Става въпрос за пубисната област.

# 763
  • Мнения: 23 096
Какво значи малки деца и защо?

# 764
  • Мнения: 12
Дъщеря ми е на 9 г.има няколко косъмчета и обмислям в дългосрочен план да взема за нея . Евентуално и аз за интим да ползвам .
При детето се появиха от 2 месеца ...малки крехки  3,4 броя и тя се притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт