Най-приятна и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 22

  • 54 058
  • 647
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 173
Във Фейсбук, от една реклама направо настръхнах. 'За след 9-ия живот... погрежете се  за спомените, които имате с вашия домашен любимец'. Става на въпрос  -  урни за домашни любимци. Рекламата е от фирмата правеща рекламата с краварката.

# 46
  • Wonderland
  • Мнения: 679
Преди да видя и аз рекламата си представих в главните роли Ал. Кадиев и Катето Евро 🤣
Скрит текст:
Най-сетне да ми допадне реклама!Рекламата на CeTeBe
Радиоводещ говори на нос.Приканва слушателите да се обадят.Първи слушател:
-Стефчо, издухай си носа мама. Joy

За досадна посочвам рекламата на, не запомних добре името на лекарството, но включваше "холестерол"... На един господин с дълга коса, свирещ на укулеле (май) около масата...

# 47
  • Мнения: 14 080
Онази реклама, която заглушава "антибиотик" е безумно тъпа. Не може да рекламираш нещо, което се приема "по време и след прием на..." и да скриваш след прием на какво. Тъпа работа. Много тъпа.

# 48
  • Мнения: 1 507
Dara, обаче забелязвам, че на подсъзнателно ниво точно тази цензура ни кара да обръщаме внимание на думата и на рекламата. И последната остава по-дълго в съзнанието ни. Няма да се изненадам, ако продажбите на пробиотика са скочили след добавянето на цензурата. Реално това е важно за тях.

# 49
  • Мнения: 9 033
Като (уж) забраната на "рекламата" на стоки в игралните филми,която кара зрителя да се чуди каква кола кара героя или какво питие пие.

# 50
  • Мнения: 2 036
Като (уж) забраната на "рекламата" на стоки в игралните филми,която кара зрителя да се чуди каква кола кара героя или какво питие пие.

Уникален феномен който винаги ме кара да се смея.
Изведнъж уж "художественият" филм ми пада до нивото на биг брадър.

# 51
  • Мнения: 173
Рекламата за дебитни/кредитни карти, на касата един мъж се бави докато си събере и преброй парите за сметката, толкова е бърз, че яйцата се излюпиха.

# 52
  • Мнения: 10 379
Според мен, едва ли някой ще си купи пробиотик без нужда. Тая реклама с идиотски изглеждащото дете с говорен дефект пък най-малко ще ме привлече към каквото и да е. Прилича ми на детска забава от социалистическите времена.

# 53
  • Мнения: 1 507
Poni, то е ясно, че едва ли някой ще си купи пробиотик без нужда. Обаче има много реклами за пробиотици и реално като има цензура в някоя от тях, ухото ти подсъзнателно обръща внимание на нея, а не на другите (например), защото се напрягаш да разбереш коя дума е "прикрита".

# 54
  • Мнения: 14 080
Зависи от потребителя. Аз дори не бях забелязала, че заглушават антибиотик, прочетох го тук. И тогава обърнах внимание, защото не се заслушвам в рекламите. Страшно идиотско е да препоръчваш продукт, който се пие "по време и след прием на... пиййп". Е, кога да го приемам този продукт, като не казват с кое се пие?! Аз лично не бих си го купила, та не всички ще се юрнат да го купуват.

# 55
  • Мнения: 518
"Отстъпки, отстъпки, отстъпки .... в Айко сега" Само мен ли ме дразни тази реклама Grinning  Не знам защо като започне с тези "отстъпки" и много ме изнервя.

# 56
  • София
  • Мнения: 8 114
"Отстъпки, отстъпки, отстъпки .... в Айко сега" Само мен ли ме дразни тази реклама Grinning  Не знам защо като започне с тези "отстъпки" и много ме изнервя.

Чудя се някога дали Айко ще имат нормална реклама?

# 57
  • Мнения: 10 379
Каня се да се възползвам от намаленията в Айко, дано са действителни

# 58
  • Мнения: 2 036
Каня се да се възползвам от намаленията в Айко, дано са действителни

Едно намаление е истинско само ако лично си видяла "нормалната" цена, в 2-3 различни седмици преди намалението. Това е моето правило.
Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 544
Рекламата с един къркорещ корем...не мога да сваря да тичам за дистанционното, за да спра звука. Побърква ме.

Общи условия

Активация на акаунт