Най-приятна и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 22

  • 54 085
  • 647
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Харесвам рекламите на Мерси, Линдт, Рафаело. Не защото са бонбони, носят ми някакво спокойствие и уют.
И на магазини Стефанов ми харесва с "Ти беше ли послушна?" Simple Smile

# 31
  • Мнения: 14 635
Харевам и подкрепям рекламата на Четири лапи за Нова година без пиротехника.
Предполагам, че и лекарите, които ще са дежурни в Пирогов на НГ ще я подкрепят по свои причини...
Не съм попадала на нея.Обожавам заря,НО безусловно се отказвам от нея!Всички четириноги  и птици,много се стресират от нея и всякаквите му свищящи,гърмящи и пр. забавления.
Иначе всички реклами на казина и залози ме дразнят.

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
"Легендарната легенда е тук..."
Не знам какво точно рекламират, някакъв анимационен филм май, ама от доста време по радиото го слушам, сега и по телевизията вече. Ами... "бърка ми в здравето" Laughing

# 33
  • Мнения: 11 680
Мислех си, че само на мен ми прави впечатление.
Ужасно звучи. Слушам я по радиото, явно и по телевизора я дават.

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, от известно време, примерно седмица, чувам същото и от телевизора, ама все не успявам да гледам. А че все още не съм разбрала/запомнила какво, аджеба, рекламира, явно противоречи на онази максима "няма лоша реклама". Ами... ей, на - има. Толкова ми е голямо раздразнението, че чак съзнанието ми игнорира последващото Laughing

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
О, най-накрая видях коя е "легендарната легенда"! Котаракът в чизми! Рекламират втория филм. Май има и нова реклама, но този път пък на нея не обърнах внимание Laughing

# 36
  • Мнения: 173
Рекламата на маслото с краварката, ми е странна малко. Всички се питат къде е краварката и дават една жена на пазар, после поднася храна на семейството си. Очевидно тя (жената с жълтата рокля е краварката) и вече си има семейство и не дои кравите.

Рекламата на А1 със смарт часовниците, не ми е сред любимите, но се смея на края когато котарака измрънква недоволно мяуууу. Защото стопанката му е взела да яде от неговата храна и му е оставила в купичката бонбони.

Последна редакция: ср, 28 дек 2022, 14:19 от Dresly

# 37
  • София
  • Мнения: 15 466
А кой  ѝ доЙ? Sad

Иначе телевизор не съм пускала от доста време, не харесвам сладникавите коледни филми и не знам и новите реклами.

# 38
  • Мнения: 173

Извинете, че съм сбъркала, но писах от тел. на бързо и съм допуснала грешка. Blush

# 39
  • Мнения: 1 708
На мен ми харесва рекламата с изчезналата краварка. Въпреки че не е нова, чак сега се загледах/заслушах по-добре.
Любимо в нея ми е - Краварката дои овца 😄
А замисълът според мен е, че масло, на което има краварка в левия ъгъл не може да се сравнява по качество с тези, които нямат.
Не съм се замисляла, че може краварката да се е отказала и това да е жената с роклята - ще гледам пак, стана ми любопитно.

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Точно това е смисълът и според мен, Impatiens. Няма отказала се краварка.
Търсят краварката и в един момент се оказва, че тя си е в левия ъгъл на най-доброто масло.

# 41
  • Португалия
  • Мнения: 3 975
рекламата на редбул с Гого и Пешо ли беше...
страшен тъпизъм  

# 42
  • Мнения: 14 635
Най-сетне да ми допадне реклама!Рекламата на CeTeBe
Радиоводещ говори на нос.Приканва слушателите да се обадят.Първи слушател:
-Стефчо, издухай си носа мама. Joy

# 43
  • Мнения: 173
Доста ме дразни рекламата с Гошо дашния - баща и син. Отвратителни са.

# 44
  • Мнения: 2 036
Доста ме дразни рекламата с Гошо дашния - баща и син. Отвратителни са.

Хаха,  "на ти сега пари, пък договор друг път!".  Мутренска работа.

Общи условия

Активация на акаунт