Не ви остава време от пране? На помощ идва Medix 6 Actions

  • 19 852
  • 502
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 098
Справянето с упоритите петна по дрехите на детето и мъжа ми, както и потъмняването на светлите дрехи.

# 16
  • Мнения: 1 988
Кои са най-честите предизвикателства, които срещате при прането? - Упоритите петна, естествено...например от препарат против изпотяване.

# 17
  • Мнения: 8 476
Най-честите предизвикателства при прането са това да открия продукт, който ще прави прането по-меко, особено кърпите, които стоят като колосани, както и продукт, който ще запазва бялото пране за по-дълго бяло.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 689
Петната и бързото избледняване на цветовете на дрехите.

# 19
  • Мнения: 2 396
Петната (от храна, флумастери, трева и други) по дрехите на децата.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 197
Петната от изпотяване са най голямото предизвикателство.

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Петна, които просто са се появили... Незнайно от къде! Към тях се отнасям, както към всички останали дрехи и просто попадат в пералнята заедно. Което излезе - супер, което не... За вкъщи остава дрехата Simple Smile

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 16 156
Борбата със странните петна,незнайно от какво,по дрехите на децата.
Странната миризма понякога,мисля,че от самата пералня,щом й е време да се почисти.

# 23
  • Мнения: 29 371
Упорити и/или мазни петна.

# 24
  • Мнения: 5 995
Предизвикателство за мен е изпирането на домашни дрехи след готвене с петна от мазнини и храна, т.к. най-често остават мазни петна.

# 25
  • Мнения: 256
Петна от всевъзможни знайни и незнайни източници

# 26
  • Мнения: 2 836
Най-честите предизвиквателства : петна от балончета, от пюренца (от храна на по-голямото дете), също така упорити жълти петна, следствие на изпотяване при дрехите на съпруга ми.

# 27
  • Мнения: 12 790
Петна от дезодоранти под мишниците са ми продизвикателство... Особено на по-тъмни дрехи които не бих прала на излишно дълга програма или висока температура, за да запазя цветовете или щампите им.

# 28
  • Мнения: 403
Предизвикателство за мен е запазването на дрехите да изглеждат по-дълго време като нови и да останат мекички след пране.

# 29
  • Мнения: 1 651
Ароматът не е много траен.

Общи условия

Активация на акаунт