Отговори
# 735
  • Мнения: 151
И моя син стана днес точно на месец . В см незнам колко е дръпнал , но педиатъра на 3.12 го претегли 4500 ,а аз днес 4800гр , изписан е от болницата 3140гр . Така че си имам малък шошко вкъщи Joy
И аз трябва да поръчам дрешки , но изобщо не ми остава време . Днес официално разбрах , че от безсъние не се умирало ей така , напротив оцелявало се . За капак тази сутрин ни се развали кафемашината , а с новородено и без кафе няма шанс да оживея , така че и такова трябва да поръчаме . Ние на 40дни ще сме си сами вкъщи , мисля да направя една погача и да се поглезим с едни мъфини или да хапнем тортичка навън .
Да попитам тези от вас които са имали линия негра , мина ли ви ? Моята цял месец си стои така непокътната , също и пъпа ми е един такъв голям , преди беше мъничък , а сега е като кратер . Кога минава това изобщо , ясно ми е за да вляза във форма има време и си трябват упражнения , но тия двете неща нямат общо с упражненията и със спорта . Имам чувството че корема ми винаги ще прилича на скоро родила жена .

До една година трябва да изчезне линията. За пъпа с времето и той се оправя при всеки различно.

# 736
  • София
  • Мнения: 319
Заповядайте в новата тема, вече в категория "Родени 2022" Heart

https://www.bg-mamma.com/?topic=1513669.new#new

Общи условия

Активация на акаунт