Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 69

  • 25 516
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Изтървала съм снимки Sad Мимс, Миленски, може ли на лични, плийС Hug
Курдов, интересна идея, мисля, че ще се получи.
Емкоооо, ти гоУЕма рокла не си виждала. Мога да ти изпратя някоя от моите, да не се стряскаш Hug
Иринитко, и аз уважам ДИКА, но новото ми сакенце скоро няма да облека сигурно... магазина на Дистива в Сф, че не знам влизам ли в някоя от техните номерации.
Мимс, срамота - ама никакви снимки ли нямаш Wink Искам поне на обиците Wink
Мамексито, да ти пратя точилка, а? Wink Навремето майка ми счупи една по-тънка като я тръшна след мен, добре че не ме уцели, а аз си бях кротичко дете Flushed
И мен ми липсват Джулс, Деми, Скай, че и някои други дето се вясват от дъжд на вятър...
Много гушки на всички Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 11 116
❤️

# 47
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мноооо ма засърбя на едно място, пък то, вий сти ма викали. Ушите имам предвид, дан си помислите другаде. Smile
И на мен ми липсвате бандичка, Sparkling Heart И всички други като мен, които не пишат….

Вангоби, Sparkling Heart ,  слънчицето ти е добре, втори клас. Зор гоуем с тази математика начи. Ко ша прайм не знам. Любими предмети рисуване и музика. Smile

Деси, някъде в едно кътче в душичката ми още тъгувам и съм с теб….❤

При мен няма нещо ново, поработвам, тренировките съм зарязала от както шушуна тръгна на училище, няма кой да я прибира освен мама, та така ще е засега. От 15 години отсъствие, тази година и аз се засилих на зъболекарското парти, та в петък ще е събитието, дано да не се чуе много. 😁

Та така….. Ай, до после. Мноооого целувки на всички, 😘😘😘

# 48
  • Мнения: 28 493
Специално за Деси, пълния сет!
Джулси, Жгмъце Heart
Джулс, весело изкарване, искам чак до Бургас да се чуе!
Качих си на кантарЯ, минус 6 кг от август насам, на път е седмия! Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: чт, 15 дек 2022, 18:42 от mimi.7299

# 49
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Разкошен сет, Мимс! Flowers Hibiscus

Мале, ако се чуе до Бургас, по-добре да не се прибирам после. Sweat Smile

# 50
  • Мнения: 28 493

Мале, ако се чуе до Бургас, по-добре да не се прибирам после. Sweat Smile
Да, бе...ние ще те вземем у нас! Joy
Мерси Джулс! Heart
Почвам да забърсвам первазите, че утре съм извикала един чичо да мие прозорците, та да не се срамя много! Blush

# 51
  • Русе
  • Мнения: 4 774
А, Джулс,  аз ще си те прибера по-наблизо Hug
Мимчо, уникални Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте, банда Hug
Вече е 15-ти, оцелях и този месец. Както се сещате не ми се работи днес. Grinning . До края на седмицата трябва да довърша каквото ми е останало от коледните подаръци, да поръчам торта и кетъринг за партито. Малко ми е напрегнато момичетата дали ще се справят с боулинга и дали ще им е интересно. Търся и някакви малки подаръчета на коледна тематика да им дам.
Специално за Деси Hugкачвам снимки. Дискусията с Курдов се завъртя около пребоядисването на жълтите стени в сиви.....странно как и двата пъти си избирах аз цветовете , а сега много повече си харесвам стаята в сиво. Очакванията с реалността се покриха изцяло този път.
Вчера класа на малката е имал среща с писателката Ангелина Жекова. Дала е автограф на всяко детенце с пожелание. Много е доволна Ния и още снощи започна да чете книгата. Стихотворения за всеки празник.
Джулс, Heart . И моето е с любими предмети музика и рисуване. Ще става певица или художник, че не трябвало да се учи.  Връща се от училище и ми казва, имахме изпитване писмено, но най-важното е да сме здрави,  нали така? Simple Smile ..... Приятно изкарване на партито! Hug Има къде да те приберат, така че няма да те мисля Stuck Out Tongue Winking Eye

Лек ден на всички! Hug

Последна редакция: пт, 16 дек 2022, 11:38 от milensky''

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мале, ако се чуе до Бургас, по-добре да не се прибирам после. Sweat Smile
Още една оферта за прибирането ти Stuck Out Tongue Closed Eyes
Мимчо, ти си нашата гордост!!!! Това само с невечеряне ли го постигна?
Миленски, много е сладка Ния - Най-важното е да сме здрави Satisfied Как бързо й щрака мозъчето!?

# 54
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, банда!

Като гледам, кафе си нямаме


Джулс - радвам се да те видя Simple Smile Ей го къде е Русе, идвам и те прибирам... Имам свободни стаи, заповядай.

Тъй, аз нещо му отпуснах края, уж съм на режим - ама не съвсем. Тук бонбона, снощи еклер по никое време... Но продължавам. Днес - уж на плодове... През деня е по лесно, ама вечер вкъщи е много трудно.

Детенцето у нас е болно. Снощи вдигна температура, дадохме Нурофен, но не подейства . Стигна до 39,2 и в 22.30 ходих на аптека за свещички. Та днес са на доктор с МЖ. А утре е тържеството в градината и ще идва Дядо Коледа. С такова нетърпение го чака горкото. Надявам се да го стабилизираме днес и да може да присъства поне само на тържеството.

На всички бандитки - приятен ден и дано ви е по-топло!

# 55
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Еййй, отпусна ми се душичката, като видях колко хора ще ме приберат, няА остана на улицата. ❤❤❤

Курдов, да се оправя детенце! 🍀🤗  Мерси за кафето! 😘

Миленски, много ми харесва и на мен сивото. А дъщеря ти е голям сладур! 😘😘

При мен храненето все още не е както трябва. Поддържам някакви кила, които не ги ща. Всичко съм пробвала,  спирам да пробвам и пак на същото ниво. Няма я мотивацията и най-вече дисциплината. 🫣
Но, да сме здрави, Nerd

Айде, хубав ден, до после! 😘😘😘

# 56
  • София
  • Мнения: 1 193
Благодаря за комплиментите към Ния! Hug Чудно козленце ми е тя. Все още ме забавлява повече, отколкото ядосва.
Курдов и при двете ми деца нурофена по-бавно започва да действа, 40-60 минути след приема. А панадола пък изобщо не им действа. През 2-3 години пробвам с него и е факт, че ефект няма. Дано детенце по-бързо оздравее, за да ти грейне къщата и да успее поне за тържеството да отиде в градината.

То и аз нещо се отпуснах напоследък. Като Курдов-бонбон-1,2, сладкиш, че го правя за първи път и е сполучлив, питка.......но важно е да сме здрави, нали така Hug 

Добре, че са Мими и Танко да удържат фронта.

# 57
  • Мнения: 28 493
Иринитко, не вечерям, не ям хляб, ориз и картофи...и разбира се нищо сладко! Като под не вечерям се разбира таратор, два резана луканка, малка салата, десет петнадесет бадема....!
Курдов, да оздравявате!

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Иринитко, не вечерям, не ям хляб, ориз и картофи...и разбира се нищо сладко! Като под не вечерям се разбира таратор, два резана луканка, малка салата, десет петнадесет бадема....!

Ти и плодове не обичаш Thinking Значи наблягаш на риба, месо, бобови и салати.

# 59
  • Мнения: 28 493
Иринитко, не вечерям, не ям хляб, ориз и картофи...и разбира се нищо сладко! Като под не вечерям се разбира таратор, два резана луканка, малка салата, десет петнадесет бадема....!

Ти и плодове не обичаш Thinking Значи наблягаш на риба, месо, бобови и салати.
Хабсолютно! Млечни рядко, на обад ядох кашкавал пане със зелева салата! Вечерята ще е малка салата с авокадо и краставици и маруля!

Общи условия

Активация на акаунт