Режим, НЕрежим, ние си се веселим, даже и тъжим - 90ДД и още нещо 69

  • 25 519
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 141

Добро утро 😘
Иринитко, ❤ обичаме и ние пелмени, но не съм се пробвала да правя.
Инджи, ❤ доволна ли си от пазара?
Десинко, ❤❤❤ ще гушкаш бебка до насита!
Аз си продължавам с диетата, свалям грамчета, но съм доволна, че не върви кантара нагоре. Виновна съм си аз, заради по- големите количества храна. Имам едно нарушение рибката на Никулден.
Спокойна и усмихната седмица, бандичка!

# 31
  • Мнения: 28 497
Добро утро!
Вангоби, чудно кафенце!
Хайде последни седмици...да ви е топло и уютно!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 193
Добро утро,  банда!
Неделята си почивах. Не ми се беше случвало от доста време. И днес не ми се работи, естествено Grinning .
Присъединявам се към пожеланията за спокойна седмица, приятели! Hug
Курдов, Hug

Последна редакция: вт, 13 дек 2022, 09:32 от milensky''

# 33
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте, банда!

МИЛЕНСКИ - Чудно е станало, много ми харесва! Малката е голям бонбон!!! Heart Exl
Скрит текст:
А аз си мислех, че сте съчетали на една стена двата цвята. Защото моята идея е такава - под някаква форма - дали по диагонал или в неправилна форма, да съчетая два цвята. Не знам дали ме разбра. Още го мисля. И ще го измисля така, че да става и за момченце, и за момиченце. Та затова се хванах за сиво и жълто. Стаята ми е малка, от едната страна покривът е скосен. Иска ми се там където е скосеното да направя покривен прозорец, но не съм наясно с цените и дали въобще ще мога да си го позволя. Едната стена пък е скрита от гардероб. Така че ми остават стена и половина. И като цяло стаята е с неправилна форма. Не знам дали съм ви казвал, когато го купих, апартамента беше с два огромни хола. Затова единия го преградих на голяма и малка спалня, като на малката преградата идва някак по диагонал и е от ПВЦ

Аз днес съм на месо. Но ако мислите че вчерашния плодов ден в неделя съм го издържал - аПсолютно не. Но нищо - продължавам. Та за днес - свинско с кисело зеле. Иначе продължавам да си се въртя около първите десет и не мога да кажа че съм ги свалил твърдо. Пък леле-мале предстои служебния банкет /в петък/, и после Коледа и ЧНГ.... Ама колкото - толкова.

Приятен следобед на всички!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 193
Курдов,
Скрит текст:
Разбирам те какво искаш. При нас жълтото не беше добре боядисано-стоеше бледо и на петна на стената, а беше с перфектна шпакловка. Аз имах желание за стена на триъгълници, не ми изглеждаше сложно, бях се поразровила доста из нет-а, но мъжете в къщи бяха твърдо против. Успех с ремонта. Важно е да ти се избистрят идеите. Grinning

# 35
  • Мнения: 1 617
Привет, бандичка! Hug
Чета ви...имах много задачи със срок и бях на нокти. Някои изгризани...
Да се случат плановете ви! Flowers Four Leaf Clover
Миленски, много яко килимче. Откъде е? И ремонтът свеж!
Утре имаме служебен купон...вчера купих рокля...огромна. Нощес до 2 ч не можах да заспя. Гледах й в сумрака силуета на закачалката и се чудех как така целият този плат ме обви по мярка...Confused
Коляното ме боли почти месец, защото повечко потанцувах на една хоротека. Ясно е, че утре на купона ще съм по-активна с вилицата, вместо на джангурицата...
Това е...прегръщам ви! Hug
Допълвам се - да кажа, че и аз одобрявам точилката за Иринитиния КЗ. Разбира се, празнично опакована. Все пак това е само софт версията от серията за КЗ и З 😉. Да свиква!

# 36
  • Мнения: 28 497
Ох, Еми до сега се смея с теб! Не вярвам да е толкова огромна като те знам! Hug
И нашето парти мина в събота, бях със синя рокля, обувки стилето и ей тези обици!

Последна редакция: вт, 13 дек 2022, 22:39 от mimi.7299

# 37
  • Мнения: 3 347

Хайде на кафетооо Kissing Heart!
Миме цвета на роклето е чуден Blue Heart!
Миленски харасах и аз стаята,ухае на ново и чистичко Relaxed.
Емче,Емче,развесели ме,сигурно си стигнала размер 38 вече Satisfied.
Вангоби очарова ме с кафето вчера Heart Eyes.
Като говорите за точилки-имам нужда от нова
Скрит текст:
моя Дюрасел кара такъв тежък пубертет,както не веднъж съм се оплаквала,че постоянно съм около ръба на нервна криза,веднъж отляво,веднъж от дясно Laughing...Та в неделя така блъснах в пода с нея /модел късичка и дебеличка/ ,че се счупи като клечка за зъби.Хубаво е да виждам поне,че тренировките във фитнеса дават резултат Joy
Ничия малката оздравя ли Hug?
Курдов прав си,винаги трябва да има детенце във вашето семейство,толкова любов и грижа не може да остане неизползвана Green Heart!
Трябва да приключвам приятелчета,много Kissing Heart на неспоменатите!

Последна редакция: вт, 13 дек 2022, 09:33 от Мамекс

# 38
  • София
  • Мнения: 1 193
Мамекс, благодаря! Тъкмо включвам компютъра. Hug
Мими, много хубаво синьо ти е роклята, а обиците са като снежинки.
Емка, сигурна съм, че не е чак толкова огромна роклята. Хубаво да си изкараш на партито! Hug Килима е от Айко.

Лек ден! Hug

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимозче, кукличка си ни ти! Сигурна съм, че си била No.1 на партито. Знае Телчо, знаеееее Heartpulse
Роклята много ми харесва. Пусто все я пропускам ДИКА. Аз си поръчах рокля от тъмно зелено кадифе. Моделът е с дълбока цепка на левия крак, но като имам предвид моите ръстови параметри и тези на манекените, на мен няма да ми е толкова дълбока Grin
Емчо, сега имаш много плат, а после ще имаш две рокли Sweat Smile Имаш плат - нямаш бръчки Laughing
От няколко дни съм на вълна Коледни филми, топло мляко с какао, канела, индийско орехче + джинджифил и коледни сладки...но за сега удържам само с първото. Коледни филми и чай вместо мляко.Ще трябва да скокна до един магазин за подправки и чай, който съм си набелязала и да си взема чайче със зимни аромати....мммм... и одеалце....и котя....
Останалите нерасписали сте , кви ги вършите??
Освен Ирка.....Тя едва ли стъпва по земята и сигурно постоянно хвърчи по задачки.Kiss
Свате? Джулка? ...другите съвсем ни зарязаха...Weary

# 40
  • Мнения: 28 497
Мимозче, кукличка си ни ти! Сигурна съм, че си била No.1 на партито. Знае Телчо, знаеееее Heartpulse
Роклята много ми харесва. Пусто все я пропускам ДИКА.
Heart Иринитко от къде разбра, че роклята е на ДИКА, ИЛИ ПОНЕЖЕ ЗНАЕШ, ЧЕ СЪМ ИМ ФЕНКА? Кадифето тази година е много модерно, ще ти се върже с хубавите очички! Wink

# 41
  • Мнения: 2 107
Здравейте сладури💝
Отварям аз часа по час форума- нъцки, няма нови оттовори… няколко дена. Днес реших да напиша нещо и да ви потърся… ами то имало нова тема🤪 Голям заплес съм станала😊
Четох с удоволствие цели три страници, водих си бележки (старост-нерадост) 😃:
Мамекс, благодаря за темата. Закъсала си го с младежа, но и това ще мине😍 Здрава ръка имаш😎 щом си счупила точилката.
Деси, най-сладката награда и утеха е да гушкаш бебка 🥰 И аз като мъжка майка те подкрепям във ветото за точилката 👍😂
Курдов, харесах куриера- малко ми младее, но пък е сладур 😜 Супер е, че ще сте с порасналия младеж за НГ💝
Мими, тоалетът е прекрасен, но къде е крайният продукт, демек ти в него?!Моля да се коригираш и да те видим💕
Емче, ама ти преувеличаваш много, няма как да си голяма😍, липсва ми чувството ти за хумор!
Миленски, честит ремонт, аз пропуснах снимките, но съм сигурна, че е много хубаво и уютно!😍
Инджи 💝
Иринитка, аз пелмени не съм опитвала, но ме заинтригува, а пък домашни… Относно подаръка и аз щях да препоръчам да е с панделка 😃😀😂 Хубав колан ми хрумва на мен.
Весели и уютни предпразнични дни ви желая💝💝💝

# 42
  • Мнения: 28 497
Занатке, ни една снимка нямам от купона, чак Телча се изуми, вика "дай снимки нещо, този път се изложи...." За НГ мисля да отида с нея или една зелена и тогава ще гледам да не пропусна!

# 43
  • София
  • Мнения: 4 141
Емче, ❤ твоята рОкла ти изглежда голяма, а моя тоалет за банкета миналия петък - просто не ми стана. Купен предходния месец за целта- изпран, изгладен …. И като го облЯкох…… рев, сълзи, сополи и още секрети имаше, но няма да уточнявам 😂. Та, ходих неглиже  с нещо дет са ме виждали, но в такава светлина не ме бяха виждали. 😉
Мимчо, ❤ Неотразим тоалет, както винаги!
Занатка, ❤Радвам се, че ни намери!
Мамексче, 😍❤ стискай зъби, момиче! още малко и ще го отпуснат хормоните господина!
Кво беше друго…., а да на Миленски сладката госпожица видях! Миленски, ❤ не знам стаята, ама мъж ти пушка купи ли? Страхотна госпожица си имате да ви е здрава!
Джулка, ❤😘❤😍 спри само да ми харесваш публикациите, ами вземи кажи как е слънчицето ми?
Много ми липсват Деми и Скайче!

# 44
  • Мнения: 2 844
Добро утро!
Мими останаха ми очите в синьото на роклАта, уникален цвят - не съм имала такъв цвят на дреха:blush: И чакаме да се поправиш на НГ Sunglasses
Емкооо как ме разсмя, уникално чувство за хумор имаш - а за роклята като знам какво миньонче си - няма как тя да е огрооомна Joy
Вангобии нищо де, нали все пак си отишла на купона Kissing Heart Ние на пазар сме този уикенд - ще споделя после дали съм доволна Stuck Out Tongue Winking Eye
Иринитапредставих си те в тъмнозеленото кадифе, знам че ще бъдеш УАУ1
Заната и на мен ми се е случвало да си водя записки , когато имам доста непрочетено .......Kissing Heart
Мамекс наистина търпение му е майката - когато отмине този период, ще имаш най- прекрасното момче на света - няма да вярваш на промяната!
Миленски много добре се е получило, а принцесата - прекрасна Heart
Прекрасна сряда да имате , гушкам всички ви Heart

Общи условия

Активация на акаунт