Скъпите козметични продукти, от които сме доволни

  • 22 898
  • 183
  •   1
Отговори
# 180
  • Бостън
  • Мнения: 13 569
Да препоръчате нещо за възраст 51?
Какъв тип кожа имате?
Суха е вече.
Значи имате супер типична възрастна кожа. Аз лично предпочитам японска и корейска козметика. Погледнете сериите за mature skin на Cle de Peau, Shiseido, History of Whoo, Amore Pacific, Ohui, Su:m37... Пиша "сериите", защото според мен с 1 крем хубост не става, трябва си по-комплексна грижа т.е. и серумите и тонерите и кремовете (различни за сутрин/вечер + очен) и маските.

Няма нищо по- добро в света на маските от Черната роза на Сисли.
Признавам си, че това ме заинтригува и ще се поглезя за РД. Но и ще сравнявам със Cle de Peau Beaute Precious Gold Vitality Mask (от която очаквах повече) и The History of Whoo Cheonyuldan Ultimate Regenerating Overnight Mask (която ме изненада колко е хубава). На списъка ми с маски стои и Cellcosmet Precious Facial Mask.

PS Начело на любимите ми маски са и коя да е професионална алгинатна маска, забъркана с малко овлажняващ тонер и нанесена с приличен серум под нея.

# 181
  • USA
  • Мнения: 7 334
Няма нищо по- добро в света на маските от Черната роза на Сисли. Кремът за лице не е чак толкова уау, но също е хубав. Цялата линия въобще е прекрасна.

Всички маски на марката съм пробвала,някои по няколко пъти.
Черната роза при мен имаше ефект в началото,дали защото тогава бях около 35 и кожата ми имаше други нужди..На третата тубичка(40г) вече нищо не забелязвах. Олиото в мини ми беше пратено като комплимент и помня,че беше много мазно и тежко за кожата ми.
Нощната маска също не ме впечатли. Хидратиращата - средна хубост и не си заслужава парите. Варианта за очи - още повече. Почистващата с грозде е добро попадение,но за тези пари ще си вземете 4 глинени маски на Кларанс( защото често споменавате марката) и не са по зле от варианта на Сисли.

Ако трябва да избирам любима маска от асортимента им - Radiant Glow с две ръце. От Фито Блан серията им маската също е добра,ползвах я заради слънчеви петна (без специален крем няма да се махнат,но имаше моментен избелващ ефект). Държах я на кожата по половин час.

Често има комплименти към покупки и пращат доволно количество мини продукти.


La Mer The Lifting & Firming Cream Face Mask
Това са най зле похарчените $320 от последните месеци. Mаска/крем,попива веднага, след час,два усещам кожата си суха и опъната.Много неикономична и безсмислена покупка. Стегната кожа не забелязвам,но за това си трябва филъри и други интервенции,а не кремчета "чудеса". Чак толкова наивна не съм.
Ще я снимам за еmpties.

Последна редакция: вт, 30 яну 2024, 18:01 от Adoralova

# 182
  • София
  • Мнения: 1 763
Като заговорихме за маски: в момента ползвам Cellular 3-Minute Peel от La Prairie и съм много доволна от нея. Купувам я за втори път като не я бях ползвала няколко години и съм все така очарована. С нея трябва да се внимава обаче и да се спазва стриктно указанието, защото първоначално опъва и изсушава кожата.
След нея нанасям маската от орхидеената серия на Герлен, която е много богата и неутрализира опъването от Ла Прери.

# 183
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 645
Melusine, разсъждавам на глас просто. Hug Нали сме на сбирка за козметика.

Набелязала съм си Орхидеите и аз отдавна, както и Abeille Royale.
Ще им дойде ред след няколко месеца.

Чета ви с интерес, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт