Скъпите козметични продукти, от които сме доволни

  • 23 128
  • 183
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 436
Здравейте момичета,
Да препоръчате нещо за възраст 51?
Благодаря предварително. Simple Smile

# 166
  • Мнения: 1 623
Здравейте!
От доста време заглеждам продуктите на Caudalie и бих искала да попитам дамите които са изпозлвали техно продукти с какво мнение са и какво биха препоръчали за проба Simple Smile
С мазна, акнетична и чувствителна кожа съм.

# 167
  • Бостън
  • Мнения: 13 621
Да препоръчате нещо за възраст 51?
Какъв тип кожа имате?


Вчера доизмазах до дъно ФДТ, което е толкова рядко явление при мен, че дори сама се впечатлих. И понеже продуктът попада в графата "срамно скъп и съм дори доволна от него" ще го сложа тук. Същият продукт беше преформулиран преди около годинa и има различен буркан.


Скрит текст:
Ето така изглежда новата опаковка:

# 168
  • Асеновград
  • Мнения: 1 378
Здравейте!
От доста време заглеждам продуктите на Caudalie и бих искала да попитам дамите които са изпозлвали техно продукти с какво мнение са и какво биха препоръчали за проба Simple Smile
С мазна, акнетична и чувствителна кожа съм.
Caudalie са много добро според мен! Една от любимите ми марки, имам само 5-6 продукта от тях, но досега нигога не съм се разочаровала! Аз съм с мазна кожа, комбинирана дори, също склонна към нествършенства. Много съм доволна от глинената маска, от елексира спрей за лице, а околоочните им кремове са най-добрите които съм пробвала някога. Имам и измивен гел но още не съм го пробвала. Хидратиращата серия също е много добра за по-суха кожа, нощната маска имам много е хубава!

# 169
  • Мнения: 436
Да препоръчате нещо за възраст 51?
Какъв тип кожа имате?


Вчера доизмазах до дъно ФДТ, което е толкова рядко явление при мен, че дори сама се впечатлих. И понеже продуктът попада в графата "срамно скъп и съм дори доволна от него" ще го сложа тук. Същият продукт беше преформулиран преди около годинa и има различен буркан.


Скрит текст:
Ето така изглежда новата опаковка:


Суха е вече.

# 170
  • Мнения: 2 956
Идвам със следколедните ми подаръци и вече почти месец редовна употреба, и съм абсолютно УАУ от комплекта на Dior Prestige (лосион, серум и крем), който успях да си взема на доста добра цена.

Изключително луксозна грижа с аромат на розово масло, невероятно фина текстура, която попива, подхранва, без да оставя никакъв лъщящ филм. За първи път в живота ми порите са чисти, свити, и количествата себум се регулираха. Не мога да го сравня с нищо, което съм ползвала досега, това е козметика на друго ниво просто.
В резюме съм много доволна от избора си да купя това, вместо още една чанта. За мен си струва абсолютно всеки лев.

Като допълнение и основа ползвам и лосиона от новата серия на Clarins - Precious, за който също мога да се изкажа много ласкаво.

Имах възможността да тествам също крема за лице и околоочния от серията. Този за лице е много хубав, но нещо невероятно не е, обаче околоочният е най-добрият, който съм ползвала някога.

Запълни всички фини бръчици, сви порите, изглади тена и кожата изглежда искряща. Мострата ми свърши за около седмица и сега планирам да си го купя в пълен размер и да го включа към вечерния ритуал с Dior.

# 171
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 068
Здравейте,
Благодаря ви за споделеното!
А каква е вашата кожа?
За каква възраст?

# 172
  • Мнения: 820
Здравейте, поръчвали ли сте от сайта alishop.bg? Надежден ли е? Харесала съм крем на Mesoestetic.

# 173
  • София
  • Мнения: 1 795
Интересно ми беше да прочета положително мнение за Диор Престиж. Това е може би единственият от луксозните кремове, който не ме впечатли с нищо, освен с божествената си миризма.

# 174
  • Мнения: 245
Здравейте, поръчвали ли сте от сайта alishop.bg? Надежден ли е? Харесала съм крем на Mesoestetic.
Аз съм поръчвала няколко пъти козметика от този сайт, нямаше проблеми.

# 175
  • Мнения: 2 956
*Logan, серумът и лосионът са по-впечатляващи от крема категорично, тях бих ги повторила отделно, но и пълната програма от трите продукта дава чуден ефект. Само крема отделно не знам дали ще купя пак. Аз съм на 37 години почти, със смесена към суха кожа и хормонални проблеми (високи инсулин и кортизол) и доста наднормено тегло, което неминуемо се отразява отрицателно на състоянието на кожата генерално. Кожата определено е по-еластична сега, и луничките са доста избледнели.
След Диора ме чака този сет, ще пиша и за него след няколко месеца.

Последна редакция: вт, 30 яну 2024, 13:34 от Melusine

# 176
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 649
Предвид дискусията помежду ви, ми стана интересно и погледнах състава на Texture Essentielle крема.
Честно казано, съставките (освен основната) за мен не отговарят на крем на такава стойност. Диметиконът пък съвсем ме отказа.

Мelusine, ще очакваме впечатления от Sisley, знам, че много хора са много доволни от техните продукти.

Edit: В момента ползвам Filorga Global Repair, от който съм също доста доволна. Подхранва, без да омазнява, свива порите и придава свежест на кожата.

Последна редакция: вт, 30 яну 2024, 13:53 от ~Emerald~

# 177
  • Мнения: 31 342
Няма нищо по- добро в света на маските от Черната роза на Сисли. Кремът за лице не е чак толкова уау, но също е хубав. Цялата линия въобще е прекрасна.

# 178
  • София
  • Мнения: 1 795
Голям фен съм на кремовете на Сисли и отдавна се каня точно на тази серия, но все не й идва времето Simple Smile
Вече втора година карам на серията с орхидеите на Герлен и толкова ги харесвам, че все не се решавам да пробвам друго. Ще чакам отзивите за Сисли с интерес. Междувременно да споделя, че съм изхабила поне три бурканчета от SISLEY SISLEŸA L'INTÉGRAL ANTI-ÂGE и е страхотен.

# 179
  • Мнения: 2 956
Орхидеите са божествени, но за мое съжаление в момента не са ми по джоба и чакат по-добри времена. От Филорга и аз съм доволна като цяло, но при мен си има мазен филм и порите остават широки. Коментарът за състава не знам дали беше към мен, признавам, че не гледам такава информация и не съм запозната.

Общи условия

Активация на акаунт