Скъпите козметични продукти, от които сме доволни

  • 22 894
  • 183
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 620
Чудя се и аз сега дали да не поръчам тази SuperMud, единствено ме притеснява че съм с чувствителна кожа и не знам как ще реагира.
Иначе е акнетична и мазна.

# 46
  • Мнения: 13
Пробвала съм и съм доволна от Estée Lauder Advanced Night Repair концентрата и околоочния крем. От продуктите на Lancome каквото съм пробвала все ми е харесало - Génifique серума и дневния крем, Advanced Génifique Yeux околоочен, Génifique Advanced Yeux Light-Pearl серум за очи и мигли, а ФДТ Teint Miracle ми е любим.

Сега съм на вълна козметика с по-натурален състав. От няколко дни използвам серум с вит. С, околоочен крем и измиващ гел за лице на Kora Organics. Кожата става доста гладка и мека от тях, допадат ми.
Някой има ли впечатления от Kora Organics?

# 47
  • Бостън
  • Мнения: 13 568
Не съм я пробвала тази, но за мен най-добрата за дълбоко почистване, а и не само де, е Vivant на BR. Някой дали не може да ги сравни?
Освен ако нямате идентични кожи със сравняващия едно такова сравнение рядко може да е изключително полезно Simple Smile


От GlamGlow в момента имам и ползвам ето тази - става, но не предизвиква в мен бурни възторзи...

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Ами предназначението им е сходно, така че се надявам да сме с подобни кожи. Ама накрая просто ще я поръчам и ще разбера сама. Аз съм манячка на тема маски, но наистина по-добра от Вивант досега не съм намирала. Ще ми е интересно.

# 49
  • Мнения: 1 620
Агент,  днес поръчах точно тази Brightmud.
Дано да ми допадне.

# 50
  • Мнения: 4 045
До кога точно беше намаленивто на GlamGlow в магазините на Ести? Не успявам да си намеря мейла за да видя, а не помня.

# 51
  • Мнения: 7 643
До края на месеца.

# 52
# 53
  • Мнения: 1 281
Момичета, имате ли някакво предложение за околоочен крем/серум с аргирелин?
Оня ден на едно летище се опитаха да ми продадат подобен за около 500 евро, но не поддадох Laughing Разтърсих се да разбера какво, аджеба, е това и се оказа, че е аргирелина е с незабавен "ботокс" ефект и краткотраен, естествено, но без отрицателните страни на ботокса. Ако има информация и за негативни ефекти, също ще съм благодарна.

Бих предпочела да е продукт на утвърден бранд по обясними причини, вярвам, на всички известни. Иначе и с ретинол продукти използвам, но усещам, че ми идва малко агресивно за околоочната зона.

Последна редакция: нд, 08 яну 2023, 13:43 от GlowFlow

# 54
  • Мнения: 110
Аз си взех околоочен серум с аргилерин на The Ordinary от българския дъглас. Около 20 лв беше преди месец и нещо. Още не съм го отворила, но продуктите на фирмата като цяло са хубави, а и тя определено е утвърдена.

# 55
  • Мнения: 2 492
Имах този на ТО. Нищо особено не е.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 254
И аз не съм впечатлена от нито един от продуктите на TO, които пробвах, а пък им бях дала шанс доста. Серумите им са плътни и лепкави, някои от киселините крайно агресивни, измивното и кремът бяха трагедия. Като цяло не очаквайте много и от самата съставка, доста е пресилено да се каже, че има действие подобно на ботокс. Във FECC знам че я има тази съставка, но не съм се осмелила все още да го пробвам, че Coffeine solution сякаш много ми напомня на него, а пък имам много лоши спомени от него.

# 57
  • Мнения: 110
На ТО пробвах серума с арбутина, ниацинамида и новия с ресвератрола. Първите два ми изсветлиха петна, с които се боря от 16 годишна, а от ресвератрола имах горе-долу същия ефект, като от серума с витамин Ц на wishtrend, който е три пъти по-скъп и най-хубавото ми попадение с витамин Ц досега.

# 58
  • Мнения: 636
Преди малко, писах в друга тема да похваля топно този серум на TO. При мен за месец, в комбинация с други има забележим ефект. Като цяло харесвам серуми на марката. Използвам повече от две години определени и наистина състоянието на кожата ми значително се подобри. Естествено в последствие, експериментирам с други, комбинира различни, но когато започнах да се интересувам повече за грижа за кожата, започнах с тях. Фаворити са ми Niaciamide, Hyaluronic Acid, Mandelic Acid, основата им за грим, Granactiv Retinoid in Squalane, Caffeine Solution и кремът Vitamin C Suspensión in Silicone за лятото.
Revox са сходни, техен любим ми е серум Vitamin C.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Над 6м ги ползвах. Разочароваха ме хиалуроновата киселина, ниацинамида, алфа арбутина с това, че бяха толкова плътни и лепкави, че имах усещането, че дори не попиват в кожата. Съответно и ефект 0. От вит Ц 23% порите ми ставаха жълти. Пробвах да го мия след 30мин, накрая го заряза. Измивното нищо не измива ни като първа, ни като втора стъпка. От крема кожата ми ставаше още по-мазна и ми запуши порите. Те и съставките го предполагаха де. Ден след като бях правила червената маска ходих на скин чек и се видя, че хидролипидният ми слой почти липсва, което съответно се оказа от тая маска. Кофеин сълюшъна пък ми направи околоочния контур направо като на баба. Единственото, което съм пробвала и което не ме е разочаровало на ТО е салициловата маска. Подозирам че и млечната киселина е добра, ама загубих нещо желание да им давам шанс.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт