Абитуриентски страсти 2023-2024

  • 186 918
  • 2 145
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 444
Мисля че не са изкарали още новите мъжки колекции, но пък има намаления в момента на миналогодишните.
Един стилен костюм не мисля, че има мода и не пречи човек да се разходи дори сега и да пробва.

# 16
  • България, София
  • Мнения: 1 756
Тази година беше балът на дъщеря ми.
Накъде в края на януари започнахме да мислим за рокля.
Намерихме магазин в София и оттам купихме роклята. По - скоро я поръчахме и малко преди бала беше готова.
Не знам дали е редно да посочвам име.
Ако някой проявява интерес, нека ми пише на лично.

Магазинът в неделя не работи.
Много сме доволни от отношението и професионализма им.
Цените бяха доста разумни към онзи момент.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 290
Тази година беше балът на дъщеря ми.

Не знам дали е редно да посочвам име.
Ако някой проявява интерес, нека ми пише на лично.

Магазинът в неделя не работи.
Много сме доволни от отношението и професионализма им.
Цените бяха доста разумни към онзи момент.

Според мен темата е за обмяна на информация и споделяне на опит. Струва ми се, че не е проблем цитирането на бранд- в предната тема имаше , а и в постовете от вчера също коментирахме с конкретика.

# 18
  • Мнения: 2 622
Тази година беше балът на едната ми дъщеря. Роклята купихме от Одрин, беше на половин цена от тукашните, особено от тези в Асеновград. Снимки на абитуриентката  има в предишната тема, не съм ги изтрила. Приготовленията почнахме през февруари и спокойно мога да кажа, че можеше и по късно да е. По магазините има всичко, само пари да имаш.

Последна редакция: вт, 08 ное 2022, 06:21 от мекичка*

# 19
  • София
  • Мнения: 2 660
About you - рокля и обувки. Клъч - някъде от Варна он-лайн поръчах, бижута - след голямо търсене - от олх - сребро "точно каквото си го представях" - цена 450 всичко.

# 20
  • Мнения: 2 622
Вашата рокля много ме беше впечатлила, дълго време я гледахме любовно, но не се решихме на сляпо да поръчаме.

# 21
  • на село
  • Мнения: 3 927
Да се запиша и аз, че имам абитуриентка Grinning

Вече се обзаведохме с рокля от Одрин, ходи с кака си и са взели цвят антрацит, бляскава, каквото и харесва- това.

Въобще не се впрягам за бала, тя събиране не иска Grinning

Сега ще си купува широк панталон, топ и някакво сако, после и разни обувки.

По- важното  е- а после на къде? Grinning
И за там уж вече е решила, че започнахме преди година- година и половина с   Дания, поне покрай това решение взе сертификат по английски, сега ще го ползва за кандидатстване тук.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 660
Мекичка, откакто се роди голямата не мога да пазарувам в магазини за дрехи, от известно време май 95 процента от пазаруването ми е он-лайн. Въпрос на навик. Особено с безплатна доставка и връщане...

# 23
  • Мнения: 113
Дъщеря ми ще бъде абитуриентка. Не е решила с рокля или панталон желае да бъде. Не знае какво иска да учи. Предстоят ни моменти на избори за всичко. Зодия Везни е и за всяко нещо се колебае. Днес я скъсаха на изпит по кормуване за шофьорска книжка. Голяма драма е. Всичко много трудно ни се получава.

# 24
  • до морето
  • Мнения: 2 290
Явно е в такъв период, ще отмине. Моята дъщеря също не знае какво иска да учи. Искаше архитектура,  но учителката й я разубеди. Определи професията като династична. Иначе, вече работи 2 лета като администратор в Албена.
Ние сме се насочили към Асеновград с рокля по поръчка.

# 25
  • Мнения: 2 622
Ооо, всичко ще се нареди, не се притеснявайте. Моята е Лъв с асцендент Везни и е абсолютно същата колеблива и вечно двоумяща се. На кормуване я късаха 3 пъти, взе книжка на 4 тия, а за ученето до последно не знаеше къде да кандидатства. Накрая вече, приета на две места, направи рязко завой и избра това, което уж не искаше. Сега обаче за миг не съжалява за избора си на университет и специалност.
Колкото до бала - беше ни подлудила с изисквания за грим и прическа. ..Седи, седи и току се присети - Ами ако не ме направят както искам, ако не се харесам?!... Слава богу, всичко мина благополучно Grinning

Последна редакция: вт, 08 ное 2022, 18:23 от мекичка*

# 26
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Записвам се , и аз имам абитуриентка тази година. Дъщеря ми се е насочила за медицина , дай Боже да успее.
Момичета аз съм от Асеновград ,и ако мога с нещо да помагам казвайте.
Аз съм пристрастна към модна къща Сияна , и затова там ще шием роклята. По роднински начала...
Вече ходехме веднъж, дъщеря ми имаше някаква идея , но като мери модела рокля който искаше , изобщо не се хареса.
 Рязко сменихме силуета на роклята. Сега предстои по нейни размери , да пуснат кройка и отново на проба. След това ще решаваме за цвят , камъни , и подробности.

# 27
  • Мнения: 904
Момичета,  моля ориентирайте ме за цени в Асеновград.

# 28
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Има рокли от 500лв. та до 3000лв. на Стоян Радичев. Зависи от модела , плата....Другата седмица ще Ви пиша цени , като отидем на проба и ще попитам .
В Асеновград има много магазини , затова трябва човек да пообиколи , на всякъде различни цени.

# 29
  • Мнения: 904
сладката мими, благодаря! Ще чакам актуална информация.

Общи условия

Активация на акаунт