Лингвистично кенгуру- англ.език- национален кръг

  • 8 462
  • 26
  •   2
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 250
Здравейте, имам нужда от помощ за подготовката за националния кръг. В интернет страницата на организацията (http://www.mladabg.org/) , която го провежда ,няма  никакви примерни тестове, нито такива от предходни години.
Ако на някой детето се  е явявало предни години ще съм благодарна за всякаква информация. Дъщеря ми е 5-клас и състезанието ще е в София на 10.юни !
Хубав ден на всички Simple Smile

# 1
  • на изток от рая
  • Мнения: 441
http://mladabg.org/content.php?ID=36&MenuID=45
Тук има много тестове. Ако има проблем, пиши ми, имам ги свалени.
Успех на дъщеря ти.

Коригирам се, опитах да отворя линковете и нищо. Прати ми имейл на лични, ще ти изпратя материалите. Само от националните състезания или всичко, което имам?

Последна редакция: нд, 13 май 2018, 12:51 от ganyusha

# 2
  • Русе
  • Мнения: 250
Благодаря Simple Smile Писах ти на ЛС.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте,
и аз се опитвам да открия примерни тестове за 3-4 клас.
Ако някой ги има, моля да пише.

# 4
  • Мнения: 2 558
И аз търся повече информация за състезанията проведени през минали години, но не откривам...

# 5
  • Русе
  • Мнения: 250
Здравейте, състезанието за училищен кръг е тази неделя на 14.април ! Аз имам материали само за националния кръг обаче. Ако някой все пак иска да ми пише ще му ги изпратя. Дано се включат и други с помощ за училищното ниво. Успех на децата  Simple Smile
П.С. Имам за раздел 5-6клас само.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
Много е тайнствено това състезание. Синът ми се яви в 73 СУ. С негов съученик са били единствените от 3 клас по немски език.
Не разбрах нито класиране кога излиза, нито имам ориентация колко деца обикновено се явяват. Някой да има повече опит?

# 7
  • Мнения: 65
Много е тайнствено това състезание. Синът ми се яви в 73 СУ. С негов съученик са били единствените от 3 клас по немски език.
Не разбрах нито класиране кога излиза, нито имам ориентация колко деца обикновено се явяват. Някой да има повече опит?

Не само в това е тайнствено това състезание. Кой и как измисля въпросите е пълна мъгла, защото всяка година имат грешки и неточности, които дори не се опитват да поправят при запитване. И тази година имат, с колегите се отказахме да се занимаваме с тях.

# 8
  • Мнения: 3
Здравейте. Моят син е 5 клас, на училищният кръг има 190 точки. Имате ли идея как ги класират и дали има вероятност да ходи на национален кръг, защото госпожата му казала, че е много вероятно да се класира. И моля ако някой има някакви материали за национален кръг на 5-6 клас ако може да ми изпрати. Нищо не намерих в интернет.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
Много бързо резултати са изкарали.  newsm78  Има правила за класиране, пише в сайта.

# 10
  • Мнения: 2 558
Къде видяхте резултатите?  newsm78

# 11
  • Русе
  • Мнения: 250
Дъщеря ми се яви и каза,че също е имало грешка в теста на ниво 5-6 клас. Резултатите казали,че след 2 седмици,проверяват се в самото училище и след това се изпращат само точките,които е изкарало всяко дете на организацията "mladabg". Миналата година на национално ходиха всички деца с точки над 180?!  Ако не се лъжа...
П.С.  Детето ми ходи на това състезание,защото училището трябва да е член на Кеймбридж или нещо такова,за да може да се яви на другото състезание " Кенгуру"- в момента забравих пътното и точното му наименование,но знам,че са две състезания различни с почти сходно име.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
Докато рових, открих, че има и друго състезание Лингвистично кенгуру. То е било май февруари в някои училища.

# 13
  • Мнения: 2 558
Докато рових, открих, че има и друго състезание Лингвистично кенгуру. То е било май февруари в някои училища.
Може ли линк?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт