Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 86 047
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 2 790
  • София
  • Мнения: 18 730
Хубави са.

# 2 791
  • Мнения: 10 909
Не са моите.

Свинско с прасешко беше добро, да, само за рецепта плаче Simple Smile

# 2 792
  • Мнения: 1 913
И на мене ми харесват. Ма тва за късна пролет, нали? Когато е 25 градуса навън Sweat Smile

# 2 793
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
мид, силно, силно те прегръщам...
и теб, и дечковците.
ние имаме начин да се отбраняваме - те още не са се научили и всяка дума е рана.
гушни ги, кажи им от мен, че да възрастта и мъдростта не вървят ръка за ръка - някои хора просто по-дълго са ходили прости по тая земя.

от утре пак ще съм бяла и добра, но сега ме напъва да грабна една гьостерица и да почна...

# 2 794
  • София
  • Мнения: 10 361
Естествено. Сега няма да ми седят добре с мериносовите чорапи. Nature Snowflake

# 2 795
  • Мнения: 5 751
Бър, ако имаш възможност пробвай,че ми изглеждат тежички!

# 2 796
  • София
  • Мнения: 10 361
Онлайн са, ама като гледам какви копита се носят сега, тея направо на балеринки го докарват.
Днес видях една девойка с кльощави пищяли и огромни червени обувки, все едно две тухли беше обула. Мода.

# 2 797
  • Мнения: 1 913
Малката гледа мач с баща си. Че и коментират, че и той й обяснява... Че и знае кой е Меси... тва дете не е от мен!!!!

# 2 798
  • Мнения: 10 909
Малката гледа мач с баща си. Че и коментират, че и той й обяснява... Че и знае кой е Меси... тва дете не е от мен!!!!
Ама явно е от баща си Joy

Бъръльо, и аз я видях Joy сериозно

# 2 799
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
пием си кафето с Горинич, а срещу нас телевизор.не телевизор, а стена. като ритнаят оная топка, трева ни пада в чашите направо.
гледа Горинич с едно око и пита "колко продължава един мач?"
отговарям без да се замисля "2х45 минути, с почивка между полувремената, но може да се удължи полувремето, ако е имало прекъсвания..."
очите му станаха на палачинки - "от къде знаеш толкова за футбола?"
а де! навремето ходех на мачове понякога, ама някак непедагогично ще е да кажа "аз ходих, но ти не можеш - опасно е."

# 2 800
  • София
  • Мнения: 10 361
Днес моята е пита ЗАЩО французите не са вкарали гол на Тунис. А, де? Аз откъде да знам? Нито го гледам, нито го ритам тоя мач.
Тези дни научих, че имаме песен за Килиан Мбапе. Пропуск в общата ми култура.

# 2 801
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
на мен пък ми стана интересно защо когато мароканците победят белгийците, в Холандия има бунтове?
то и в Белгия да ги има е странно, чак да затворят центъра на Брюксел и да спрат метро, трамваи...
Sad Sad Sad

# 2 802
  • София
  • Мнения: 10 361
Това никой с две едновременно работещи сиви клетки не може да ти отговори. Смисъл намират някакви извънземни бактериални култури само.

# 2 803
  • France
  • Мнения: 12 906
БоШке, нищо не разбирам от футбол. Ама ниииищо!
Да ви разкажа как си пропуснах късметЯ навремето. Млада-младина, още живееща в провинцията, отивам до пощата да пускам CVта. Цял наръч. Купувам там 20-30 марки, ближа и лепя на пликовете. И идва изодзадеми един двуметров негър и от цялата празна поща в мен се навря. Пита ме там някакви глупости, аз малко се дразня, че ми диша в аурата и почти без да го поглеждам му обяснявам и пращам на гишето. Той се помота още малко и накрая се разкара на гишето. И там - едни усмивки, едно подмазване, едни метани... оказа се някакъв играч в местния тим. Ей така се разминах с живота на футболна съпруга. Тюх!

Последна редакция: чт, 01 дек 2022, 09:30 от Philomena

# 2 804
  • Мнения: 7 840
Мид! Heart Някои хора просто не се усещат.
Скрит текст:
Доста мога да напиша от гледната точка на дете, загубило родител в невръстна възраст, но няма. Може би някой ден ще отида при психолог и там ще си изговоря всичко, което държа заровено дълбоко- дълбоко вече близо 40 години.
Онлайн са, ама като гледам какви копита се носят сега, тея направо на балеринки го докарват.

Значи със сигурност пише тегло.

Задрах си колата...
Знаех, че имам малко място, но очаквах поне да почне да свири, или някоя защита да сработи при нужда.
Нъцки!
Ужасно ме е яд!
Да, ламарини са. Да, застрахована е. Обаче в кожата си не се побирам!

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 23:33 от TuЛи

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт