Някой връщал ли е продукт на Myprotein ?

  • 5 066
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 706
Връщането като процедура не е сложно, просто е много бавно.
Пише се през контактната форма в сайта. След 48 ч се получава формуляр за връщане.
Данните за товарителницата ги има там, а ако не са ги написали, в сайта има подробен полски адрес с телефон и данни на получател.
Пратката се оставя в офис на същия куриер, с който е дошла пратката.
Аз поръчвам редовно и всеки път пратката идва с различен куриер. От Полша/UK тръгва винаги с DPD, след това се поема от Еконт или Спиди.
Само веднъж Европът ми е носил пратка.
Връщала съм отдавна. Тогава аз платих връщането - около 9 лв беше за един клин.
Клиновете и потниците са много търсени така или иначе - ако не ви се занимава да връщате, пуснете ги в олх или фейсбук групите. Веднага ще се купят дрехите.

# 31
  • Мнения: 3
Връщането като процедура не е сложно, просто е много бавно.
Пише се през контактната форма в сайта. След 48 ч се получава формуляр за връщане.
Данните за товарителницата ги има там, а ако не са ги написали, в сайта има подробен полски адрес с телефон и данни на получател.
Пратката се оставя в офис на същия куриер, с който е дошла пратката.
Аз поръчвам редовно и всеки път пратката идва с различен куриер. От Полша/UK тръгва винаги с DPD, след това се поема от Еконт или Спиди.
Само веднъж Европът ми е носил пратка.
Връщала съм отдавна. Тогава аз платих връщането - около 9 лв беше за един клин.
Клиновете и потниците са много търсени така или иначе - ако не ви се занимава да връщате, пуснете ги в олх или фейсбук групите. Веднага ще се купят дрехите.

Здравейте!
Извинявам се, че се включвам ни в клин, ни в ръкав, но реално до Полша или до Англия се връщат пратките? Защото и в ЕКОНТ, и в Спиди се правят на интересни, а български пощи в случая отказаха да съдействат с три тона оправдания.
Благодаря предварително!

# 32
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
До полски адрес:
RETURNS DEPARTMENT
THG
Magazynowa 1
Magnice
Wroclaw
55-040
OFFICIAL USE:Returned UKGoods
Pleaseuse CPC61 23F01 – evidenceencoledПри заявка от куриер, използвайте следните данни:

Телефонен номер: +44 (0) 161 8131487

Имейл адрес: customer.experience@thehutgroup.com

Два клина поръчах М, единия крайно умален, другия също, макар и по-малко. Изобщо съм разочарована до тук. А сега и това връщане, явно ще си е за моя сметка.

# 33
  • Мнения: 549
Връщането като процедура не е сложно, просто е много бавно.
Пише се през контактната форма в сайта. След 48 ч се получава формуляр за връщане.
Данните за товарителницата ги има там, а ако не са ги написали, в сайта има подробен полски адрес с телефон и данни на получател.
Пратката се оставя в офис на същия куриер, с който е дошла пратката.
Аз поръчвам редовно и всеки път пратката идва с различен куриер. От Полша/UK тръгва винаги с DPD, след това се поема от Еконт или Спиди.
Само веднъж Европът ми е носил пратка.
Връщала съм отдавна. Тогава аз платих връщането - около 9 лв беше за един клин.
Клиновете и потниците са много търсени така или иначе - ако не ви се занимава да връщате, пуснете ги в олх или фейсбук групите. Веднага ще се купят дрехите.
  Вие връщали ли сте въобще нещо или говорите наизуст?
Моя случай е от няколко дни - задавам конкретен въпрос през сайта, отговарят ми непълно и със доста закъснение.
Искам да върна 3 клина и бюстие , които съм платила с наложен платеж. Генерираха ми уж документ за връщане, който обаче не е активна товарителница в Спиди. Отделно на въпроса (зададен около 5 пъти) как ще ми възстановят парите, след като във формуляра им за връщане няма опция за въвеждане на IBAN, просто го подминават с автоматичен емайл - "наш колега се свърза с вас"
Крайно съм разочарована !!

# 34
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Marble_beach

Вероятно на по-късен етап ще ви поискат банкови данни. Връщала съм, но плащането ми беше с карта, а не с наложен платеж. Аз от комуникацията съм доволна. Странно беше, че върнах 2 клина  и за двата поотделно получих известие и връщане на парите.

# 35
  • Мнения: 6 706
Значи не ми дръжте този тон, че май вие говорите наизуст. В Myprotein никога не е можело да се поръчва с наложен платеж, та не съм сигурна дали не бъркате сайтовете.
А и както виждате съм писала януари месец, сега сме юни.

# 36
  • Мнения: 549
Значи не ми дръжте този тон, че май вие говорите наизуст. В Myprotein никога не е можело да се поръчва с наложен платеж, та не съм сигурна дали не бъркате сайтовете.
А и както виждате съм писала януари месец, сега сме юни.
Не ви държа тон . Питах дали сте връщали нещо, въпрос на който и сега не отговорихте . И да-може да се поръчва с наложен платеж .. Сайтовете не се бъркат лесно, особено като си ощетен и си търсиш правата 😉

# 37
  • Мнения: 44
Здравейте!
Аз също се сблъсках с този сайт и ужасната им комуникация (роботска)... Моят случай е: поръчка 2 клина, единия искам да върна, писах уж всичко точно, дадоха ми адреса в Полша(без товарителница) и какво стана: в Спиди ще ми струва към 60-70лв, в Еконт над 100 ми казаха до Полша... Не знам изобщо кой как е върнал нещо за 9лв, ама явно сега не става... А въпросният клин е 35лв, пуснат навсякъде за продажба и никой още не го купува де... а и за 35лв бих дала макс 10 за да им го върна... Лично аз мисля че за да имат по малко връщания са го направили умишлено така, но най ме дразни самата им политика и роботизиране... И от куриерските фирми ми казаха че е дошла пратката ми от Румъния и че ако трябва да го върна до там ще е 7-8 лева, но до Полша рязко се променят нещата. Лично аз приключих с този сайт с 1 поръчка. 😄

# 38
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
В Спиди платих 15 лв, върнах 2 клина, не знам какви са тези и цени 60-100 лв

# 39
  • Мнения: 44
В Спиди платих 15 лв, върнах 2 клина, не знам какви са тези и цени 60-100 лв
Ами кажете какво и как направихте да платим и ние х 15лв за връщане. Аз само като им показах адреса до Полша и ми казаха че цената ще е около 60лв 🤷🏻‍♀️

# 40
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
https://services.speedy.bg/priceList/


1 клин е до 1 кг, последната графа 13,75.
Истината е, че ще ви излезе по-изгодно да го пуснете за рамяна или в сайт за продажба.
Аз честно казано съжалих, че връщах, 40 лв. бяха двата клина.

# 41
  • Мнения: 482
Аз когато да връщам обиколих сигурно 10 офиса та спиди, отделно със сума ти отдели ме свързваха и цената за връщане беше над 60-80 лв... Не знам вие как сте платили 15 лв.

# 42
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Последно, защото явно не се разбираме. Горе снимката е от сайта на Спиди. Там пише цена 13,75.

# 43
  • Мнения: 6 706
Пуснете го да се продава. Дрехите им са много търсени и е модерно да си с тях. На пилатеса където ходя, всички са инфлуенсърки са с клинове MP. Изобщо не мога да разговарям с тях, нещо страшно е Joy

# 44
  • Мнения: 5
Връщането като процедура не е сложно, просто е много бавно.
Пише се през контактната форма в сайта. След 48 ч се получава формуляр за връщане.
Данните за товарителницата ги има там, а ако не са ги написали, в сайта има подробен полски адрес с телефон и данни на получател.
Пратката се оставя в офис на същия куриер, с който е дошла пратката.
Аз поръчвам редовно и всеки път пратката идва с различен куриер. От Полша/UK тръгва винаги с DPD, след това се поема от Еконт или Спиди.
Само веднъж Европът ми е носил пратка.
Връщала съм отдавна. Тогава аз платих връщането - около 9 лв беше за един клин.
Клиновете и потниците са много търсени така или иначе - ако не ви се занимава да връщате, пуснете ги в олх или фейсбук групите. Веднага ще се купят дрехите.
Здравейте, дали имате възможност да ми изпратите имейла ,който са ви изпратили при заявка за връщане на продукт,ако все още го пазите, защото от два дена чакам и се опитвам да обясня , че такъв не получавам и не получавам адекватен отговор, а само роботски отговори от Myprotein.

Общи условия

Активация на акаунт