Бандата на Оушън ряпа да яде,Февруарчетата банда сме х2 тема 15та

  • 9 697
  • 251
  •   1
Отговори
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Без официалноности, тъй като вече се знаем кой - кой е и децата какви са ангелчета и таласъмчета Simple Smile
Линк към предишната тема https://m.bg-mamma.com/?topic=1359707

# 1
  • Мнения: 16 871
Първа в новата тема! Благодаря за нея!

Само с приятни неща да я изпишем!

# 2
  • Мнения: 3 998
Благодарско за темата ❤

Относно лошите думи и нашия синковец след посещението на градината започна да ни заплашва , че ще ни убие 😆  някакво дете така му казало и сега мине ден два и го казва,обяснявам ама като се гледат едно друго така ще е.
Аз за момента няма да го пускам на градина. От 3 седмици го лекувам, направо ми писна от сополи,кашлица и лекарства. Даже не е на 100% оздравял. Той иска да ходи но докато не закрепне няма да е.Бяха ми казали, че им е задължителна градината но директорката каза,че от догодина така,че поне това да не го мисля ,като няма да е редовен.
За спорт на пролет (при навършени 5г взимат деца),ще го запиша на футбол негово желание да видим дали ще му хареса.

# 3
  • Мнения: 6 222
Благодаря за новата тема 🤗
Само с хубави неща да я изпишем и никви болежки 🍀
Градината май гласуваха 4 г. да е задължителна,ама май само трябва да е записан,имаше нещо ама ...

# 4
  • Мнения: X
Благодаря за темичката и аз Flowers Hibiscus

Леле CoCo, сериозно ли така ви казва, ужас Scream Нашия още не е изявявал желание да ни трепе, но от време на време му се прокрадват разни други думички.

Предучилищната не навсякъде е задължителна за нашия набор. В общините, в които няма места става задължителна от догодина, не че догодина ще има места пак в нашата община, ама да го мъдрят Grinning Та една година може да се възползвате, да.

# 5
  • Мнения: 3 998
Казва той ама не му се връзвам, като не ходи известно време ще забрави😆 естествено, че му се карам и обяснявам, че така не се говори ама..

Нашата директорка,каза че е прието за 4год да е задължително посещаването на градина но влиза в сила от 2023г.
За предучилищна има време, при нас е задължителна едната му братовчедка, която вече е ученичка още по нейно време я направиха говоря за 6 годишните.

# 6
  • Мнения: 6 222
Баща му е пълно перде,като му каже че не го обича и той с драматичен и ироничен тон му отговаря,ама наистина ли или еми щом така си решил и той се шахва.Свикнал е,понеже имитира едно комшийче в тия циркове,от което страним,ама...Та онуй като се тръшне че не обича майка си ако не му угоди и оная почва да реве и му угажда на секундата.И това пред всички и то вече никой не им се връзва и на двамата.Ама лошото е че децата виждат и копират и очакват същия резултат.Та като не му се получи на нашия,спира,след някоя седмица пак вижда че минава номера при онова и пак се пробва.Абе наивен е още моя специално,хич не мисли понякога ни с логика,ни без 🤣

# 7
  • Мнения: X
Хихи хем са ни наивнички, хем се правят на голяма работа, сладурите ни те Simple Smile

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Освен маммаМария, има ли друг тук с три деца да сподели опит?
Не че ще мога да износя, предвид целия ми шев и кройка с номер две, но с ММ все по-често спрягаме въпроса и си личи че ни влече за още едно... Пък и нали аз си ги гледам, по-луда няма да стана, а той по-малко не се очертава да работи и все така би помагал вкъщи с децата Simple Smile...
Аз съм трето дете, но питам ли майка ми нещо, ще реши че съм бременна автоматично Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 222
С три като с две 🤣😘🤗.И ние мислим за момиченце,но ще е след няколко години,ако не са ни спряли тока диванетата 🤣.Не знам вашите дали ще го харесат и падате ли си по идеята,но аз съм на вълна коледни подадъци.За малкия поръчах бизиборд,за баткото харесах това и още се чудя баш на коледа какво да е.Майчинство+ кротко бебе=празен портфейл 🤣🤣🤣


https://www.ozone.bg/product/praznichni-istorii-koleden-kalendar/

# 10
  • Мнения: 1 406
Скк дерзайте. Колкото повече, толкова повече.
Това лято се запознахме с едно семейство с 5 деца. Бяхме на палатка една вечер с тях.  Пълна къща! Много готини хора. Жената сподели -има и трудности, но е весело и хубаво с повече деца.
Моя приятелка след близначките сега има трето, пак момиче. Ще прави 1 година. Каза, че е хубаво с деца...повече деца. Финансите...не са за подценяване, но се справят.
Размечтах се и аз за трето, четвърто...ама надали. 4 години след близнаците...не стана, няма и да стане. Вече влизам в зона на комфорт и май ще ми е неприятно да изляза от нея и пак да не се наспивам. Не че сега спя много Joy...още спят при нас диваците. И двамата с мъжа ми май не щем да се местят хахаха...

# 11
  • Мнения: 3 998
лещичка,видях го този календар но доколкото разбрах вътре книжките са мънички и с текст 2-3 изречения специално  моя син няма да се впечатли. Чета му книги като за 2 клас задължителната литература тип Карлсон, Ян Бибиян и т.н. Ако вашия батко не ги хареса ще има кой да им се радва.

скк ,щом имате желание действайте докато сте млади😆

# 12
  • Мнения: X
И ние бяхме на вълна три в един момент. Мисля, че ни мина и колкото повече го обмисляме май ще си останем с две. Но знае ли се Stuck Out Tongue Winking Eye

# 13
  • Мнения: 6 222
Ние още четем само Каю,нищо друго не иска,а библиотеката му е по голяма от моята.Наскоро си хареса Малкия принц,новото издание.Оказа се че я иска заради лисицата,отказва да я слуша 🤣🤣🤣.Ся ясно че насила не става,и моите желания са различни от неговите,ама поне малкото ще се радва на картинките да се надяваме 😁.
Еха пет деца си е доста,имаме комшийка с четири,две баби и две прабаби и помагат,и двамата си работят иначе.Но са тризначета де,след неуспешни няколко опита инвитро,осиновяват и след три месеца забременява съвсем естествено с трите.Вече са големи и първокласници 🥰.

# 14
  • Мнения: 16 871
И аз искаХ три,  отдавна вече не искам.
Не мога да си представя 3 болни деца,  просто ми се плаче при мисълта. Да , няма винаги да са така, но.... Не мерси.
Не съм ра0отила от юни 2017, вече ми се връща на работа. Записах се да уча за надграждане и ново развитие.

Общи условия

Активация на акаунт