Стара Загора - 78 тема

  • 18 699
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 733
Здравейте момичета. Опитвам се да се добера до проф.Христакиева. Имам мобилен и стационарен номер, на които никой не вдига с дни. Не съм от Стара Загора. Зная, че е завеждащ отделение в болница, където ми казаха, че приема за преглед само на частно. Ни кабинет знам къде е, ни нищо. Да ме насочите или посъветвате ще съм благодарна.

# 136
  • Мнения: 1 148
Вярра , ако имате Фейсбук, може да попитате в групата Гноен Хидраденит. Иначе този телефон излиза в нета - 0889431106 - предполагам сте го видели.

# 137
  • Мнения: 1
Здравейте , някой пломбирал ли си  е мъдрец

# 138
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Здравейте.Търся спешно  мнение за ортопед, за доктор Дърманов, както и за други. Става въпрос за детски ортопед,пращат но на ехография.

# 139
  • Мнения: 5 072
Зависи за какво ви пращат. Д-р Дърмонов има сертификат за ехография на стави, която пък не се покрива по каса. Ходихме при него, като беше бебе младежът.

# 140
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
За ехография ни изпращат и нас. Днес бяхме на контролен преглед, бебето е на 4ри месеца.Става дума,за асиметрично гънки или нещо за лявата гънка, или ставите... В първият момент като каза, че ни праща и от там насетне,всичко ми е мъгла..
В момента бебето спи, ааз ровя из Интернет и търся информация.. И гледам различни мнения, и се чудя какво да правя..

# 141
  • Мнения: 5 072
Ние ходихме на профилактичен и не знам при проблем как е, но, щом те пращат, отиди.

# 142
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Ами честно казано, като гледам какви коментари има в Бгмама за него и настръхвам.
А коментарите с от 2007-2009 година...
Наистина се надявам, и някои друг да се включи с мнения

# 143
  • Мнения: 584
Потърсете второ мнение. Д-р Радичев е отличен ортопед и работи със здравната каса. Преглежда и в ДКЦ 1.
За съжаление много трудно се намират ортопеди, които наистина искат да помогнат, а не да спечелят на гърба на пациента.

# 144
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Потърсете второ мнение. Д-р Радичев е отличен ортопед и работи със здравната каса. Преглежда и в ДКЦ 1.

Благодаря. Не сме от Стара Загора, от Сливен сме и ще пътуваме, и трябв н 100% да съм сигурна, че работи с ехограф.

# 145
  • Мнения: 5 072
И Радичев преглежда на ехограф и има добри мнения за него. Дърмонов пък е сертифициран.
Когото и да изберете, стискам палци всичко да е наред.

# 146
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Благодаря. Ами дано, че наистина много се притесних 😔.
А за този лекар някой може ли да даде мнение?

# 147
  • Мнения: 5 072
Племенничката ходи при него и е доволна, но нейните проблеми са от тренировки. Май аз го бях казала на сестра ми,след положителни мнения от старозагорските мами. Не знам до колко би имал опит по вашия казус.

# 148
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Племенничката ходи при него и е доволна, но нейните проблеми са от тренировки. Май аз го бях казала на сестра ми,след положителни мнения от старозагорските мами. Не знам до колко би имал опит по вашия казус.
Благодаря. Довечера ще решим с ММ, че отиде на работа,а пък аз ще го мисля до довечера и ще гледам още мнения и мотиви..

Общи условия

Активация на акаунт