Стара Загора - 78 тема

  • 19 251
  • 149
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 78
Стара Загора е много замърсен има радиоактивност висока. Пловдив за съжаление също от към чистота не е по-добре. Но от към всичко друго Пловдив е за предпочитане. Ние се изнесохме от Стара Загора. В село на 35 км от града пътуваме всеки ден. Помислете други варианти
Ние също имаме село на 18 км от Русе, но е сложна работа, детето е до обяд на училище, нямаме междуселищен автобус, трябва да се превърнем в шофьори, и ако случайно детето посещава някой извънкласен курс над вечер, пак да го доведеш в града Sad Инфраструктурата ни е на "ниво". Примерно, на село сме, сутрин идваме, детето първи час има физическо на двора, и се надишва с отрови, кел файда, че си спал на чист въздух Simple Smile Сложно е навсякъде с въздуха и никой не взема мерки по въпроса...Благодаря за мнението!

# 121
  • Мнения: 426
И Пловдив, не е много цвете за мирисане. Сутрин пътуваш по 1 час, за да закараш детето на градина, после до работа, като живееш в града. Строят нови квартали, газиш в кал, защото общината няма пари за нова инфраструктура.
Просто трябва да се избере по малкото зло.

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 762
Стара Загора е много замърсен има радиоактивност висока. Пловдив за съжаление също от към чистота не е по-добре. Но от към всичко друго Пловдив е за предпочитане. Ние се изнесохме от Стара Загора. В село на 35 км от града пътуваме всеки ден. Помислете други варианти
Ние също имаме село на 18 км от Русе, но е сложна работа, детето е до обяд на училище, нямаме междуселищен автобус, трябва да се превърнем в шофьори, и ако случайно детето посещава някой извънкласен курс над вечер, пак да го доведеш в града Sad Инфраструктурата ни е на "ниво". Примерно, на село сме, сутрин идваме, детето първи час има физическо на двора, и се надишва с отрови, кел файда, че си спал на чист въздух Simple Smile Сложно е навсякъде с въздуха и никой не взема мерки по въпроса...Благодаря за мнението!
И при нас е така, нямаме никакъв транспорт до село.Синът ми е със СОП в индивидуална форма на обучение, следобяд почти всеки ден има занимания. Аз съм му асистент и шофьор. Трудно е, но избирам здравето пред неудобствата.  Вярно е, че пак ходим до града, но все пак има разлика колко време се прекарва .Нагласете , както ще ви е най-удобно на вас. Спрямо целите. Ние избираме по-малкото зло. Специално за чистота , Стара Загора е една от най-лошите възможности.

# 123
  • на село
  • Мнения: 287
Здравейте ,

моля за препоръка за детски психолог за Стара Загора.

Благодаря!

# 124
  • Мнения: 1 751
Поздравления за Стара Загора! Най-накрая има къде да се пие качествено  Specialty Coffee кафе, а не масовите горчилки. Досега винаги, когато съм посещавала града съм избягвала да пия кафе.
Кафенето се намира на втория етаж на Парк Mол Стара Загора.
 Баристите са много любезни и отзивчиви. За първото си посещение си поръчах кенийско кафе приготвено по метода   V 60. Меко, много ароматно и вкусно.

# 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Старият мол с ново име Holiday Park започна да бие Galleria по много неща, скоро мъжът ми си търсеше ризи и там намери в пъти по-евтини.

# 126
  • Мнения: 394
Капучиното там е страхотно!

# 127
  • Мнения: 103
Някой тук има ли впечатления от детска ясла 1 ?

# 128
  • Мнения: 294
Моля, дайте ми препоръки и координати на адвокат по трудово-правни въпроси. Благодаря!

# 129
  • Мнения: 265
Здравейте, не намирам актуална информация за д-р Казийска- работи ли, не работи ли...Търся актуални мнения, преди години съм водила голямото дете, резултати не видях, но сега с малкия обиколихме всички възможни "специалисти" и нищо!

# 130
  • Мнения: 6 202
В някой от Моловете има ли интересно място ,за отпразнуване на 10 годишен рожд.ден? Не ми се наемат зали и клубове .Или някое интересно място на което ще е забавно за тази възраст?

# 131
  • Мнения: 1 531
Кино + бургери

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Децата, които обичат футбол, празнуват на Колодрум, вече три пъти сме ходили.

# 133
  • Мнения: 1
Здравейте! Пиша, за да изкажа мнения и да предпазя някой от лекари, които имат ясна цел да изкарват пари на гърба на здрави хора.
Преди месец бях на преглед при хирург д-р Гео Цировски с опасения, че имам слабинна херния понеже имах болки в областта. Прегледа беше 30 секунди като нито ме изслуша, нито ми задава въпроси, а за внимателност и съображения да не говорим - абсолютен ужас. Каза директно, че имам двустранна херния и ме записаха за операция.
Понеже ми се стори прекалено некачествен прегледа реших да заложа на второ мнение при д-р Салабашев в Ниамед. Там ми се обърна много по-голямо внимание, изслуша ме, прегледа ме внимателно и категорично каза, че херния нямам.
Вече месец по-късно болката я няма и всъщност съм си спестил едни 1000лв и 2 разреза.
Д-р Цировски може да е добър хирург (нямам мнение по този въпрос), но със сигурност трябва да се избягват посещения за преглед - непрофесионално и некоректно отношение и работа.

# 134
  • Мнения: 4 550
Здравейте. Може ли да ми препоръчате химическо чистене. Три пъти ползвах Лорив, до СиБиЕс до стадиона и на последния път си прибрах палтото с деформирани ръкави и разтопени копчета. Та за това търся друго.

Общи условия

Активация на акаунт