Отговори
# 705
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
От аптека ли се взема ?

# 706
  • Мнения: 94
Здравейте момичета някоя да се е срещала с candida albicans? В Понеделник ми взеха секрет и днес излезе резултата на които пише изолатът е в значително количество. Ще отида да си взема изследванията след обяд и ще ги занеса на докторката надявам се да не е нещо сериозно.

# 707
  • Мнения: 105
Да, имах 2 пъти през бременността (без симптоми). Първоначлно ми изписаха Макмирор глобули, а втория път Полижинакс и после 2 седмици Лактажин. Хубаво е да се хапва кисело мляко, кефир и прочее ферментирали храни. Ако не - пробиотик.

Здравейте момичета някоя да се е срещала с candida albicans? В Понеделник ми взеха секрет и днес излезе резултата на които пише изолатът е в значително количество. Ще отида да си взема изследванията след обяд и ще ги занеса на докторката надявам се да не е нещо сериозно.

# 708
  • София
  • Мнения: 319
Аз имах в 3-4 месец, Ванеса но в ниско количество и без симптоми. Тогава не сме лекували, при следващо изследване беше чист секретът 🤷🏻‍♀️

Здравейте момичета някоя да се е срещала с candida albicans? В Понеделник ми взеха секрет и днес излезе резултата на които пише изолатът е в значително количество. Ще отида да си взема изследванията след обяд и ще ги занеса на докторката надявам се да не е нещо сериозно.

# 709
  • Мнения: 706
Мами , когато ви се подуват ръцете става ли ви много топло. Аз вечерта ставах 3/44пъти и под мивката със студена вода така добре ми идва на ръцете😃. Вече започна при мен подуването в ръце и крака при вас?

# 710
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Аз споделих, че от седмица ми се подуват пръстите на ръцете докато спя вечер, през деня поспадат. Краката не ми се подуват. Споделих вчера с АГ, каза, че е нормално. Чак ме болят ставите все едно, не мога да си ги свивам хубаво.

# 711
  • Мнения: 1 301
При мен подуването на ръцете е вече втори месец но и имам и изтръпване на първите три пръста. Захвата ми се наруши и почти не ги усещам. Ходих по лекари но няма смисъл. Като родиш ще се отточиш казват и ще ти мине. Десният крак от време на време изтръпва ама и това търпя. Аз съм ви споделяла, че нощно време ставам от болки в ръцете и е ужасно. Свикнах, доколкото се свиква с болката 24 часа. От два дни обаче почна схващане в гръбнака, явно бебето расте, върти се, притиска си разни неща и едва стоя вече. Ще се търпи и това е ! Иначе като си гледам пълния шкаф с бебешки дрешки и леглото, на което наредих нашите плюшени играчки с ММ и като го усетя да рита-всичко ми минава🥰❤️🥰😃😊

# 712
  • Мнения: 163
Момичета, вие взехте ли лепенки за пъпчето? И спирта какъв % трябваше? Забравила съм с бяткото вече😆 Че като познавам мъжа ми, ако оставя той да взема неща, няма да стане и както преди 6 години като се роди сина ни, ще си обикаляме след изписването за забравените неща. 😆

# 713
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
И лепенки ли трябват? Писала съм си само 90 или 95% за началото и после 70%. Ама не съм вземала още...

# 714
  • Мнения: 163
За бахкото съм купувала, за да не се мокри, ако все още не е паднало в болницата, мисля.

И лепенки ли трябват? Писала съм си само 90 или 95% за началото и после 70%. Ама не съм вземала още...

# 715
  • Мнения: 626
За спирта знам 95% преди да падне и 70% след като падне. В един списък с необходими неща и аз видях Лепенки за пъпче, а не бях чувала и мисля да изчакам в болницата какво ще ми обяснят 🙂

# 716
  • Варна
  • Мнения: 504
А само докато падне ли не трябва да се мокри пъпчето?Откровено малко ме е страх и с това нещо да не го намокря, как ще го почиствам....

# 717
  • Мнения: 626
Ооо и аз изпитвам страшен страх от тази работа с пъпчето като цяло🙂 Надявам се да сме от късметлиите, на които ще им падне пъпчето в болницата още,тъй като ще съм секцио и повече време ще постоим, та да ми остане само третирането след падането 😁

# 718
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Пъпът и къпането ми са най-притеснителни и на мен.

# 719
  • Мнения: 163
Спиртът съм го писала 90 или 95%, и лепенки уж да не се мокри. И аз ви признавам, че това ми е в топ 3 от нещата, за които се притеснявам затова докато падне вкъщи ще я къпем двамата с ММ внимателно.

При мен подуването не е почнало, но пък докато работех много ми се подуваха краката от седене и особено от кръстосване на краката, но спря веднага щом и спрях работа. Помагаха ми тогава масажчета вечер от ММ ❤

Общи условия

Активация на акаунт