Октомврийски СПАМ (01.10-31.10.2022)

  • 14 381
  • 851
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 505
Скрит текст:
Майка я набара точно като си боцна четвърта доза, систъра е само с първите две, т.е. отдавна е минало действието им и нея я тръшна по-сериозно, ще мине

# 31
  • Мнения: 17 616
Васил Върбанов го познавам. интелигентен и кротък. като мен. със сигурност и нещо друго му има. пак като мен

# 32
  • Мнения: 9 822
Свикнаха вече, просто има много повече скришни места тук и трудно ги откривам. Ади даже ме води напред-назад да ми показва апартамента и затворената врата на другата спалня, ако може така случайно да го пусна и там да огледа Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 10 584
А ти как се чувстваш, Норче?

# 34
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Васил Върбанов го познавам. интелигентен и кротък. като мен. със сигурност и нещо друго му има. пак като мен
С малката разлика, че него мога с часове да го слушам как говори. Даже и едно питие шси наляя. Wink

# 35
  • Мнения: 17 616
каква убидъ. а мен не може грггрг

# 36
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Ти за дваесе ми нути и си ми ясен Mr. Green

# 37
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Даже и едно питие шси наляя. Wink

Не е ли малко раншко ве муци?

# 38
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Даже и едно питие шси наляя. Wink

Не е ли малко раншко ве муци?
Ти ли, мастърче, ще се правиш на будната ми съвест? Никога не е малко рано за едно питие.

# 39
  • Мнения: 9 822
Дайсче, изморена съм много. В този апартамент не е живяно отпреди две години общо взето и с изключение на моята спалня и банята всичко е вехто, пълно с неща и много мръсно. Малко по малко ще оправям, но в момента съм скапана, искам само да избутам кухнята да може да се ползва и ще си отдъхна. Но пък бях забравила колко е красиво тук и колко много въздух има нависоко и извън София Blush

Не е рано, аз след малко отварям бира

# 40
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Ми, то такова... Новодомците обикновено черпят Rolling Eyes

# 41
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Думите нараняват повече от кинжали

# 42
  • Мнения: 9 822
Ми, то такова... Новодомците обикновено черпят Rolling Eyes
Чакай да го добутам поне до прилично положение, тука поне място има за оргии. Само дето като е на майната си, ще трябва да цаните Пънчи за шофьор, та да може останалите да пиете Grinning

# 43
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Само дето като е на майната си, ще трябва да цаните Пънчи за шофьор, та да може останалите да пиете Grinning

Ах ти колко си долна, ама няма да ти се получи ... аз имам къде да спя там Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 окт 2022, 11:43 от Пънчилай лама

# 44
  • Мнения: 9 822
Вярно, даже можем да си викаме наздраве през балконите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт