Октомврийски СПАМ (01.10-31.10.2022)

  • 14 384
  • 851
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 584
Браво, Норче!
Дано скоро Ади се отпусне. Направи му пътечка от лакомства из къщата Sweat Smile .

Аз мисля да си упражня правото на неделно обедно спане, че зайкуна ме събуди рано-рано гладна.

# 16
  • Мнения: 11 505
Упражних го и аз, и Лонгурът. Търчах после по аптеки, че майка и систъра са коронясани. Мама е по-добре вече, систъра тепърва се тръшна, ма, ше мине

# 17
  • София
  • Мнения: 6 308
И аз искам да упражнявам, ма кат са маскари сите, ко да прайм... ? Simple Smile

# 18
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Да си призная продължавам с вот-а ... 3 литра избори, минеелеснобе Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11 505
Няма да го обръщам в политика, умен мъж си, Онз, знаеш ко да правиш Simple Smile

# 20
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Васил Върбанов президент!

Начиии, няма връзка, ама снощи се разбих кат си трябва. Контрол ни направиха на пастет абсолютно безкомпромисно. Погото беше еднаш!

# 21
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
умен мъж си, Онз, знаеш ко да правиш Simple Smile

и грижовен ... носи виски на ПП не е кат вас Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 10 584
5 часа съм спала. Схванало ми е вратлето.
Но по ми й мъка, че ми се пие...

Гледам изборите се "нареждат по план"...

# 23
  • Мнения: 9 822
Под 24 часа тука и вече ходих с фенерче по стълбите да търся липсваща котка Kissing Heart
Наздраве! Заслужих си бира и пица Grinning

# 24
  • Мнения: 11 338
Два дни рисувам....
Вчера с молив.
Днес с акварелите. Крепостта Баба Вида.



И малко от морската градина, морето и гларуса.

# 25
  • Мнения: 9 822
Ооо чудно, Реа!

# 26
  • Мнения: 15 317
Рейче, моите адмирации, много хубава картина. Не знаех, че си имаш такъв талант. Продължавай смело напред, отдава ти се рисуването и то много.

Това ме подсеща, че Норчето не ни е показвала скоро някоя нейна творба и трябва да се поправи.

Браво момичета, страхотни сте. Толкова е хубаво човек да има заложби и талант. Творете, наслаждавайте се на творбите си и радвайте и нас с тях.

И Добро утро с пожелание за успешна нова седмица. Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 10 584
Имаме напредък, Зайкуна ме събуди в 7, вместо в 6.
Дано скоро спре тези сутрешни издевателства.

Норче, не им ли харесва в новата къща? Търсят пътя обратно Joy .

Рейче, много красиво, браво! Аз обичам да рисувам, но не мога и ходя на вино и рисуване Hug .

Хубав ви ден!

# 28
  • Мнения: 6 383
И аз искам да упражнявам, ма кат са маскари сите, ко да прайм... ? Simple Smile
Избираш по-малкото зло. Joy

Това с котките и къщата се подразбира. Ама като няма как. Ще свикне и Ади, къде ще ходи. Това с лакомствата из вкъщи много ми хареса като идея. Пробва ли го, Норче?

Кики, коронясалите ваксинирани ли са? Ще им мине, де, и да не са. То воопще има много болни в момента. Времето, поне при нас, чак днес застудя. Иначе е толко шарено, че требе само да праиш - съблеч-облеч. Пфу! Пък. Да се застопори малко, та дан съ чудя какви дрехи да сложа.

Последна редакция: пн, 03 окт 2022, 09:56 от ina.ina

# 29
  • Мнения: 11 338
Добро утро!

Не бях пипвала четка и бои от 30 години. Оказа се, че все още съм запазила уменията си. Ще продължавам много добре ми минава времето когато рисувам.
Даже знам следващия проект какъв ще е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт