Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 79 279
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 356
Търти,видя ли ся кой ти купи картината ? 😂 При хубав човек отива !

# 31
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
Добър ден, и благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
Аз спах и заради вас. Щяхме да ходим до Икеа днес, но се отказах, щото в събота винаги има много хора.
Исках някое растение да  купя ,щото ги моря периодично моите, само една палма имам ,дето е оцеляла над 3 години, другите оцеляват най-много година..
Пожелавам слънчев и хубав октомври на всички!

# 32
  • Мнения: 806
Весе, приятно топване на трътчицата в Стрелча. Като деца ходехме там с нашите. Баща ми я беше нарекъл Черна Стрелча, щото я аз ще си счупя зъб, я брат ми ще пукне кратуна. Винаги ми става мило като се сетя Grinning

Днес съм дзвер голям. Всичко ме дразни.
Направих пица тутманик. Тъй де, тестото толкова дебело стана, че ако италианец види творението ми, ще се хване за сърцето и припадне.

# 33
  • тук и там
  • Мнения: 11 537
Дайте някоя рецепта за туршия. До сега не съм правила никога-все готови купувам. Та мисля да се пробвам другата седмица. Да не е много сладка, нито лютива.Аз чушки не обичам  много, та мисля да е основно карфиол,зеле,такива работи..

Ей сега каката ми каза, че трябвало да ходим до Декатлон за чорапи за тенис..Питах ,каква е разликата с другите..В тези не влизал пясък..Rolling Eyes
Преди две седмици бяхме в Декатлон, да купим всичо необходимо (уж). Как ли няма да хукна днес  само за едни чорапи за тенис.

# 34
  • Мнения: 12 129
Щот не си търчала за една ръкавица за фехтовка, за да разбереш, че наличност никога няма, а се поръчва с доставка до магазина.
Любимата ми туршия е само с камби, чесън и кервиз, така че няма да я предлагам.

Последна редакция: сб, 01 окт 2022, 18:08 от 🧡 Clo 🧡

# 35
  • Мнения: X
Кайсия, моето не е точно туршия, но много го обичаме през есента и зимата. В един буркан от литър и половина (може купа с капак) слагам нарязани на ивици червено и бяло зеле, моркови на кръгчета и карфиол на розички. Заливам го с гореща марината от чаена чаша хубав оцет, половин чаена чаша вода, половин кафена чашка олио, сол, захар и чер пипер на вкус. Оставям го за няколко часа в хладилника и за 3-4 дена го изяждаме като салата или гарнитура.

# 36
  • Мнения: 2 785
Кло, много нежен и изящен маникюр! Heart
13-че в клюкарника има много групи за ръчна изработка, можеш да пускаш в тях. Сигурна съм, че ще имаш успех!

# 37
  • Мнения: 12 014
Моята рецепта е като на Уиш + камби.
Кло, много хубав маникюр!

# 38
  • Мнения: X
Ай! Да, забравих камбите. Всъщност, съставът може да се променя според наличностите и предпочитанията. Миналата седмица направих буркан само с червено зеле.

# 39
  • Мнения: 5 707
Кло, маникюрът е 😍! Браво на майсторката! Благодаря,че продължаваш да се грижиш за нас 🌹

Отново над 35° и отново ужасна влага 🥵! Цялото лято не беше такъв отврат какъвто е тези дни! Проснеш си прането на балкона и след няколко часа го събираш още по-мокро, отколкото си го прострял!
Нервно ми е,а уж е рано за цикъл! И с колежката се сдъвках,а тя беше права! Обаче съм проклето магаре и няма да си призная. Поне не днес,че ми е криво!

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
13, само аз ли не съм разбрала какво и на кого си го продала?
все недоразбрала си ходя... но от толкова приказки за ядене, пиене и туршийки ми се дояде.
отивам да прегледам хладилника.
аз нищо не съм оставяла в него, но някой друг може и да е оставял... Wink

# 41
  • Мнения: 12 014
Официално обявявам подстрекателката Уиш за виновна, за следващите два сантиметра на четерибуквието ми.
Уишо, измисли си наказание за кашкаваления кекс.
Скрит текст:

# 42
  • София
  • Мнения: 13 700
Кло, супер е маникюрът. Мерси за темата.
Изтървах ви тотално, но съм в някаква въртележка.

# 43
  • Мнения: 6 470
ДобрЕ, явно си сал ти 🥴Нищо, сестро... множим са 🤣🤣🤣
 Ам твай картина, която продадох в благотворителния базар за Павел, светла му памет!

Сис, няя те успокои, но и тук е голяма жега тези дни. Поне влага няма, но днес наобяд беше ад..
Кло, убави ноктенца, браво!
Танчето правеше едно време туршия с камби. Пълнени с морков и зеле- уникатни. Обаче аз.. изобщо не отбирам от такава кулинария. И не само от такава, де..
Напролет, реших ще я разкрася малко таме на гроба Танчето. С миУтУ решихме- Туя ще сложим зад плочата. Изобще не се хвана. И днес отново опит, само че с кипарис. Разбрах, че Туята била много претенция.. за такова нясто, де. Та, дано кипариса да го успеем...А комари как ни ядоха сега на гробища... върнахме се като шаркосани, Ожас.
Уинд, може и таме да ръсна фотоси, тенкс за идейката.
Чиниите ми налазиха съседите...ще трябва да се мият 😐

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Аз де спах? Не съм видяла кашк.кекс Simple Smile не, че има де да го направя, де...

Стягат моите скара. Свекър ми е по мръвките, та да се поразсея и той и да се занимава.

13сче, то при теб само фрийк случки Simple Smile Роман в поредица можеш да напишеш...

Общи условия

Активация на акаунт