Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 79 275
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 299
Добър нов месец!
Аз пък заспах малко преди Сирос да кукне 🙄
Нищо не ми се пипва днес.Само някоя пералня,и до пазара да отида.Яде ми се зелена салата,ще диря марули 🥗

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 571
Благодаря за темата, Кло 😘

Ся всички, дет' не спите, идвайте да люшкате Бориса, щото и тя не спи, а аз умирам за сън.

Октомври, моя месец, пак ще пораствам, аман бе.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Добро!
Мерси за темата!
Почвам я с главобол, пак Confused Пия ся кафе, да видим...
Сноще бяхме на китайски...

Бърд, енджойвай(както казва дружка от Америка) и заради мен Simple Smile

Прити, гуш!

Щях още да пиша, ам изкукурихах...

# 18
  • Мнения: 12 129
Аз отивам на ноктЯ. Да съм убавица Simple Smile

# 19
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
благодаря за темата, Кло.
благодаря за кафето. като се разсъня ще видя на кого точно благодаря.
весе, стрелча е вълшебно място.
топихме се в минерални басейни, разхождахме се сред ниви с рози (прецъфтели), лежахме по поляни с есенни минзухари...
любимия намери кръчма с домашна ракия...
Simple Smile

Simple Smile Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 9 551
Днес ми е авантюристично. Ще затваряме млени домати за зимата с баща ми. Мама май само сол слагаше и после вареше бурканите. 🤔 Така ще процедираме.

Между бурканите трябва да вмъкна и Пантата. Диването не си е направило проекта за училище. Не е сметнало и за нужно да помоли за помощ.  Просто го е оставила ненаправен, защото било трудно. И ми обяснява, че нямало нужда да го прави, щом е минала датата. 🤦 Та ще й помагам да го прави. Щом от 3 клас започва да се скатава, страх ме е да си помисля за по-натам. А е умна, затова най-много се ядосвам. Реди 6-ци , но е зор докато седне да учи.

# 21
  • Мнения: 2 784
Добро октомврийско утро! Време е да помислим за коледните подаръци... И таз година се изтъркаля под носа ми.
Кло, букет за теб, която се грижиш за нашето топло уютно местенце!

Прити, прегръдки!
Панди само сол им трябва на доматите и нищо друго, всъшност може и магданоз ако обичате. А за домашните/проектите нали знаеш - измислени са за да скарват родителите и децата.Stuck Out Tongue Winking Eye
Весе, да отдъхнеш и да имам максимален лечебен ефект престоя ти там!
Кро, я размятай народа дето ти образува нерва,  подкарай ги по домова книга. Няма да се даваш да ти тровят спокойствието!
За недоспалите - спах и заради вас, ама що не сте усетили, идея си нямам.
Лоча кофа кафе и се чудя какво да подхвана, едно гласче в главата ми вика - книжка или гергефа, ще го послушам.

# 22
  • Мнения: 6 470
Утро, другарки!
Влетяям в новата темичка и аз...да не изпусна, щото 😁

Доволно мързел, писателски, ме бе обзел. Чета,обаче,че как?

Няя ви изброявам поименно, че такава памет отдавна няям 🤣
Запомних на Бабри красивата кола, Прити с нейната мама, Джун? Попи с нейните саморъчни красоти, КарамелЕладова 🙃 и болни пак. Бързо и трайно оздравяване.
Варя си коканца за закуска и докато чакам, да ви разкажа..

Дядо с внучка, пристигват на касата. Дядото с лют мустак, изОстрена вежда ми реква: в това блокче номер 4, има само два листа...какво е това нещо? Викам: тва нещо е като онова нещо- поразии на клиенти, нали не мислите, че аз съм ограбила блокчето 🙃 Може да си вземете, друго, отговарям. Аааа, мне, внучката иска с коте на корицата. А е едно такова само. Тогава, казвам, не мога да помогна. И познайте решението на мъдрият дядо...Тогава, казва, ще се върна да взема листи до десет, от друго блокче 🤔😷🙄  Е, браво, казвам, нали ще направите това, от което в момента се възмущавате? Мълчи и върви....Решено, но и сторено.
Тъй.
На каса две девойки,12/13 годишни. Купили си обичайните джънк глупости, но тъй сметнали, че с един лев не сметнали. И въртят очи, суматоха...чудят се какво де правят, като аз очаквам от нещо да се откажат в покупката. В този момент, жената след тях, възраст 55/60, се впуска самоотвержено, подавайки им левче. Едната девойка без никакъв свян, усмихна се и много, ама много благодари на неочакваната благодетелка, взимайки левчето, все едно майка и го дава..🤐 Пердето ми, онова, дето лесно пада...и този път се откачи от релсите... На секундата ми се изля от душата и устата 😁- ако ти бях майка, щях много да се срамувам от теб. А на госпожата и зададох въпроса, дали така трябва да възпитаваме и без това научените на всичко позволеноразрешено, бъдещи възрастни? Очакваща едва ли не адмирации и аплаузи след тази си постъпка, естествено се засегна от коментара ми...но все пак имаше тихо признание- права сте, ама...
Та, ден на размисъл, другарки..
Трябва да ми се признае...като не пиша, не пиша, обаче като се отпушааааа 🤭Страф да го фане човек..
Да ме извините.

# 23
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
13, сигурно си права, но и аз бих дала левчето.
не защот дечковците са го заслужили и не за да ми благодарят коленопреклонно, а заради пустата безгрижност, която витае около тях, а мен ме е напуснала тоооолкова отдавна...

утре ще се опитам най-накрая да стигна до магазина с офис чудесата. ще ти снимам художническите работи. ако не ме домързи да се разхождам в жегата, ще ида и до магазина със среброто.
кой питаше за сребърна лъжичка?

# 24
  • Мнения: 6 470
ДобрЕ, всеки с правотата си 😀 Не съм господелила, да зараждам спорове, просто така..
Иначе аз питах за лъжичка, и аз също ще чакам с интерес да покажеш творческите материали.
В този ред на мисли....картината, едната, от базара..отива при страхотна съфорумка и аз щастлив 🤗

# 25
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Simple Smile Simple Smile Simple Smile никакви спорове. Simple Smile Simple Smile
ще снимам и ще покажа с удоволствие.
а ти ще покажеш ли с какво се бориш сега?

# 26
  • Мнения: 18 473
Търти, нещо не си ме запомнила с правилното нещо. Никакви саморъчни красоти не съм правила. То и време за такова нещо - тц. Също и умения, ма това е отделен въпрос. Виж, желание не ми липсва.

Поизчистих, основното пране го отчетох през седмицата, остава само обикаляне из магазини, а със задаващата се зима хич не ми се харчи. В същото време няма как да не вземем някакви неща, поне малко уют да създадем около нас.

# 27
  • Мнения: 3 689
Записвам се докато още има място в темата. Благодаря за гостоприемството. Живи и здрави всички, и да няма боледуващи.

# 28
  • Мнения: 6 470
Пфф, аз няя оплета конците 😁🤣 Кой, ако не аз? Да извинявате, другарки..

ДобрЕ, в момента съм само на скечове. Три тематични относно Бийтълс. Обичам да си правя такива серийни ..Както африканските. Луда работа.
Па си ги закача...като ми омръзна,сменям 🤣
Щерката и миуту искат фотосесия да им правят и да пускат в нета за продажба. Та, може би...Че и без това се трупат вкъщи.
Излизаме с миуту навън. Грехота е в този хубав, слънчев ден да кесим в нас. А и май един от последните такъв... по прогноза.

# 29
  • sf
  • Мнения: 10 153
Чудех се къде сте, пък то вярно, че е нов месец. Айде да е на късмет! И аз не можах да спя, в 4 се опулих, но в 8:15 се качих на рейса и се затаралянках до северозапада при тате. Посрещнаха ме, сипаха ми биричка, обяд и по някое време ще подремна. 😆

Общи условия

Активация на акаунт