Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата ? - 15

  • 37 757
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 134
Ей, мерси!

# 17
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Благодаря за новата тема!
И аз се опитвам да обяснявам, не да забранявам, но не винаги ми се получава...
Дъщеря ми от вчера е болна, повръща над 10 пъти. Дори ампула деган не помогна, както досега. Сутринта джипито й сложи инжекция и най-после спря да повръща.

# 18
  • Мнения: 9 362
По принцип от време на време е нормално да си изпуснете нервите. След първоначалния шок, че детето изведнъж проявява капризи и изблици, постепенно родителите също се научават, как да противодействат спокойно.
С дъщеря ми се разбрахме, когато купихме заедно първата тениска с гол пъп, че е само за лятото и като е студено не се носи.
При нас застудя още миналата седмица, прозорците стоят отворени в училище по цял ден заради короната, та децата сами решиха да се пооблекат вкъщи.
(При нас училището започна още на 5 септември).

# 19
  • Мнения: 5 134
Дени, каква корона?  Стига бе! Ох, добре, че тук вкичко отмениха.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 039
Децата ви ползват ли нещо за черни точки по лицето, което да е ефективно?

# 21
  • Мнения: 5 134
Дъщеря ми ползва едни лепенки. Стават.

# 22
  • Мнения: 9 362
cardhu,
Мерките в училище за отворените прозорци си стоят. Само с маски не ходят  и им дадоха пак тестове за вкъщи. В обществения транспорт си продължаваме с маските. Няма отмяна.

# 23
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Благодаря за темата. Девойката няма обилен и болезнен цикъл, което е добре, защото аз на нейната възраст се превивах от болка.

# 24
  • Мнения: 1 295
По въпроса с повишаването на тон и на мен ми се случва да сиизпускам нервите, но съм забелязала, че при извинение от моя страна и обяснение нещата доста се подобряват. Тоест, тя вижда, че и аз съм човек, всички имаме чувства и емоции, не съм перфектна и тъй като тя е първото ми дете се учим заедно на всичко. Всичко ми е първо с нея и сме един отбор. Забелязвам, че изживявам всяка нейна емоция, дори и ситуации в училище, приятелки и т.н.

Последна редакция: сб, 24 сеп 2022, 10:29 от AglayaDreams

# 25
  • Мнения: 4 717
Благодаря за новата тема!
И аз се опитвам да обяснявам, не да забранявам, но не винаги ми се получава...
Дъщеря ми от вчера е болна, повръща над 10 пъти. Дори ампула деган не помогна, както досега. Сутринта джипито й сложи инжекция и най-после спря да повръща.

Ваня, напиши как сте у дома. Дано всичко е преминало. Може би е само вирус, да му се невиди.

# 26
  • Мнения: 5 134
От три дни ме боли ухо, а днес девойката я втресе. Пи един фервекс и заспа навлечена, завита, даже с качулка. Събуди се малко по-добре, но  явно не е съвсем във форма.  Пи долипранче и пак заспа. От край време е така - тя се разболява в събота привечер.

Последна редакция: сб, 24 сеп 2022, 19:30 от cardhu

# 27
  • Мнения: 7 752
Децата ви ползват ли нещо за черни точки по лицето, което да е ефективно?

Козметик.
Пробвали сме лепенки, маски- без никакъв резултат.

Благодаря за темата. Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 2 039
Хранителния режим също трябва да се има предвид. Намаляването на захарта драстично полага за проблема. 😀

# 29
  • Варна
  • Мнения: 361
Здравейте, има ли някоя девойка, която ползва течни кристали за чуплива коса?

Общи условия

Активация на акаунт