Фризолак на доставна цена.

  • 1 128
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Някой знае ли от къде може да се поръчва адаптирано мляко Фризолак  на доставни цени.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 13:19 от Beban

# 1
  • Мнения: 3 157
Колко според теб е доставната цена на конкретното АМ и колко е продажната?При колко търговеца си проверила за цени и защо мислиш, че те са виновни за повишението ?

# 2
  • Мнения: 4
Някой знае ли от къде може да се поръчва адаптирано мляко Фризолак  на доставни цени.Напоследък търговците се оливат с
цените.

Цените в магазините на Фризолак са завишени .
В момента цената варира между 16 и 22лв при положение че преди един месец съм до намирал за 14лв за брой

# 3
  • Мнения: 3 157
Провери цените на ВСИЧКИ останали продукти, които се купуват от магазин и току-виж си осъзнал, че всичко се е вдигнало в сравнение с преди няколко месеца.Дори съвсем елементарни неща като хляб ( уж трябваше да падне заради ддс-то),плодове,зеленчуци....
Иначе онлайн аптеки, магазини-бол-можеш да си свериш цената за конретен продукт, предполагам, че не си чак толкова наивен и да очакваш някой да работи с 0,00лв надценка

# 4
  • Мнения: 4
Провери цените на ВСИЧКИ останали продукти, които се купуват от магазин и току-виж си осъзнал, че всичко се е вдигнало в сравнение с преди няколко месеца.Дори съвсем елементарни неща като хляб ( уж трябваше да падне заради ддс-то),плодове,зеленчуци....
Иначе онлайн аптеки, магазини-бол-можеш да си свериш цената за конретен продукт, предполагам, че не си чак толкова наивен и да очакваш някой да работи с 0,00лв надценка

Абе жена вземи се стегни.
Питам някой дали намира адаптирано мляко
на доставни цени.
Какво ми разсъждаваш за  цените в България
всичко се вдига факт е.

# 5
  • Мнения: 3 157
Че е факт,че всичко се вдига-факт е
Че няма търговци,продаващи на доставни цени-също
Ама нищо, аз ще се стегна:)))пък ти си търси цени от преди няколко месеца.Успех!:)

# 6
  • Мнения: 4
Че е факт,че всичко се вдига-факт е
Че няма търговци,продаващи на доставни цени-също
Ама нищо, аз ще се стегна:)))пък ти си търси цени от преди няколко месеца.Успех!:)
Аз цена съм си намерил просто исках да попитам някой знаели склад или магазин.
Но  няма значение убедих се че в нашите форуми първо ще те нахулат и после ще
ти обяснят колко си смотан.

# 7
  • Мнения: 1 033
Онлайн го има и за по 13,50. Но като платиш доставка същата работа, освен да взимаш в големи количества да пресметнеш за поне 3,4месеца напред

Общи условия

Активация на акаунт