Waxx.bg Waxx Waxx.me - ИЗМАМА!! НЕ КУПУВАЙТЕ!!

  • 7 601
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 921
Е именно де. И аз казах, че не е до вакс, епилатор или кола. Аз търпя, как-ми прагът ми на болка е много висок просто. Е, вече нямам и косми кой знае колко, ама като имаше си имаше Simple Smile Останал ми е един интим и малко мишници. Епилатора играе и нямам драма. Под интим разбирай-всичко, до косъм, навсякъде, не търпя аз да има нещо. Номерът е веднъж да махнеш всичко и после поддържащо. При повече косми през ден се минавах с епилатора. Така реално махах само по пет-десет косъма пробили, не цялата гора. Оставиш ли ги да покарат всички, вече теглиш всичко, а не по малко. Сега минавам веднъж седмично.

А стига бе , човек ти ме разби . Как става тоя номер ... Браво за смелостта и издръжливостта . С епилатора е голяма играчка и изисква много време . Не се ли прищипваш ба*и и аз искам да съм като тебе .

# 31
  • Мнения: 6 764
Аз продължавам да нямам драма с кола маската, вече трето бурканче започвам. Доста добре хваща косъма, не го накъсва и аз проблеми кожни след това нямам. Ползвам за интим, тъмно лилавата най-много ми допада. Всичко е комбинация от тип кожа, чуствителност, дебелина на косъма, дълбочина на кутикула, техника. Наскоро ми попадна едно клипче на някаква инфлуенсърка, която рекламира маската. Ами тя милата й личи как никога не е ползвала, намаза погрешно, издърпа много нескопосано и опит трябва малко. Аз почнах сама по време на Ковид, отначало ползвах на лидъл дисковете за топене, но. Waxx ми харесва повече.

# 32
  • Мнения: 3 883
Е, да, определено си трябва и техника. И това бях писала, че първоначално с детето нямахме кой знае какъв успех и ние, но постепенно тя задобря. Точно да се знае посока, начин на намазване, издърпване, абе иска си малко натрупване на опит. И тя по време на ковида започна, сега само ми пише да и поръчвам нови гранули, аз от тогава спрях да се занимавам с нейните косми Simple Smile
֍₰꙳꙳ Alisa ꙳꙳₰֍, ми а де. Пак казвам, номера е да махнеш всичко и после много често да минаваш с епилатор. Така обираш новопоникналите тук-там, защото не растат равномерно. Ако оставиш всичко да поникне, вече си идва нанагорно. И това съм правила де...ама както става ясно, аз не съм критерий. Нищо не ми прищипва, иска се и там техника, да опънеш кожата.
ПП. с епилатор, когато вече си минавал, не е никаква играчка, а е въпрос на точно 3 минути преди баня. За толкова се минавам-интим и подмишници.

Последна редакция: пн, 15 яну 2024, 14:41 от фаастък

Общи условия

Активация на акаунт