Waxx.bg Waxx Waxx.me - ИЗМАМА!! НЕ КУПУВАЙТЕ!!

  • 7 606
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Здравейте, ако не я бях опитвала можеше и да реша, че е възможно на някой да работи. Обачеееее НЕ! Професионалисти пробваха и е началото бяха много позитивно настроени, без да казвам каквото и да било!
Опитаха и всички казаха едно и също: "Пълен боклук, пари на вятъра, по-скъпи /количество за цена/ от истински и качествени марки."
Освен това трият коментарите от недоволните клиенти. Обърнете внимание на страницата им! Пише, че има коментари, а като цъкнеш няма... така става, когато изтриеш коментар.
Не ми пука за тях, преживях ги  изхвърлих продукта и ми е все тая, но много хора се лъжат по некоректната им маркетингова стратегия и това е гадно.
За мен са мошеници и измамници.

# 16
  • Мнения: 11
Здравейте, не съм фен на колата маска, защото ме боли и ползвам предимно самобръсначка.
След като видях рекламата, реших да пробвам, защото нали уж е безболезнена. Взех си жълтата, мисля  че беше за чувствителна кожа. Ми вярно само рекламата им е голяма, но пък не съм чак толкова разочарована. Явно на вас очакванията ви са били големи. За мен е просто една обикновена кола маска с голяма реклама.

Здравейте мами!
Предупреждение към всички мами!
Продуктите на waxx.bg или waxx.me, както искате да ги наричате, са пълна измама. Няма нищо безболезнено в тях! Не скубят, я късат косъма.
Ползвала съм много и различни марки, но техните са пълен леш. Нагревателят е пълен боклук или прави невероятно гореща сместа и сваля кожата или е студена и нищо не прави. Самият продукт не работи. Първо реших, че проблемът е в мен и отидох при професионалист с комплекта, след 40 минути мъки едвам свалихме 20% косми от 1 крак.
Сама за 2 часа не можах да сваля и толкова.
Безкрайно разочарована съм!!!
Свързах се с тях и отговорът им беше подигравателен. Това е загуба на пари и време!
Освен това толкова обърнати и подкожни косми не съм имала никога в живота си, краката ми се възпалиха и станаха целите на пъпки! А си купих целият пакет със спрейчета /които също не работят/, нагревател/made in china от най-евтините боклуци/, един куп буркани/по 300гр. На цената на 1кг+ професионална/, кой от кой по-зле...
Аз съм си виновна, защото повярвах, но не е нужно и Вие да правите моята грешка!
Не купувайте, не подарявайте, не вярвайте на тази измама!

# 17
  • Мнения: 658
Не приемат връщане. Не препоръчвам изобщо….

# 18
  • Мнения: 1 923
И аз не съм доволна . Печката не ми е правила проблем , но колата маска е ужасна. Не обира достатъчно добре космите . Пълен боклук е . Трябва да си играеш цял ден за да си минеш единия крак . Затова ползвам кола маска на ленти и съм много доволна . Обира по - добре и по - голям участък .

# 19
  • Мнения: 13
Не цената е фактор, а ниското качество и лошото им отношение и политика. Колкото дали върши работа или не... все нещо скубе, къса, прави... но не е каквото го представят и резултата за кожата е покъртителен. Няма минаване, вижте кога съм отворила темата още не са ми минали всички гну@^!ии дето ми причини тая гняс. #WaxxSuxx

# 20
  • Мнения: 1 923
Е то ще има такива, които ще се излъжат . Ама наистина кола маската им е голям боклук . Изобщо не я използвам защото не ми върши никаква работа , не използвам и печката. Двустранните лепенки с кола маска ми вършат идеална работа . И лесно се намират . Няма смисъл от скъпи глупости , които не вършат работа ..

# 21
  • Мнения: 94
Аз съм изключително доволна. Премахва ми космите, нямам обърнати косми после, болката е в пъти по-малко от тази на други кола маски, които съм ползвала, като цяло...никакво оплакване нямам

# 22
  • Мнения: 13
Може.
Все някой трябва и да е доволен.
На фона на толкова много недоволни поне някой да е доволен.
Възможно е, но това не променя факта, че агресивния им маркетинг е с подвеждаща информация.
За мен си остават измамници и нищо и никой не може да ми промени мнението.

# 23
  • Мнения: 12
Реших да я поръчам, въпреки масовите негативни отзиви.
Доволна съм като цяло. Не къса космите, може да видите снимката, която съм прикачила. Усеща се някаква болка, определено не е безболезнена. Нямам обърнати косми. Отне ми час за цели крака и мишници. Да, на места остават косъмчета, при повторно нанасяне се доизчистват.
Според мен си има цака, но нещата се случват с практика явно. 😁

# 24
  • Мнения: 86
Ползвах я преди да си купя фотоепилатор. Нямала съм никакви проблеми с уреда. След като гранулите се разтопят сместа се оставя да се поохлади и не ме е парило, нито съм се горила. Ефектът ми харесваше, не съм имала враснали косъмчета.Но съм съгласна, че не е безболезна, мен много ме болеше.

# 25
  • Мнения: 3 883
Болката зависи от прага на поносимост при всеки. Дъщеря ми не я боли, категорично. Мен също никога не ме е боляло, дори в годините, в които действах с епилатор (навсякъде, подчертавам, махам всичко до дупка аз). Ма аз не казах гък и при две нормални тежки над 15 часови раждания, та аз не съм критерий Simple Smile)))
Определено си има и момент на свикване и хващане начина на употреба, до опит е. Започва да става и по-лесно и по-бързо, когато се свикне с времето.

# 26
  • Мнения: 13
Фаастък нещо не схващам!
Уж нямаш косми почти, а сега имаш и вече се обърках... ето какво каза в началото:

"Ок, да внеса уточнения. Аз почти нямам окосмяване. Дъщеря ми има тъмно и гъсто, доста здраво окосмяване. Моят косъм пада с поглед, то на мен са ми останали 3 косъма на кръст. Нейните са упорити. Разбира се, че заедно тествахме първия път, та на себе си търсех по-окосмени места. Аз самата я намазах първия път. Сега си се маже тя разбира се, не е до упоритост-маже, дърпа и приключва. Разбирам, че е махала, като видя в кофата дръпнаните вакси (тя така им казва). Няма обърнати косми и не ползва други продукти. А, бях взимала няколко кутийки скраб за тяло, ама тя си ги употреби и тях.
Та, супер странно ми е.... и т.н. и т.н."

Та така де имаш ли или не, че вече се обърках 🤣😅🤣😂
За дъщеря ти супер да е жива и здрава да ги ползва щом ВСЕ ОЩЕ няма проблем с тях!

Една година! Толкова отне да се възстанови кожата ми от тези боклуци и още има на места дребни следи, но се ядва. Една година мъки, мазила, лекари... благодаря waxx.bg за мъките и "невероятния" продукт, а на всички техни фенове, здраве и късмет! Дано не минете през моя АД!
Не е до опит, нито упоритост... просто не ги бива!
Реклама 6 продукт -10 обслужване 0
Бъдете здрави хора и не вярвайте на всеки и всичко!

# 27
  • Мнения: 3 883
Кое не е ясно?
Аз от години нямам косми.
Дъщеря ми има.
В годините, в които имах косми Никога не ме е боляло премахването. С епилатор, с коламаска, с ленти -  с нищо не ме е боляло, че да се превземам. И съм си махала според нуждите и възможностите точно с епилатор. Уточнявам-махах всичко-от-до навсякъде. Вкл. и интим.
Когато дъщеря ми предприе махане на косми, с ленти, с обикновена кола я болеше. По това време, по което започна да маха аз също все още махах тук-там.
Когато купих нагревателя на вакс, е точно както го и описах-взех го заради детето, не за мен. Но естествено, пробвах и на себе си, там, където имам все още нещо за махане. Пуснахме заедно нагревателя, тествахме заедно гранулите и махането.
Та кое точно не е ясно?
Когато купих за детето аз самата го тествах на себе си. В случая на ръка и интим. По краката към този момент вече нямах, но на други места от тялото съм го изпробвала. Детето е изпробвало не, ми вече трета година си го ползва без никакъв проблем.
Да дам ли точната дата на закупуване на уреда, че да съпоставиш от кога точно нямам косми Simple Smile))))))
В началото на ковид затварянията беше, значи 2020 година е купен и от тогава регулярно зареждам и поръчвам гранули. От тогава се използва без абсолютно никакъв проблем.

ПП. Явно има нужда от сериозно разясняване на човешката биология. В една определена възраст с тялото на жените се случват промени. В пубертета е една такава възраст. В периода на менопауза също. Тогава окосмяването се случва да изчезне-защо и как-справка учебниците по биология. Та не винаги съм нямала косми. Просто намаляваха, намаляваха, и изчезнаха. Преди 3-4-5 години имах. И на 20 години имах. Сега на 50 нямам на краката, под мишниците почти нямам, интим буквално 10 косъма. На ръцете остана мъх. На 20 години, и на 30, че и на 40 не беше баш така положението. Не беше така и когато купувах уреда и го тествах с детето-за да го тествам все пак съм имала върху какво, нали така? Та тогава, когато имах-не ме е боляло премахването им. Щото тук се намеси и темата за болката. Мен не ме е боляло с нищо, вкл. съм махала и с ония старите епилатори с пружина Simple Smile в годините с обилно окосмяване. Към днешна дата, на десетте ми косъма какво да им се вживявам, ползвам си епилатора така или иначе.

Последна редакция: пн, 15 яну 2024, 12:29 от фаастък

# 28
  • Мнения: 1 923
Човече как го махаш тоя интим . Не те ли боли ? На краката търпя , но там ще умра ... До нито едно от изброените не е . До чувствителност е . От коляното на долу не чувствам, но на горе такива рани стават , че е ужас ..

# 29
  • Мнения: 3 883
Е именно де. И аз казах, че не е до вакс, епилатор или кола. Аз търпя, как-ми прагът ми на болка е много висок просто. Е, вече нямам и косми кой знае колко, ама като имаше си имаше Simple Smile Останал ми е един интим и малко мишници. Епилатора играе и нямам драма. Под интим разбирай-всичко, до косъм, навсякъде, не търпя аз да има нещо. Номерът е веднъж да махнеш всичко и после поддържащо. При повече косми през ден се минавах с епилатора. Така реално махах само по пет-десет косъма пробили, не цялата гора. Оставиш ли ги да покарат всички, вече теглиш всичко, а не по малко. Сега минавам веднъж седмично.

Общи условия

Активация на акаунт