Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 604
  • 3 079
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 749
За начинаещите -задължително се варят цели картофите.

И необелени! Това е ноу- хау от вчера. Ще го пробвам днес.

Това за пасираните... хммммммм, не бих пробвала, да си призная. То какво ще стане?- нищо.
Дъждовете и мъглите също ги обичам аз. Ама так- през прозореца по възможност. Grinning

Мисте, не мога да съм от полза в случая, съжалявам.

# 31
  • Мнения: 7 243
На есента й обичам единствено багрите - жълто, оранжево, червено, кафяво.
Обичам да снимам есенни пейзажи, не че ми се получава, де. Показвала съм ви, но да досадя пак
Скрит текст:




Недолюбвам вятъра, дъждовете, мъглите. Някак депресивно ми е.
Най-обичам пролетта - свежо е, зелено, всичко цъфти, все още не е жега.

Големи подстрекателки сте с тези кюфтета Simple Smile

Еха, Попи, много успехи от сърце Heart

# 32
  • Мнения: 14 790
Какво по-добро начало на месеца,от една сладка,пухкава Бориса! 😍🥰❤ Айде,Стелче! Стискам всички палци всичко да мине бързо и леко.
Попи,късмет и успехи! За добро е,радвам ви се. 🍀

# 33
  • Мнения: 7 749
Успех, Попи!
Всичко ще е наред!
А че е за добро- не се и съмнявам! Hug

Това с РД- то... ще компенсирате някак.
Увеселителен парк, зоопарк, нови забавления някакви. Сигурна съм, че ще измислите нещо и тя ще е супер доволна.

Скрит текст:
Спомням си, ние след първата релокация точно... Пристигам аз с децата, щерката с РД след по- малко от седмица.
Баща й си взе отпуска за деня и обиколихме някои от топ- атракциите (някои от тях световни такива), хапвания в интересни заведения, по- специфични като насоченост, или любим вид кухня; много обаждания по социалните мрежи от приятели в Бг, украса вкъщи, време заедно; въобще не усети някаква липса на нещо/ някой.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 11:00 от TuЛи

# 34
  • Мнения: 6 299
Успех,Попи!Дано е на късмет и не съжаляваш!
Картофите са любимият ми зеленчук,експериментирам и правя какво ли не с тях.Та значи,с приятелка ще правим картофена пица,от една детска кулинарна книжка на Мики маус 😂.Там блата е картофен,като вече сварените картофи се пасират 😳.Става еднородна консистенция,с гъстота и лепливост на лепило 🙄.Не правете грешката да пасирате сварени картофи,ако им предстои и още топлинна обработка.

# 35
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Да е здрав и топъл септември!
Честити да са днешните именици, празнуват Симеоновците и производните им.
Успех, Попи!

# 36
  • Мнения: 4 892
Естело,земи да родиш днес,че бактисах вече тея картофи 🤣
Аз през това време,ще намеря Бобча и след затвратника,ще я напия!
Попи,късмет!

Честит нов месец!
Обичам есента!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Попи, голяма промяна...тъкмо си мислех дали ти мина дерта със записването на голямата Simple Smile а то ... Успех!

Карамелче, няма ли да се явиш? Heart

# 38
  • Мнения: 5 707
Карамела и Фил да се явят! Стига са си почивали от нас!
Попи, успех (καλή αρχή, както казват тук) 🍀!

# 39
  • София
  • Мнения: 10 330
Попи, страхотно! Успех на новото място.

# 40
  • Мнения: 2 259
Попи, успех!

Естела, и аз с пожелания да е леко и бързо. Днес -утре Simple Smile

Няма да пожелавам нищо за месеца, само ако може да сме здрави. Това стига.

# 41
  • Мнения: 6 470
Ден.
Хубаво е да не те боли глава.
Кро, не знаех за аналгина...Ще ходя за беналгин тогава. По ми действа.
Честит ни нов месец, настанявам се удоВно../лаф на килеша като малък/, в новата тема.
Харесвам всички сезони без лятото. От малка не понасям жега, но с годините нещата излизат извън контрол. Като емигрирам ще е някъде на студено, със сигурност. Ако щете ми вярвайте искам да ми е студено, да изпитам студено. Забравила съм, чувствам се прегряла и като макарон. Омръзна ми тази жега и да се влача едва, едва...жегата ме изцежда. Днес е една идея по- хладното, ами като нова съм.
Попи, успех и от мен!
Естелова, хубав месец е избрала Бориса. Когато и да реши,това ще е най- чаканото бебе евър от лели и другарки.
Днес ми е ок, прохладно, та ще изляза да свърша някоя задача. Като е жега, даже не ми се излиза...
Чакам щерката да доложи за ечемика. И там ще е една драма.

# 42
  • Мнения: 12 013
Попи, смело решение! Обичам смелите хора. Успех ви пожелавам от сърце ❤️

Калимера е работата. показвала съм гледката и друг път.
Скрит текст:

# 43
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
"... унилая пора,
очей очарование..."

обичам златното на есента. и с мъглата се спогаждам (малко като маскировка е Wink навсякъде съм инкогнито), даже ситния дъжд харесвам - всички са се изпокрили и света е мой. Simple Smile

попи, запетайките са мноооого важни. за такива недоскив като мен е добре да са едни такива... по-тлъстички.  Simple Smile иначе някой ще прочете "сега съм в положение" и ще си помисли нещо Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 44
  • Мнения: 6 299
Тъкмо идвах да се скарам на Сирос,че не е документирала тук гръцко.Обаче явно ми е прочела мислите,и ме изпревари 😁
13,на аналгин и беналгин активната съставка е една и съща.Та сигурно и той ще влияе на кръвното.Защо не пробваш с ибупрофеносъдържащо?
Ако скоро не съм го казвала-писнамидаготвяяяя 😭

Общи условия

Активация на акаунт