Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 602
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 551
Честит месец септември! 🍂 Обичам този месец още от дете, въпреки началото на учебната година.  А сега го обичам  още повече, защото през него се роди Пантичката. ❤️

Стели, много хубав месец си е избрала Бориса да се роди! Браво на нея! Да е бързо и безпроблемно раждане когато и да се случи! 🍀

# 16
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
честит нов месец.
честита нова тема и честити стари муцуни в нея.



стеле, майка ми е родена на 9.9.44 Wink кажи на Бориса да избягва датата. Simple Smile две такива ще са ти много. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 299
Честит да ни е септември,с прохладни нощи,и топли дни.Неусетно изминава и това лято,дръжте се,след още десетина месеца сезон '23 ще дойде пак 😁.А междувременно ме очакват седмокласник,връщане на работа и започване на градина 🤐.Какви ли още "хубавини" ни е приготвил живота...

# 18
  • София
  • Мнения: 2 034
Кло, Благодарим за хубавата темичка! Yellow Heart
И аз много си го харесва месеца септември. Макар, че днес в София с каква мъгла започна...
Ние уикенда планираме да попътуваме към североизтока, та се надявам там времето поне да е малко по-светло и топло.
И аз стискам палци Бориса да си проправи лесно и бързо пътя! Revolving Hearts

# 19
  • Мнения: 5 707
Благодаря,Кло!
Тук съм ,ама съм толкова изнервена,че по-добре да пропусна излиянията сега! Ще се оплача друг път!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 571
Сисе, кажи си го, душко. Пламчо казваше " Хубав човек, лоши неща не държи в себе си " .

Амин за всички пожелания към Бориса, крайно време е.

# 21
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Стели,Айде! Simple Smile Леко и бързо раждане и да гушкаш здраво бебе (аутокоректорът ме поправя на разяждане..ама аз съм се разяла от сутринта..)

Днес детето тръгва на детска-училище и ми е много притеснено плюс сълзи вода и то не малко в коридора,точно от таблото надолу..
Супер.ММ се изнерви заради това и ми лази по нервите.Поне си го избива като звъни по застеахователите.
Чудно.

# 22
  • Мнения: 7 749
Хайде, Стеле!
Да мине леко и чакаме включване когато прецениш! Hug

Обожавам септември! Почти колкото октомври, последния малко повече. Просто есента е любимият ми сезон! А и толкова любими хора около мен са родени тогава!!! Heart

Познайте какво ще се опитам да сготвя днес? Grinning

И разбира се- благодаря за новата тема!!! Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 10 330
И аз обичам септември и октомври. После и снега обичам. Въобще, всички сезони обичам.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 551
Приятно е да разбера, че и други хора обичат есента. Обикновено ме гледат неразбиращо когато кажа, че ми е любим сезон. Масово хората я свързват с дъжд и мъгла, но всъщност има много красота в нея и много циганско лято, което обожавам.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
И аз така...пролет и есен са ми любими Simple Smile А най обичам в късна есен да седна на припек да пия кафе и да се ровя вървейки в нападалите златни листа.

# 26
  • Мнения: 6 299
На мен ми е депресарака, въпреки цялата красота на обагрените листа и рожденият ми ден.Моят сезон е пролетта 🤩
С тия кИфтета,освен и аз да направя тези дни 😂.За начинаещите -задължително се варят цели картофите.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 551
Аз винаги ги варя цели, освен ако са някакви гигантски. Но съм срещала рецепти за картофени кюфтета, в които картофите трябва да са пасирани на пюре или да са настъргани. Аз ги правя с намачкани картофи, вкъщи обичаме да останат парченца.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Момичета, някой да има опит с участване в търг към общината?

# 29
  • Мнения: 18 473
Само като се сетя, че рд на дребната наближава и започвам да се препотявам. Родена е в края на месеца, точно когато приятелчетата ѝ вече са походили на ДГ 2-3 седмици и са се изпоразболели. Миналата година от 7-8 гостенчета, дойде 1. Тази година, пък няма да познаваме никой и отсега се чудя как ще изляза от ситуацията. От миналата година повтаря как иска рд с повече от едно приятелче.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 12:31 от wild poppy

Общи условия

Активация на акаунт