Адаптирано мляко и пробиотици

  • 1 174
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте мамита.
Бебчо е на 2 месеца вече и е изцяло на адаптирано мляко. Още в родилния дом вместо 30мл, той ядеше 50/60мл. Давах Аптамил комфорт, но не го засищаше. Минахме на Аптамил пронутра, но от него много връща( не повръща фонтани, но връща доста мляко) и има запек. Сега се колебая на кое мляко да мина и ми се иска да не сменям повече млека. Колебая се между ХИП и НАН, кое бихте препоръчали?
Също така давам пробиотик Био Гая но мисля, че и той запича. Ще съм благодарна ако ми препоръчате и пробиотик.
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 491
Здравей.
Аз не давам пробиотик. Бебка е на 3++ и пие от родилния дом Hipp Organic Combiotic, понеже не кърмих. Той е с пробиотик и пребиотик, та не давам нищо друго излишно. До сега нито веднъж е нямала проблеми с изхождането. Ходи по голяма нужда между 1 и 4 пъти дневно. Няма ден, в който тя да не напълни памперса. Нямала е колики. Никога не я е боляло коремчето. Яко си пръцка. Щом няма проблеми с изхождането не сме сменяли млякото. Явно това е нейното мляко. Доволни сме от него. Сигурно друга майка няма да е доволна. Трябва да си прецените според мен сама и според детенцето Ви. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 10 606
След темата за тампона с кръв, дето излезе от кутия на Хип, не бих препоръчала тази марка ам.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1460848

# 3
  • Мнения: 491
След темата за тампона с кръв, дето излезе от кутия на Хип, не бих препоръчала тази марка ам.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1460848
Някой е направил много лошо реклама😀
А дали е вярно, само жената си знае. И откъде е купено въпросното мляко? Тази марка не е някоя случайна. Но пък защо и е на жената да лъже? Странна ми е тази история. Все пак това е храна за бебета и марката както казах не е някоя случайна, така че не бих се съгласила с жената, публикувала статията. Ако е истина защо никакви мерки не са предприети? Това нали щеше да се разчуе я по медиите, я някъде другаде. Най-малкото с изявление от компанията.

# 4
  • Мнения: 101
Синът ми навремето имаше проблеми с млеката. Минахме през Беба, Аптамил и Хипп пробиотик. Хипп беше добре, но тогава изгоря фабриката и беше трудно да се намери по магазините. Накрая се спряхме на Babylove pre.

Общи условия

Активация на акаунт