Искам да махна коремче без спорт - варианти?

  • 3 688
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 692


Проблемът е че не мога да спортувам, нито мога да ходя, нито да се навеждам, нито да клякам. Имам радикулопатия. Сковават ми се мускулите при ходене, не мога да си изпъвам нормално левия крак. Цяла година чакам да се оправя, ама не се оправям. Искам да избегна да се осакатя още повече и да стигам до операция, за това трябва да сваля корема, който ми тежи на гръбначния стълб. Коремът ми е все едно съм в четвърти месец бременна.
Преди да пострадам минавах по 5 км на ден пеша. Засилих се да спортувам, по време на пандемията и гръбнака крахна от много друсане с колелото и качвай-сваляй по стълбите.

Вариант без спорт и без глад търся. Калориите съм ги намалила вече, въглехидрати съм ограничила и пак не свалям. Disappointed

Така става като се напряга човек.
Аз дори силовите упражнения правя бавно и лежерно.
Търси друг лекар, който да ти помогне.
Това някакъв прищипан нерв е явно.
Искаш невъзможното.
Тогава 1 или 2 пъти в седмицата карай само на вода. Фастове. Много вода.
Търси си начин да оправиш нерва.
Търси упражнения за твоето състояние.
Трябва да решиш какво искаш.
Да се оправиш и да спортуваш нормално?
Или не ти се спортува всъщност и искаш с вълшебна пръчица да си слаба?

# 16
  • Мнения: 40 924
Тези електростимулатори са помощно средство, доколкото изобщо имат ефект. Може да ти стегнат мускулите на корема евентуално, но няма да стопят тлъстините. За сметка на това ако мускулите ти се схващат при натоварване електростимулаторите ще имат същия ефект.

# 17
  • Мнения: 9 703
Подобни стимулатори се използват от спортисти за възстановяване след интензивни тренировки например. Не мисля, че биха били от полза в случая. Особено някакви пеперудки, рекламирани по телевизиите.

Общи условия

Активация на акаунт