Градинарство - моето хоби 31

  • 40 561
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 79
Да ви покажа какви редки мушката разсади си купих, ето такива ги чакам да цъфнат:


Име: UG-Aigul


Име: TA-Emmanuelle


Име: Dragonfly's Ebba


 Име: YuV-Kupidon


Име: U-Gruschenka

# 736
  • Мнения: 535
Прекрасни са. Успех с отглеждането и да и ги покажеш цъфнали!

Да ви покажа какви редки мушката разсади си купих, ето такива ги чакам да цъфнат:


Име: UG-Aigul


Име: TA-Emmanuelle


Име: Dragonfly's Ebba


 Име: YuV-Kupidon


Име: U-Gruschenka

# 737
  • Мнения: 910
Да ви покажа какви редки мушката разсади си купих, ето такива ги чакам да цъфнат:

Може ли да попитам откъде ги купихте?

# 738
  • Мнения: 79
ВаНиЛа, ще ги покажа с най-голямо удоволствие, имам и още редки такива Simple Smile


Бубче, купих разсадите от Ebay.de, от два немски магазина. Има много обяви за цветя там.


# 739
  • Мнения: 3 772
Подготвих днес едната градинка. Обърнах, измъкнах 2 торби плевели, ДЕТЕЛИНА….готова съм за слагане на канта и мулчиране . Мисля са пробвам без геотекстил.
Ъглова в градинката, но понеже с pano снимах , не си личи.


Тази подготвих вчера

# 740
  • Мнения: 5 379
Момичета, за да има полза от мулча, тоест наистина да спира тревата, трябва да е поне около една педя дебел. Колкото повече, по-добре. И през няколко години да се допълва. Където го сложихме така наистина няма плевели, ако някое семенце падне отгоре то се плеви лесно, защото не се вкоренява в земята. Не сме слагали фолио, само махнахме горния слой пръст и корени, и насипахме мулча.

# 741
  • Мнения: 535
Супер градинки. Това люляк ли е на втората снимка?

Подготвих днес едната градинка. Обърнах, измъкнах 2 торби плевели, ДЕТЕЛИНА….готова съм за слагане на канта и мулчиране . Мисля са пробвам без геотекстил.
Ъглова в градинката, но понеже с pano снимах , не си личи.


Тази подготвих вчера

# 742
  • Мнения: 3 772
Не.
Със зелените листа е Вейгела, а другото като се разлисти ще е Физокарпус

# 743
  • Мнения: 5 379
Заповядайте в новата тема

https://www.bg-mamma.com/?topic=1540294.new#new

Общи условия

Активация на акаунт