Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през август

  • 68 942
  • 1 821
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 887
За мен не е хитруване след като ти е предложила да вземете твърд сапун, все пак не го е мушнала тайно сред покупките с надеждата да не го видиш. Но аз и цялата ситуация я възприемам по съвсем различен начин, та няма да давам идеЙ повече Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 9 551
Ако не мисли да го реже, и то без да ми каже предварително, не е хитруване. Но ако го е поискала с цел да го нареже, си е в графа хитруване. Най-малкото трябва да каже, че е за това, за да купя и друг за миене все пак. Но на този етап сапунът е цял. В рамките на деня вероятно ще му дойде ред за ползване. Тогава ще разбера дали е имала скрити намерения.
Не е велико провинение, ако е така. Но трябва да й се изясни , че тези неща се уточняват.

# 47
  • Мнения: 14 790
Започва и Синеочка да хитрува. Онзи ден ми вика "Понеже ти си голяма,а и си уморена.. не искам да те тормозя постоянно да играем заедно. На ДГ не ми се ходи,но ми е скучно. За това може ли да се обадиш на майката на Х. Да поиграя с нея. " Понеже като се оплаче,че й е скучно,веднага й казвам,че може да отиде на ДГ,там ще се забавлява. 😁 А като играеше с други две деца преди няколко дни,нещо объркаха реда и тя хвърли зарчета два пъти. Момиченцето се разсърди,взе да се тръшка,а мойто казва: Играта я измислих аз,правилата са мои,така че мога да ги нарушавам колкото искам! 🤪😂 Обясних й,че не е честно и не се прави така,но ми стана много смешно,а и честно да си призная,се зарадвах малко. Разказвала съм ви,че е много свита и притеснителна,та такива работи ме успокояват донякъде,въпреки че не са редни.
Панде,ние какви ли щуротии не правим покрай тубата,та сапунчето си е ок. Просто нека да споделя и да правите заедно. 🤗 Аз й кандисвам на дребната,а после установявам,че и за мен е забавно и интересно. 😁
Съншайн,дано все по-добре да става ТМ. Ще мине,най-страшното вече е зад гърба ви. 🤗
Донси,ако смяташ,че с 300 лв по-малко ще се справяш,приеми. Иначе не си е работа.
Аз имах клиентка днес. Готиното е,че се връща втори път,което значи,че е доволна.

Последна редакция: пн, 01 авг 2022, 21:07 от Anyyyone

# 48
  • София
  • Мнения: 13 699
Аз ядох сапун, така че рязането е малък кахър 🤣.

# 49
  • Мнения: X
Ени, от това, което съм виждала, ти си много кадърна в тая работа и аз бих си правила маникюра при теб с кеф. Обаче, ти ще ревеш от мен, защото по-меки, чупещи се и цепещи се нокти от моите няма на тази планета. Нито мазане, нито добавки помагат.
А Синеочка много кефи за правилата. Абсолютно права е.

# 50
  • Мнения: 3 774
Браво на Синеочка! Децата отрано трябва да се научат да се отстояват, че после в живота е много необходимо умение.

ЧРД на Бърдев! Да й е жив и здрав и много пакети да й носи!

Честит август на всички! 15 дена до моята ваканция..

# 51
  • Мнения: 5 707
Ахххх,ако знаете какъв норвежец преди малко влезе в магазина! Падна ми ченето направо!

# 52
  • София
  • Мнения: 13 699
А снимки Сисун?

# 53
  • Мнения: 5 707
Ще взема запис от камерите 😁!

# 54
  • Мнения: 15 356
Ахххх,ако знаете какъв норвежец преди малко влезе в магазина! Падна ми ченето направо!
Стига бе  Laughing .Сещам се като бачках в Слънчака и цяло лято хубав мъж не видях и един ден двама ама направо гръм,баси пичовете.И  с колежката гледаме без да мигаме и ония се хванаха за ръцете  Laughing .Италианци гейове ...

# 55
  • Мнения: 14 790
Уишче,вече има такива хубави продукти за всякакви нокти,че все ще нацелим нещо да ти седи поне 2-3 седмици. 🤗 Ти само ела! 😁 И вишновката не съм пробвала още,че нямам компания. 😋 Пробвала ли си в лимон да ги топкаш? През деня,когато се сетиш,оставяш си половин лимон някъде на мивката и като минеш,мушкаш за малко.
Сисун,черпи ни и нас. 🤣 Сиросчето не искА да ни покаже медаря/пчеларя. Поне ти се смили.
Ауу Бобчи,много ме е яд така! 😂
Синеочката й е време да се отрака малко,че иначе ще е като майка си залЮхава,а аз хич не ща! 😓

# 56
  • Мнения: 5 707
Аааа,не,моят си имаше жена! Забравих за нея в момента,в който той влезе 😂! Тя ,пък не беше нищо особено. Избяга бързо,теглейки го за ръка. Сигурно видя как го гледах 🤣😅

# 57
  • София
  • Мнения: 13 699
Ено, аз точно това правя. Пия всяка сутрин чай с един лимон и оставям корите и мацам ноктите като мина покрай мивката.

# 58
  • Мнения: 6 299
Кво за лимона,че и моите ноктИ са потрес?
И аз като Пандето правих мултитаскинг.Обаче вместо да мия прозорци,спах 🤭😂.Даже още се готви,пък аз пия бира на двора 🤫
А моята вишновка дори не съм я погледнала, повече от месец.Свекървата поне е в отпуска,и тия дни ще ѝ връча Шефа,а аз да я прецедя и напълня в шишета.

# 59
  • Мнения: 14 790
Ми 1 лимон режеш на две и слагаш едната половинка до мивката. Като миеш,шеташ нещо,мушкаш за малко пръстите в лимона. И така колкото пъти се сетиш. Има и разни заздравители,но не съм убедена колко работа вършат.
Ренко,добре си поспала. Аз цяла нощ гоних едни мушички,дето ме хапят и сърби повече от комар! 😤😓

Общи условия

Активация на акаунт