Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през август

  • 68 943
  • 1 821
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 129
И от мен ЧРД на ТМ, Бърди, в очите да те гледа, от половин дума да разбира и да изпълнява всякакви желания.

Мид, прегръдка от мен!

Съни, радвам се. А температурата свалиха ли я в болницата?

Донси, решението зависи от теб. Все пак работиш на две места. Ще имаш ли така повече време за салона...да избиеш загубата.

# 31
  • Мнения: 18 473
Донси, ако губиш в момента клиентки в салона, звучи супер. Ако и сега поемаш всички желаещи, 300 лв. са бая пари за прежалване.

# 32
  • sf
  • Мнения: 10 153
О, ще имам много повече време за салона. И за детето, и за кучето, и за мен 😆 Нямам срок за отговор, ще помисля още, но на сегашното място става доста изнервящо, та малко ми трябва.

# 33
  • Мнения: 6 299
Мен осигуровките на 4 часа биха ме спряли,освен ако не се осигурявам и другаде.

# 34
  • Мнения: 15 356
Мен осигуровките на 4 часа биха ме спряли,освен ако не се осигурявам и другаде.
И мен.
Мисте,жив и здрав да е Мистев и много да те глези и слуша.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Мен осигуровките на 4 часа биха ме спряли,освен ако не се осигурявам и другаде.
И мен.
Мисте,жив и здрав да е Мистев и много да те глези и слуша.
Бърдов, той е рожденика Smiley

# 36
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
🧡 Clo 🧡, отдеве, като си писахме, каза, че май още има температура, но още няма 24 часа откакто е на терапия, не очаквам чудеса. Лекаря, който го прие, каза, че е кара много тежко инфекциозно заболяване. Sad

# 37
  • Мнения: 7 243
Бърдов, Мистев - няма значение, всички да са живи и здрави!
Благодаря за пожеланията, момичета, да ви се връщат! Heart

Да похваля рожденика - вчера реши да прави баница, която да добави към почерпката в офиса. И му се получи чудна, много е горд със себе си. Горкият, още не е осъзнал какъв автогол си вкара. Досега баницата беше мое задължение, но вече няма оправдание, че не знае как и не може.
Приготвила съм му подарък - довечера да ми прибере и плати последните поръчки от куриер Joy Обикновено не му давам такива правомощия, няма нужда да знае какво и за колко пари съм купила, но днес все пак денят е специален Simple Smile

Съншайн, бързо да се повлияе от лечението твоето момче и скоро да се почувства облекчение!

# 38
  • София
  • Мнения: 13 699
Ние се отказахме от рибата и ще правя гьоза. Плънката ми е готова, но тестото е замразени на камък а МН се върти като котарак около тигана.

# 39
  • Мнения: 15 356
Малейй,ич ме няма.
Бърде,прощавай ,начи със здраве да си го ползваш,Мистиков и той намаза днес.
Ре,аз ако съм там до тигана и аз ще се облизвам като котка на сметана 😀

# 40
  • София
  • Мнения: 9 551
Ох, бе, Бърди!  Правомощия за специалния ден! 🤣

Аз готвих и мих прозорците в кухнята. Едновременно. Начиии, като шесторъкия Шива се изживявах в онзи момент! 😆

Донси, а от салона внасяш ли си осигуровки? Ако да, то тогава бих приела предложението.

Пуснах си малко ютуб на телевизора да позяпам за отмора. Заредиха ми се разни клипчета, които госпоИца Пантева гледа . Между тях и такива, на които някакви ръце режат някакви сапуни. Първо се възмутих от разхищението на материал. После се запитах какъв им е смисъла на тез занимания? За релаксиращи ли минават?

# 41
  • Мнения: 15 356
Май релаксиращи,аз се чудя на смисъла на клипчета на хора,които се тъпчат с храна.
От вчера слушам една песен нон стоп,и то на Дара.Mr Rover се казва,начи не я спирам .

# 42
  • София
  • Мнения: 9 551
Лелеее, сега стоплих защо Пантата в магазина искаше твърд сапун, а не течен. 🤣 Ще банкрутирам заради тубата. Но не е познала! От ту катък само течен сапун ще купувам. А ако нареже твърдия, ще я пратя за 5 литра течен сапун с пари от нейната касичка. 😁

# 43
  • Мнения: 10 887
Бърди, честит да е Бърдов, добра изненада си му подготвила на специалния ден Simple Smile

Панди, не се халосвай, вземи на детето един твърд сапун да си реже на воля. Знаеш ли колко неща ще научи покрай това. Вземи си един и на теб и режете заедно.
Тубата е огромен ресурс, огромен. Аз винаги приветствам да изпробваме всякакви възможни неща от там Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 9 551
Ули, ако ми каже за какво й е, ще й взема. Нека опита. Но така да ми хитрува и да го иска без да казва за какво, тц!

Общи условия

Активация на акаунт