Хайде на театър - 9

  • 86 756
  • 999
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Тази вечер гледахме "Една задръстена звезда" в Сатирата. Понеже ни е любим театър, бързам да споделя впечатления Simple Smile. Много добър каст на актьорите, много свежи диалози! Алекс С. и Петър Калчев са ми фаворити в това представление.
И нещо, което ми прави неприятно впечатление от доста време - обслужването на касата. Жената, която уж ви консултира в избора, рови в телефона си всеки път, когато сме там. Или пък в редките случаи, когато не го прави, букввално рецитира някякви наизустени изречения и то толкова бързо, че не можем да попитаме нищо. Имат и Една друга, явно нова, която ни тика брошури в ръцете, когато питаме... Ами, аз мога и сама да си ги взема и прочета. Касиерките им също са едни превъзбудени. Или отговарят нервно, или прекалено възторжено колко ще останем доволни. Ако не беше намалението хепи ауър, щях да купувам билети само онлайн.

Последна редакция: вт, 11 окт 2022, 08:34 от Анонимен

# 76
  • Мнения: 6 983
Какво е намалението хепиауър ? За всички театри ли го има ?

# 77
  • Мнения: 1 872
50 % от цената на билета, но само за постановки на самия театър, без гостуващи .(само на каса)
Аз знам за два театъра, които го правят към момента :
- Театър на българската армия- всяка неделя между 14 и 16 ч.
- Сатиричен театър-всеки ден между 12.30 и 14 ч.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 208
Аз купих билети в Армията с 50% намаление в неделя.  Важи между 14.00 и 16.00 ч.
Каним се да гледаме "Хотел между тоя и оня свят" и "Сирано дьо Бержерак".
През септември гледах "Бурята" /Народен театър/ и ми хареса. Тук имаше противоречиви мнения за спектакъла, моето е изцяло положително. Интересен, различен прочит. За мен режисьорът е визуален артист и това излизане от рамките на традиционно театралното е любопитно и вълнуващо.

# 79
  • Мнения: 6 983
благодаря

# 80
  • София
  • Мнения: 5 205
Харизматична, а новият спектакъл Една задръстена звезда освен добри актьори и диалози има ли добър сценарий, добра режисура и добър послевкус? Голям риск е за мен да ходя на театър заради последното.
Жените на касата са точно такива, както ги описваш. Голяма гордост е за директора тази нова длъжност консултант пред касата. Но не разчитам на нея. И така тикаше листовки на едно семейство, да не сте били вие Simple Smile

# 81
  • Мнения: X
Харизматична, а новият спектакъл Една задръстена звезда освен добри актьори и диалози има ли добър сценарий, добра режисура и добър послевкус? Голям риск е за мен да ходя на театър заради последното.
Жените на касата са точно такива, както ги описваш. Голяма гордост е за директора тази нова длъжност консултант пред касата. Но не разчитам на нея. И така тикаше листовки на едно семейство, да не сте били вие Simple Smile

О, да! Има Simple Smile. И добра режисура на Калин Сърменов, и смислен сценарий с послание, което много елегантно се прокрадва в целия хумор.
Явно не само на мен ми създават дискомфорт служителките им в касата.
Аз се информирам от сайта им и от профилите им във ФБ и Инста - там има всичко, което ме интересува.

# 82
  • Мнения: 1 266
За "Сълза и смях" има ли такъв час или ден с намаление  за купуване на билети?

# 83
  • Мнения: 1 864
Здравейте, някой да е гледал Лабиринт в театър Възраждане?
И за да не е само въпрос - горещо препоръчвам Квартет за двама, пак там:) много свежа комедия!

# 84
  • София
  • Мнения: 5 205
Аз получих на ЛС много заинтригуващ отзив за Лабиринт и искам да го гледам Simple Smile
За театър Възраждане препоръчвам за десети път 12 гневни и Човек от Земята като сериозни и поносимо тежки,
Къщата на гнева - за мен критично тежка, но препоръчвам 1000%
Ало, ало! - любима комедия

# 85
  • Мнения: 83
Здравейте, някой да е гледал Лабиринт в театър Възраждане?
И за да не е само въпрос - горещо препоръчвам Квартет за двама, пак там:) много свежа комедия!
Препоръчвам! Блестящо превъплъщение в образа на Свежен Младенов.

# 86
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 017
В неделя бях на премиерата на "Една задръстена звезда" в Сатирата... Ами....нищо няма да кажа  Sad 

# 87
  • Мнения: X
Снощи бяхме на "Изневери в повече" в "Сълза и смях", знам, че тук е недолюбвана сцена, но искам да оставя отзив. Simple Smile Първо - страхотна публика! Нищо общо с мита за публиката там. И възпитана, и много отзивчива. Имаше допълнително поставени столове до редовете за зрители, защото билетите бяха разпродадени.. Актьорите... Албена Михова е изключителна! При нея няма празна секунда! Тя и Христо гърбов изнесоха представлението! Публиката ги обожава! Както и ние, отидохме заради тях, най-вече. Стела Ганчева е безспорна красавица, но нещо ми липсваше в откъси те с нея. Емоцията падна, буквално. Доколкото разбрах, режисьор е Емил Марков, което обяснява дългия живот на това представление и интереса.
Ако търсите нещо разтоварващо и непретенциозно - "Изневери- те" са подходящ вариант.
Някой с отзиви за "Орфей" и "Частици жена" в Народния? Никой ли не ги е гледал все още? Притеснява ме продължителността на първото, също....

Последна редакция: нд, 16 окт 2022, 11:22 от Анонимен

# 88
  • Мнения: 198
моля за препоръка за представление, подходящо за 11 г младеж?

# 89
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 276
Бай Ганьо в Младежки театър Simple Smile ще е полезен и за БЕЛ

Общи условия

Активация на акаунт