Помощ! Жега! - или 234-та лятна немска тема.

  • 22 791
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 404
Вчера с Луфтханза през Франкфурт - 1 час до гейта, оставяне на багаж през автоматите, секюрити и проверка на паспортите, но ние не минаване през машините, а при полицаите. Най-много време отне секюритито - половин час чакане и проверка.

# 691
  • Немция
  • Мнения: 6 924
Украинските екипажи сигурно са без работа покрай войната и така запушват дупки с тях покрай недостиг на екипажи(предполагам, не съм проверявала моето предположение).
Летят с Боинг, компанията е украинска също, да. Племенницата ми(на 13), с която летяхме, отбеляза, че  стюардесите били с модерни облекла- панталон, сако и бели сникърси. Grinning

# 692
  • Мнения: X
Папурче, нямам актуална информация кои хотели са свестни. Модус със сигурност е хубав, но скъп. Капитал също и не така скъп. Локациите им са много добри. За по- бюджетна Казабланка до театъра. Може и други да има, но не знам. 

От един час съм на опашка за да оставя багажа за утре. Към двеста човека има пред мен. На секюрити проверката има повече полицаи от чакащи. На чек ин гишета обаче има много народ.

# 693
  • Берлин
  • Мнения: 4 580
Софт, благодаря. Успокой се, всичко ще бъде наред! Приятно прекарване във Варна

# 694
  • Мнения: X

Рейна, за онова списание дето го пуснах тук ли го абонира?
[/quote]
Кое беше списанието? Ако е едно безплатно тогава бях заявила няколко броя и не им обърна внимание. Струват ми се за по-големи деца или просто не го вълнуват. Наскоро се сетих и трябва да ги потърся. Геолино абонирах сега.
Вече колкото пъти ходя в центъра пред мен, зад мен, около мен чувам нон стоп украинци. Заляха града.
На отиване за Бг имаше една лошо гледаща стюардеса, тя много се караше на нашите роми които бяха преобладаващи, направо ги гонеше с ръцете да си ходят по местата, че те както винаги се разхождаха когато не трябва. Ако се правеха, че не я чуват ходеше при тях и с ръцете правеше движения все едно им казва "къш къш" 😀 разведряваше обстановката, че бяха много досадни и много на брой.

# 695
  • Мнения: 2 086
Да не ходи в Казабланка... За КапитОл мога да ударя една ръка при интерес пишете ми на лично.

Отдавна не ви бях чела.
Планирам посещение на приятели вероятно октомври ще е, още не съм решила кога точно.

# 696
  • Мнения: X
От много притеснение минах секюрити проверката четири часа преди полета. 🤣 Eurowings чекират всички полети на едно място със седем гишета. Не чакаш да отворят за твоя полет и става много бързо. Даже бордни карти не проверяват.
На секюрити чаках към 10 минути опашка и после ме пратиха на някакъв Testbetrieb, на който нищо не вадиш от чантата си, не махаш колани и т.н. И там бързо. Сега май ще пия бира и добре че имам книга.

# 697
  • Мнения: X
Soft само дето го мисли толкова. И аз така си повисях на летището 3 часа от зор да не излетят без мен.
Днес в книжарницата имаше на разпродажба писалки на Lamy за които писахте тук и взех две, били обаче с по-различни патрони, дано намеря като свършат тези вътре.

# 698
  • Мнения: 1 251
драсти на всички мацки и на... останалите.

# 699
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 808
Ъъ и на останалите? Драсти Simple Smile Захладня и ти изгря Simple Smile Тая вечер на какво сме?

# 700
  • Мнения: 1 251
Ъъ и на останалите? Драсти Simple Smile Захладня и ти изгря Simple Smile Тая вечер на какво сме?

На глад и омраза към... останалите. Laughing

# 701
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 808
Въх, що така с лошо, недей, трудни времена са Simple Smile Лято е, бъди благосклонен Simple Smile

# 702
  • Мнения: 11 327
Дзак и от мен от хладна Будапеща с една голяма халба бира. Въртим кръгче из Европа с големия ми син. Вчера бяхме в Прага и беше топло за тях, за мен хладно след 40те градуса в немско

# 703
  • Мнения: 5 499
Аз пак съм на джин. Бутилка твърд алкохол не бях изпивала толкова бързо, откакто бях на двайсет и нещо Grinning Да е жив и здрав лидъл.

Носите ли маски на работа? Ние да, и няма изглед да ги свалим. Нито съм в здавеопазването, нито работя с външни хора.

# 704
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 808
И ние носим, водим се близък контакт. Аз втора година вече съм задължена да нося.

Общи условия

Активация на акаунт